Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sarımsaklı şampuan kullanan var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
sarımsaklı zetınyagını ıkı kez yaptım bu hafta 3ncuyu yapacagım. bır aydırda sampuanıma sarımsak rendeledım ama ben once sutte kaynattım kokmasın dıye sonra zeytınyagında ve sampuanda kullandım. sampuanın bır faydsasını gormedım hala dokuluyor. sampuanı cope attım. zıgavus ıyı bır sampuan mı ıse yarar mı ?

Aslında en akıllıcası saç dökülmesinin sebebini bulmak.Onun için de doktora gitmek.Benim epey bir dökülüyor şu an.Doktora gittim tedavi oluyorum.Aynı zamanda da bu belirtilen şampuanlardan birini almayı da düşünüyorum.

mrb arkdşlar bende saçlarımla mutlu değilim. yılda 5 cm uzuyor. ve geçen sene düzleştiricilerle saçlarımı yaktım kırılıp dökülmelerden dolayı hiç uzamamaya hatta kısalmalara başladı 1 aydır sarımsak şampuanını kullanıyorum artık düzleştirici kullanmıyorum ve saçlarım kendine geliyor sanırım önceden 3 ayda 1 cm uzardı şuan 1 ayda nihayet 1 cm uzadı saçlarım çok kısa biran önce uzatmam lazım uzun saçlara hayranım ve kendi kendime saçlarımı mahfettim telafiside en az 3 yıl beklemek sarımsaklı şampuan kesinlikle kokmuyor bol su ile durulayın sonrada saç kremlerinden kullanın hiç koku olmaz hemde yumuşacık olur

Naturway sarımsaklı şampuan kullanmaya başladım sadece eczanelerde satılıyor ve her eczanede de yok. İlk kullanımda bile etkisini gösterdi, bioblasla banyoda bile
dökülen saçlarım banyoda bir tane bile dökülmedi ve tararken çok az döküldü okadar sevindimki
Güçlendirici şampuan olarak satılıyor zaten ve bazı saç dökülmeleri güçsüzlükten oluyor.( kan değerleriniz normalse ve herhangi bir hastalığınız yoksa tabi)
Ben dermatoloğa gittim kan değerlerim normaldi, çinko hapı kullandım ama bir fayda göremedim. çünkü saçlarım boyadan ve düzleştiriciden dolayı güçsüzleşmişti başka bir sorun yoktu ama deli gibi dökülüyordu.
Sonuç olarak bu şampuanıda tavsiye üzerine aldım çok memnunum suan, diğer sarımsaklı şampuanlar gibi sertleştirmedi boyalı saçlarımı, yumuşacık yaptı,
ve hacimli gösterdi

canım hangı markanın sarımsak sampuanını kulalnıyorsun :)ben bır mucıze arıyorum bu saclarım tülü gıbın nedeense cok özenıyorum mılletın saclarını ya

1 haftadir sarimsakli sampuan kullaniyorum, dokulme problemi cok az da olsa azalmaya basladi. Sanirim duzenli kullanmda etki gorucem. Ben sarimsaklari kucuk kucuk dogradim oyle attim sampuanima. Rendelemek mi gerekiyor acaba bilgisi olan var mi?

her aktarda varmı acaba bide fiyatı nedir benim saçlarımda çok geç uzuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…