Elektrikli Süpürgeler Şarjlı dik süpürge tavsiyesi

Oydar

Don't stop talking about palestine 🇵🇸
Pro Üye
3 Eylül 2018
8.416
42.865
Merhaba hanımlar, philips mi, dyson mu,bosh mu ya da tavsiye ettiğiniz başka marka var mı?
Bir de almanyada yaşayanlar honiture diye marka varmış acaba nasıldır.

Ben Fakir Darky aldım canım. Ama önce köpeğim varken Dyson süpürge kullandım. Emiş gücü çok kuvvetli.

Ben markasiz birsey aldim😐😂 halilarim basit oyle uzun tuylu degil zaten evin her yeri parke hali cok az sknti yasamiyorum.yemeklerden sonraa hoop supuruyorum bitti.. sabah cikmadan bile hemen bi supuruyorum.. hatta elime alip yukarilara cikip yatak odalarini hemen oralarida supuruyorum ve hafif.
Buyuk temizlikle haftada 1-2 buyuk supurgem dyson onu aciyorum.

Bi arkadas dikey supurge dyson almis ama onu begenmedim, parasini hak etmedigini dusunuyorum. Fazla agir ve surekli o dugmesini basili tutmak gerekiyor parmagim aciyor😐dikey supurge dedigin biraz pratik olacak beni yoracaksa zaten diger buyuk supurgeyi indirir cikaririm.

Ben Philips SpeedPro Max kullanıyorum. Günlük temizlik için ideal, koltuk altlarına da kablolu süpürgelerden daha iyi giriyor bence, kablolular bilirsin kıvrılır falan koltuk altında bunda hiç öyle sorun yaşamadım. Ama tüm şarjlı dikey süpürgeler öyle mi bilmiyorum içinde dönen bir fırçası olduğu için oraya takılan kılları tüyleri sık sık kesip o aparatı temizlemen gerekiyor. Kıl tüyden iğrenen bi insan olarak beni zorluyor biraz 😅 Memnunum yine de.

Ben Philips SpeedPro Max kullanıyorum. Günlük temizlik için ideal, koltuk altlarına da kablolu süpürgelerden daha iyi giriyor bence, kablolular bilirsin kıvrılır falan koltuk altında bunda hiç öyle sorun yaşamadım. Ama tüm şarjlı dikey süpürgeler öyle mi bilmiyorum içinde dönen bir fırçası olduğu için oraya takılan kılları tüyleri sık sık kesip o aparatı temizlemen gerekiyor. Kıl tüyden iğrenen bi insan olarak beni zorluyor biraz 😅 Memnunum yine de.
Sesi yüksek rahatsız edici diye duydum doğrumu

X