Bebek İkinci El SATILIK Lansinoh affinity çiftli elektrikli göğüs pompası

immortalbeloved

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
2.542
48
Merhabalar,
08.08.2013 tarihinde e-bebekten 150 liraya satın aldığım ve daha 2 yıl garantisi devam eden pompamı satıyorum. sütüm az gelip sadece emzirmeye yettiğinden, çok az kullanılmıştır, yeniden farksız gibidir. elektrikle ya da pille kullanılabilmektedir. 8 vakum düzeyi ve 6 hız seçeneği mevcuttur. yanında verdikleri bazı yedek parçalar poşetinden dahi çıkartılmamıştır. satın alana sterilize edilip teslim edilecektir. Kutulu ve tüm parçaları eksiksizdir. Ayrıca yanında 3 adet lansinoh süt saklama poşetini de hediye ediyorum.
Fiyat 100 liradır. İsteyen İstanbul Kadıköy'den elden teslim alabilir.

Eki Görüntüle 827338

güncel....

ürünün yanına hediye olarak 2 adet lansinoh süt saklama poşeti + amerikadan satın aldığım 12 poşet organik süt çayını (Yogi Woman's Nursing Support, Herbal Tea) veriyorum.
şayet yeni doğum yapacaksanız başka hediyelerim de olacaktır.

Son düzenleme:
güncel....

ürünün yanına hediye olarak 2 adet lansinoh süt saklama poşeti + amerikadan satın aldığım 12 poşet organik süt çayını (Yogi Woman's Nursing Support, Herbal Tea) veriyorum.

banada lazım. 15 günlük anneyim. ama fiyatınız yüksek geldi :KK43:

banada lazım. 15 günlük anneyim. ama fiyatınız yüksek geldi :KK43:

Merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun güle güle büyütün, benim sayfamda da Lansinoh elektrikli süt sağma makinası var 7 adet lansinoh süt saklama poşetini yanında hediye ediyorum 90 tl eğer yanında mycey emİrme önlüğünü de almak isterseniz 15 tl yerine 10 tl olarak totalde 100 tl,ya alabilirsiniz yanında yarım lansinoh lanolin kremi hediyeli ılarak 100 tl ist.içi elden teslim alabilirsiniz. http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...n-bebek-esyalari-uygun-fiyata-kacirmayin.html

Son düzenleme:
güncel....

İmmo hamile kaldıktan sonra amerikaya gittin :KK70:

Merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun güle güle büyütün, benim sayfamda da Lansinoh elektrikli süt sağma makinası var 7 adet lansinoh süt saklama poşetini yanında hediye ediyorum 90 tl eğer yanında mycey emİrme önlüğünü de almak isterseniz 15 tl yerine 10 tl olarak totalde 100 tl,ya alabilirsiniz yanında yarım lansinoh lanolin kremi hediyeli ılarak 100 tl ist.içi elden teslim alabilirsiniz. http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...n-bebek-esyalari-uygun-fiyata-kacirmayin.html
Pompanız satıldı mi

Pompanız satıldı mi

Merhaba satildi şöyle ki; aventle lansinoh arasinda kararsiz kalip cok uzun arastirmalardan sonra lansinoh almaya karar verdikten sonra kisa bir sure memnuniyetle kullandigim makinami buradaki vakit kaybettirici bir takim insanlardan dolayi 60 l.ya yine burada ihtiyaci olan durust bir arkadasimiza yolladim. Umarim o da kullanip daha sonra ihtiyaci olan bir anne adayina ulastirir iyi geceler

X