Gebeliğe Hazırlık Sarı sümüksü akıntı gebelik belirtisi olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar selam. SAT 6 Ağustos. Akıntıdan anladığım kadarıyla 24 Ağustos’ta yumurtladım. Ve o günden bugüne akıntılarım arttı sanki genelde sarı akıntım oluyor bazen şeffaf ve beyaz da geldi. Özellikle dikkatimi çekti birkaç günden beri sarı renkte sümüksü kıvamda böyle ip gibi az miktarda akıntım oluyor. Neyin belirtisi bu. Reglim düzensiz olduğu İçin BAT bilmiyorum. Hamile olma ihtimalim var mı?

umutlandırmak istemem ama bende de öyle olmuştu. iltihap sanmıştım en başta. şu an azalıyor gibi ama hala var sarımtrak akıntım

umutlandırmak istemem ama bende de öyle olmuştu. iltihap sanmıştım en başta. şu an azalıyor gibi ama hala var sarımtrak akıntım
Ah İnşallah vardır 🥲🙏🏻 Çok teşekkür ederim cevabın İçin 🙏🏻 Hayırlı olsun bebişin sağlıcakla doğsun İnşallah 🙏🏻
Sence ne zaman test yapayım?

Ah İnşallah vardır 🥲🙏🏻 Çok teşekkür ederim cevabın İçin 🙏🏻 Hayırlı olsun bebişin sağlıcakla doğsun İnşallah 🙏🏻
Sence ne zaman test yapayım?
testte çıkmadı benim, kan verdim beta hcg 72 çıktı. testte hemen çıkmıyor. amiiin çok teşekkür ederim, inşallah bebiş sizinledir. hastaneye ulaşımınız kolaysa kan verin sizde

testte çıkmadı benim, kan verdim beta hcg 72 çıktı. testte hemen çıkmıyor. amiiin çok teşekkür ederim, inşallah bebiş sizinledir. hastaneye ulaşımınız kolaysa kan verin sizde
Değil maalesef:KK43: hastane uzak. Hayırlısı olsun inşallah bebiştir 🙏🏻

Peki kaçıncı günü kan verdin

Peki kaçıncı günü kan verdin
geç döllenme sanırım benim. adetim ilaçlarla oluyordu açıkçası ilaç için test vermiştim. adetten 23 gün sonra vermiştim 72 çıkmıştı ama dediğim gibi benim durumum farklı yumurta tembelliği falan vardı. bebişin ne zaman olduğu belli değil doktorum sanırım 5.5/6 haftalık gibi dedi geçen hafta :)

Kızlar selam. SAT 6 Ağustos. Akıntıdan anladığım kadarıyla 24 Ağustos’ta yumurtladım. Ve o günden bugüne akıntılarım arttı sanki genelde sarı akıntım oluyor bazen şeffaf ve beyaz da geldi. Özellikle dikkatimi çekti birkaç günden beri sarı renkte sümüksü kıvamda böyle ip gibi az miktarda akıntım oluyor. Neyin belirtisi bu. Reglim düzensiz olduğu İçin BAT bilmiyorum. Hamile olma ihtimalim var mı?
Yumurtan ne zaman çatladıysa ogünden 1 olarak say 14.gün mutlaka döllenmişse yumurtan hamilesin eğer döllenmemişse 14 gün yumurta adet ile birlikte sökülür

YUMURTLAMANIN 14 gün süresi bende TEMMUZUN 19nda Yumurtlamıştım 21.günü silikleşti 21 den saydım tam 14.gün Ağustos’un 3 ne denk geldi ve ben adet oldum

Benm beyaz akıntım oldu ve hala var

Benımde sarımsı akıntım olmustu...Hatta adet gelıyor sanmıstım hatta sonrasında gelen o hafıf kanıda gorup adet oldumda sanmıstım...

Bende senin gibiyim canım son 3 gündür o şekilde akıntım var sarıyla beyaz arası ip gibi uzuyo yapışkan. Bugun gebelik testi yaptım 4.dk da hayalet çizgi çıktı bat günümde 7 eylül 24 ağustosta çatlatma iğnesi olmuştum. Çok da ümit etmek istemiyorum ama umarım bu akıntılar hamilelik belirtsidir🥰

Bende senin gibiyim canım son 3 gündür o şekilde akıntım var sarıyla beyaz arası ip gibi uzuyo yapışkan. Bugun gebelik testi yaptım 4.dk da hayalet çizgi çıktı bat günümde 7 eylül 24 ağustosta çatlatma iğnesi olmuştum. Çok da ümit etmek istemiyorum ama umarım bu akıntılar hamilelik belirtsidir🥰
Aa aynı şeyi yaşıyoruz :) Ay hadi İnşallah bebişlerimiz vardır 🙏🏻 Takipte kalalım mutlaka. Benim uygulamada BAT 8 Eylül. Peki hangi testi yaptın erken gebelik testlerinden mi?

Bende de sarımsı akıntı oldu acaba iltihap mi oldu diye de endişelendim. Şimdi acilden geliyorum beta 279 çıktı. Sat 4 Ağustos. 6 Eylül gibi olurum diye bekliyordum. Herhangi bir belirtim yok gebelik için.

Bende de sarımsı akıntı oldu acaba iltihap mi oldu diye de endişelendim. Şimdi acilden geliyorum beta 279 çıktı. Sat 4 Ağustos. 6 Eylül gibi olurum diye bekliyordum. Herhangi bir belirtim yok gebelik için.
Canım hayırlı olsun çok sevindim 🥰 darısı bizim başımıza inşallah 🙏🏻

Aa aynı şeyi yaşıyoruz :) Ay hadi İnşallah bebişlerimiz vardır 🙏🏻 Takipte kalalım mutlaka. Benim uygulamada BAT 8 Eylül. Peki hangi testi yaptın erken gebelik testlerinden mi?
İnşaAllahh canımm😇🤲🏻 laboquick gebelik testi yaptım yarın sabah tekrarlıcam bakalım yarın ne sonuç çıkıcak

Hayırlı olsun Rabbim bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah🥰 darısı bizim başımıza😇 evde gebelik testi yaptınız mı?

X