Saç Rengi ve Saç Boyama Sarıdan vazgeçen var mı?

Noldbtt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
698
1.167
Merhaba kızlar 20 yaşından beri (5yıldır) sarı saç kullanıyorum :) platin, gri, açığı, koyusu, neredeyse her rengini denedim. Açıkçası biraz sıkıldım açık ışıltılı bir kahve düşünüyorum. Sarıdan koyuya geçip de pişman olmayan var mı?

Senelerdir sarı saç kullanıyodum 2çocuktan sonra kuaföre çok gitmeye vaktim olmadığından koyu renge döndüm ilk zamanlar özlesemde şuan çok memnunum evet sarı saç çok güzel duruyo ama hem devamlı makyaj istiyo hemde olduğundan çok büyük gösteriyo

Ne zaman sıkılsam ve başka renklere dönsem de yine kendimi kısa bir süre sonra yine sarıya dönmüş buluyorum eğer sarı saçı özleyecekseniz hiç bu işe girişmeyin çünkü her defasında sarıya dönmek için saç dahaçok yıpranıyor buna emin olun yine de denemek istiyorsanız içinizde kalmasın belki koyu rengi daha çok beğenirsiniz

sarıyken kahveyi, kahveyken sarıyı özlüyorum. :KK54:

uzun süre sonra koyu kahve yaptım. çok hoşuma gitti. yüzüme renk geldi, gençleştim resmen. çok mutlu oldum. ama yine de bir an önce sarıya dönmek istedim. şimdi gene koyu kahve yaptırmak istiyorum :KK70:

X