Sarkık göğüsss,, kafayı takmaktan günlük hayata odaklanamaz oldum yaa

Ben bunu biraz yaptım ama daha da kücülür diye korktum biraktım
Yabancı bir kadın cemenotu yağı yabancı ismiyle aratırsan video çıkabilir soğuk sıkım zeytinyağı içine 10 damla sıkıyor aşağıdan yukarı masaj yapıyor videoyu ekliyorum aşağıya kızlar izleyin bakalım bi bende nane yağı aldım sadece spor yaptıktan sonra sürmek için dün burayı okuyunca sabah yandan baktim ve bu üstte yaptığım video ile göğüs başı resmen kalkmis ölçü olarak biraz geçince bakacağım bence faydası var göğüsün küçük değil ideal sadece üst taraf dolgunluğu ve yuvarlak yapı için yapıyorum biraz daha büyütmek için. Bu videoyu izleyin .

Kucuk meme kilo ve sporla taş gibi olur 🤤 yasında 25 mümkünse bidaha doğurma :KK53: neyse ben napim 50 kilo verdim zaten sismankende sarkıklardı simdi aönmüs balon memelerim gobek deligime deyecek :deli: hiç de senin kadar takmıyorum yaptırırım inş. :KK66:

Selam Kızlar ben 2 çocuk emzirdim göğüslerim sönmüş balona döndü. Ayrica görüntü sarkık ama altında kalem durmuyor çünkü baya küçüldü
Yalancı sarkma diye geçiyor görüntü galiba. Göğüs ucu yerinde tam karşıya bakıyor ama nasıl desem şu üstte bi dolgunluk olur ya o kısım alta inmiş şekilde üst boşş. Ve birbirlerinden ayrılar ortada baya boşluk var. Ve çok yumuşak jole gibi aayy şiştim

Neyse aşırı da zayıfım ben zaten pek kilo almadım hamileyken 64 civarıydı ama hızlı bi şekilde gitti kilolar 1,2 ay içinde 44-45dim yanlış hatırlamıyorsam. emzirmeyi bırakalı 7 ay oldu

44 kiloyum almak için çabalıyorum 50.52 ideal oluyordu eskiden hafif balıketli. göğüslerimde büyüktü idealdi.
ama kilo alınca göğüslerde büyür diyolar benim korkum şuan en azından uçlari yere bakmıyor.. yayvan şekilde mi büyür ki bu seferde? . kilo alırsam iyice şekil bozukluğu olur mu? Nenelere mi döner kocaman sarkık :KK43:

En azından şu jole gibi oluşuna bi çare bulunmaz mı daha 25 yaşına yeni giricem genç yaşta.... 😪 estetikte imkansız şuan için .
Meme o göğüs değil 😁 kilo alırken meme için egzersizler var onları yapman lazım yoksa yayvan büyür eskisi gibi anca sütyen takınca dolgun durur yoksa.

Kilo vermek-almak ve emzirmek memeyi etkilese de meme sadece yağdan oluşan bir doku değil, yağ+meme dokusu olduğundan ve bunun oranı herkeste farklı olduğundan ameliyata karar verinceye dek sporu denemekte fayda var. Ben boynum için düzenli yüzmeye başladığımda meme hacmi arttı gibi geldi bana, 32 civarındaydım. 2 kez emzirdim ve sadece sarkma yaşadım boşalma olmadı. Tabi ki doğumlardan önceki gibi olamaz ama sporun etkisini yabana atmamak lazım....

Ebru karadumanın ın göğüs egzersizi çok toparlıyorum denemenizi tavsiye ederim

Bilemiyorum kim doğru kim yanlış söylüyor ama ben faydası olacağını düşünüyorum nedense . Bu açıklama yapan kişi mantıklı geldi . Özellikle.yabancı spor eğitmenleri çok fazla meme.buyutme işte toparlama vs egzersizi öneriyor.neden olmasin bence denemeli konu sahibi ve birazda kilo almalı çok zayıf çünkü.

Meme o göğüs değil 😁 kilo alırken meme için egzersizler var onları yapman lazım yoksa yayvan büyür eskisi gibi anca sütyen takınca dolgun durur yoksa.

