Satılık Kitaplarım

BİR KADININ SEKS GÜNLÜĞÜ VALERİE TASSO KORİDOR
BÜYÜK UYANIŞ OKTAY SİNANOĞLU ALFA

Cnm bu iki kitabı senden önce Meltem sipariş etti ne yazık ki ona gönderiyorum.

AYAŞLI İLE KİRACILARI MEMDUH ŞEVKET ESENDAL BİLGİ

BİTMEYEN GECE MİTHAT ENÇ ÖTÜKEN

GİZLİDİR BÜTÜN AŞKLAR MAEVE BİNCHY DOĞAN KİTAP
KALPAKLI MUCİZE ALİ KAYA IŞIK EĞİTİM
KAN KIRMIZI İHANET NURGÜN ERDİNÇ NK YAYINLARI
KUMRU İLE KUMRU TAHSİN YÜCEL CAN
NEVA ILGIN OLUT DOĞAN KİTAP
SEN DE YANARSIN JULIE GARWOOD EPSİLON

Tatlım 2 kitabın yerine aşağıdakileri ekleyebilirsen, siparişimi kargoya verebilirsin.

MARAZ HANDE ALTAYLI REMZİ KİTAPEVİ
ÖTEDEN GELEN FARUK MAĞAT KARAKUTU

Yoksa üst listedeki 8 kitabı bekliyorum canım. Sevgiler... :KK54:

AYAŞLI İLE KİRACILARI MEMDUH ŞEVKET ESENDAL BİLGİ

BİTMEYEN GECE MİTHAT ENÇ ÖTÜKEN

GİZLİDİR BÜTÜN AŞKLAR MAEVE BİNCHY DOĞAN KİTAP
KALPAKLI MUCİZE ALİ KAYA IŞIK EĞİTİM
KAN KIRMIZI İHANET NURGÜN ERDİNÇ NK YAYINLARI
KUMRU İLE KUMRU TAHSİN YÜCEL CAN
NEVA ILGIN OLUT DOĞAN KİTAP
SEN DE YANARSIN JULIE GARWOOD EPSİLON

Tatlım 2 kitabın yerine aşağıdakileri ekleyebilirsen, siparişimi kargoya verebilirsin.

MARAZ HANDE ALTAYLI REMZİ KİTAPEVİ
ÖTEDEN GELEN FARUK MAĞAT KARAKUTU

Yoksa üst listedeki 8 kitabı bekliyorum canım. Sevgiler... :KK54:

Tamam cnm o ikisini de ekleyip bugün 10 kitabını kargoya vermeye çalışacağım.Sana kargo takip bilgilerini özelden ulaştırırım.Sevgiler.

Canım ben sana bir de hediyem olsun Latife Hanım'ı kitap+DVD'li göndereyim hepsini kargo dahil 11tl'ye göndereyim.Sevgiler.

Mine Hanım ben önceki sayfalara da göz attım ve şu benim istediğim Kırmızılı Kadın kitabını galenia adlı bir üyenin de istediğini farkettim. Eğer ona yolladıysanız sanırım şu an elinizde yoktur değil mi?:44:

Mine Hanım ben önceki sayfalara da göz attım ve şu benim istediğim Kırmızılı Kadın kitabını galenia adlı bir üyenin de istediğini farkettim. Eğer ona yolladıysanız sanırım şu an elinizde yoktur değil mi?:44:

Senin istediğin iki kitapta mevcut cnm elimde.Bir problem yok yani.

Senin istediğin iki kitapta mevcut cnm elimde.Bir problem yok yani.

Peki o zaman kabul ediyorum. 11 TL de hemfikiriz. Peki nasıl ulaştırıcam size parayı?

Bir de benim mesaj gönderme hakkım yok sanırım. Bana e-posta adresinizi özel mesajla yollarsanız oradan haberleşebiliriz.

Merhaba..

Sayın üyemiz daha önce kitap satışınız için uyarıda bulunmuştum..Kitaplarınız ikinci el değil ki alanlar sıfır kalitesinde diyorlar.İkincisi kitap listeniz çok uzun..Lütfen bu uyarılarımızı dikkate alınız..Bu şekilde satış yapmanıza izin veremeyeceğimizi yineliyorum..

Kitaplar eşinizin bir alacağı karşılığında size verilmiş ürünler olup(önce ki açtığınız konuda belirtmiştiniz ve bizler buna izin vermemiştik), diğer ikinci el kitap satışı yapan üyelere haksızlık omaması için konunuzu yorumlara kapatıyorum..Bu şekilde tekrardan konu açmayıp,özellerden satış yapmayınız..Çünkü özellerde denetim altındadır.

Bilginize..

Son düzenleme:
X