Sarımsak tamponu deneyen varmı

Her tuvalet sonrası sirkeli su ile silin genital bölgenizi. Faydası olur mutlaka.
Ayrıca sarımsak limon kürü var 21 gün bekletilerek yapılıyor. Her gün yarım çay bardağı içiliyor. Onu araştırıp bir deneyebilirsiniz tansiyon düşüklüğü sorununuz
Geçen görmüştüm TV de bakayım bı onada sağol canım benim ❤️

Merhaba kızlar 6 yaşında kızım var 8 yıllık evliyim 25 yaşındayım tekrar çocuk istedik ama ard arda 3 düşük yaşadım doktor bişey yok dedi tutunamiyor vs. Dedi kan uyuşmazlığı var eşimle 2 aylık olmadan düşüyor ignesinide oluyorum her seferinde. En son 4 ay önce düşük yaptım smear testi yaptım temiz çıktı. Ama akıntılarım çoğaldı ve rengi sari gibi afedersiniz o kadar kötü kokuyor ki rahatsız oluyorum. Toplum içinde bulunmak istemiyorum günde 3 defa iç çamaşırı degistiriyorm.
Çok ilaç kullandım ama fayda yok. Düşük yaptığım zaman hep özele gittim. Devlet hastanelerinde yer yok. Randevu alamıyorum şuanda da özele gidecek imkanım yok daha. Artık çocukta düşünmüyorum iyice krize girdik. Vajinaya sarımsak tamponu yapanlar olmuş deneyenler varmı gercekten aranızda.
Fitil gibi kullanılıyormuş. Bende denemek istiyorum.Cunku gerçekten bı çare bulamadım ilaçlarda.
Artık psikolojim bozuldu. Eşimden bile utanıyorum belki kokudan rahatsız oluyordur da soylemiyordur diye. Aranızda deneyen varmı gercekten sonuç alan varmı bende denemek istiyorum.
Merhaba sarımsağın yararı var ancak bu şekılde tüketmek sağlıklı değil aç karınla hap gibi yutmak en iyisi vajina enfeksiyonu iyi gelen bol sıvı su tüketmek ayle dokturuna Şamil’in derim

X