Kilo vermek-almak ve emzirmek memeyi etkilese de meme sadece yağdan oluşan bir doku değil, yağ+meme dokusu olduğundan ve bunun oranı herkeste farklı olduğundan ameliyata karar verinceye dek sporu denemekte fayda var. Ben boynum için düzenli yüzmeye başladığımda meme hacmi arttı gibi geldi bana, 32 civarındaydım. 2 kez emzirdim ve sadece sarkma yaşadım boşalma olmadı. Tabi ki doğumlardan önceki gibi olamaz ama sporun etkisini yabana atmamak lazım....

Plates sadece vucudu degil, gogusleri de toparliyor diyorlar. Bir deneyin isterseniz.
Kızlarrr çok teşekkür ederim yorumlariniz içinn ❤❤

Kucuk meme kilo ve sporla taş gibi olur 🤤 yasında 25 mümkünse bidaha doğurma :KK53: neyse ben napim 50 kilo verdim zaten sismankende sarkıklardı simdi aönmüs balon memelerim gobek deligime deyecek :deli: hiç de senin kadar takmıyorum yaptırırım inş. :KK66:
Evet ya bidaha çocuk düşünmüyorum kesinlikle::)) maddi yönden imkanım olduğu dakika eşime söylemeden gider yaptırırım ya yaptırdıktan sonrada bişey diyemez zaten.. o derece istiyorum hatta kendiside diyor Allahtan para yok sen habersiz gider yaptırırsın diye :KK70:

13 sene önce yaptırdım, sonrasında bebek de emzirdim, bir allah’ın kulu silikon diyemez o kadar diyim. Sırrını söylüyorum: küçük ve kas altı taktırın.
Merhaba dikleştirme mi yaptırdınız 13 sene önce ben çok kotkuyorum tekrar saarkma oluyotmuş diye

Merhaba dikleştirme mi yaptırdınız 13 sene önce ben çok kotkuyorum tekrar saarkma oluyotmuş diye
Konu hortlatacağız ama yazayım.

Hayır, slikon taktırdım kas altı. Tabi ki ilk günkü kadar dik değil aylarca bebek emzirdim ama hala bikini giydiğimde dik duruyor. Sadece kendi derim biraz sarktı o da çıplakken belli.

Ayyyy doğum sonrası benim göğüslerim de sarktı ve inanılmaz yumuşadı sanki içi boş . Bende gerdirme ve dikleştiler istiyorum ama iz kalıyor mu riskleri var mı kalıcı mı fiyatlar ne kadar birdirler soru var aklımda . Keşke tecrübesi ve bilgisi olanlar bizi bilgilenirse 🙏🏻

Selam Kızlar ben 2 çocuk emzirdim göğüslerim sönmüş balona döndü. Ayrica görüntü sarkık ama altında kalem durmuyor çünkü baya küçüldü
Yalancı sarkma diye geçiyor görüntü galiba. Göğüs ucu yerinde tam karşıya bakıyor ama nasıl desem şu üstte bi dolgunluk olur ya o kısım alta inmiş şekilde üst boşş. Ve birbirlerinden ayrılar ortada baya boşluk var. Ve çok yumuşak jole gibi aayy şiştim

Neyse aşırı da zayıfım ben zaten pek kilo almadım hamileyken 64 civarıydı ama hızlı bi şekilde gitti kilolar 1,2 ay içinde 44-45dim yanlış hatırlamıyorsam. emzirmeyi bırakalı 7 ay oldu

44 kiloyum almak için çabalıyorum 50.52 ideal oluyordu eskiden hafif balıketli. göğüslerimde büyüktü idealdi.
ama kilo alınca göğüslerde büyür diyolar benim korkum şuan en azından uçlari yere bakmıyor.. yayvan şekilde mi büyür ki bu seferde? . kilo alırsam iyice şekil bozukluğu olur mu? Nenelere mi döner kocaman sarkık :KK43:

En azından şu jole gibi oluşuna bi çare bulunmaz mı daha 25 yaşına yeni giricem genç yaşta.... 😪 estetikte imkansız şuan için .
Kocayı bulmuşsun boşver.

X