Gebeliğe Hazırlık Sarı sümüksü akıntı gebelik belirtisi olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah test yaptım ama bozuk çıktı ve kendimi adet olucakmış gibi hissediyorum😒 eğer adet olmazsam yarın sabah tekrar yapıcam sen ne yaptın?
İnşallah olmazsın 🙏🏻 Ben adetimin geçmesini bekliyorum test yapmak için

Merhaba kızlar benimde yumurtlamadan beri devam eden akıntım var bugünde sarı akıntı gelmiş arada kahve akıntıda gelmişti yumurtlama 2 Eylül 3 Eylül çatlama gördüm teste aynıngün gecesi yapışkan uzayan akıntıda olmustu arada kasıklarıma birden bi ağrı geliyor bende 16 eylülü bekliyorum

umutlandırmak istemem ama bende de öyle olmuştu. iltihap sanmıştım en başta. şu an azalıyor gibi ama hala var sarımtrak akıntım
Benimde reglime 7 gün var goguslerimde hassasiyet var bel ağrısı bulantı var 7eylulde yumurtlama gunumdu dün bu belirtiler başladı hamile olabilirmiyim acaba

Adet günümde dahil testimde çok silik çizgiler gördüm ama 8eylülde adet oldum maalesef doktorum çatlatma iğnesinin etkisinden dolayı gördüğümü söyledi. Fameraya başladım bu ay da bakalım sonuç ne olucak😕
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 bende 2.kez klomen kullandım. İnşallah mucizelerimiz gelir bu ay ❣️

Merhaba kızlar benimde sat 6 gün kaldı bel ağrısı sanki alttan bı Ağrida oluyor arada bi mide bulantısı sarimtrak bı akıntı oluyor goguslerde hassasiryet var yumurtlamadan tam 1 hafta sonra bel ağrısı ve mide bulantısı hafif olarak Başladı Yumurtlamadan bir gün önce birliktelik yaşamıştık tecrübelerinizi paylasirmisiniz benimle de

testte çıkmadı benim, kan verdim beta hcg 72 çıktı. testte hemen çıkmıyor. amiiin çok teşekkür ederim, inşallah bebiş sizinledir. hastaneye ulaşımınız kolaysa kan verin sizde
Bende de sarı akıntı var eeglim 5 gün gecikti. Ama erken gebelik testi aldım negatif cıktı. Sadce eğdiğimde ısıga dogru tutunca cok derinlerde hayalet cizgi gibi gördüm ama erken gebelik testi oldugu ıcın cok koyu cıkması gerekirdi

Bende de sarı akıntı var eeglim 5 gün gecikti. Ama erken gebelik testi aldım negatif cıktı. Sadce eğdiğimde ısıga dogru tutunca cok derinlerde hayalet cizgi gibi gördüm ama erken gebelik testi oldugu ıcın cok koyu cıkması gerekirdi
Sonuç ne oldu??

X