Sat tarihim ile beta hcg değerim birbirine uymuyor

Yagmurizmmm06

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
129
57
27
Merhabalar son adet tarihim 26/08/2021. 24/09/2021 de kan tahlili yaptırdım adetimden 3 gün geçmişti ve beta hcg değerim 44 çıktı. Sizce normal mi? Geç döllenme denilen şey bu mu? 4 haftalık olması gerekirken değerim düşük çıktı.

Yani yarın tekrar kan testi vereceğim. Eğer 2 katı daha artmış olursa sorun yok demektir değil mi? Ben doğru haftami nasıl bulacağım peki? Çok sagol cevap verdiğin için
İlerleyen haftalarda doktor ultrason görüntüsüne göre son adet tarihinizi öne çekip belirleyecek.

Yani yarın tekrar kan testi vereceğim. Eğer 2 katı daha artmış olursa sorun yok demektir değil mi? Ben doğru haftami nasıl bulacağım peki? Çok sagol cevap verdiğin için
Evet şimdilik önemli olan sadece düzenli artış. Haftayı keseden sonra takiplerde ultrasonla ölçüp doktorunuz size söuleyecek.

Merhabalar son adet tarihim 26/08/2021. 24/09/2021 de kan tahlili yaptırdım adetimden 3 gün geçmişti ve beta hcg değerim 44 çıktı. Sizce normal mi? Geç döllenme denilen şey bu mu? 4 haftalık olması gerekirken değerim düşük çıktı.
tekrar değere baktırdınız mı acaba? bende de aynı durum var merak ediyorum.

X