Bebek İkinci El **[SATILIK] Prego 5055 Hoppala, Tomy Pooh Dönence, Playgro Oyun Halısı

nurten_duru

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
27
2
Aşağıdaki tüm ürünleri alana fiyatlarda yardımcı olurum.Bütün ürünlerde kargo bana aittir.

Tomy Pooh Gece Lambalı Dönence

Ürün çok az kullanılmıştır kutusu durmaktadır 200 TL ye alınmıştır yanında açılmamış pakette 4 adet Duracell C Pil verilecektir.Resimde görülen 4lü bendeki bunun 'lü olanıdır.

Fiyat:110 TL

$8064D4C1689A30316A1A9529E54F8956.jpg

Prego 5055 Zappy Hoppala Pembe

Ürün yaklaşık 2 ay kullanılmıştır kızım artık binmediğinde dolayı satıyorum üründe hiç bir sıkıntı yoktur kutusu durmaktadır sıfır ürün alır gibi alıcaksanız.

Fiyat:200 TL

Prego 5055 Zappy Hoppala
Zengin oyuncak seçenekli tabla
360 derece dönebilen koltuk
Ekstra oyuncaklı bar
Sağlam ve dayanıklı gövde yapısı
Avrupa standartlarında üretilmiştir.
Kullanım Yaşı: 06-24 Ay
Taşıma Kapasitesi: 15 kg
Net Ağırlık: 5,70 kg
Brüt Ağırlık: 7,40 kg
Kapalı Koli Ebatları: 76 x 14,5 x 69,5

$indir.jpg

Playgro 725835 FAİRY GYM OYUN HALISI

Ürün çok az kullanılmıştır sıfır ürün alır gibi alıcaksınız kutusu durmaktadır.

Fiyat:65 TL

Playgro 725835 Fairy Gym Oyun Halısı

Bebeğin rahat etmesini sağlayan aynı zamanda bebeğinizin görsel gelişimine yardımcı olan canlı renlerden üretilmiştir.
Bebeğinizin dokunsal gelişimine yardımcı olan sesli kumaşları vardır.
Oyuncak barı çok kolay çıkarılabilir.
Katlanır ve çanta gibi taşınabilir.
0-2 Yaş arası kullanım için uygundur

$596546.jpg

Aşağıdaki tüm ürünleri alana fiyatlarda yardımcı olurum.Bütün ürünlerde kargo bana aittir.

Tomy Pooh Gece Lambalı Dönence

Ürün çok az kullanılmıştır kutusu durmaktadır 200 TL ye alınmıştır yanında açılmamış pakette 4 adet Duracell C Pil verilecektir.Resimde görülen 4lü bendeki bunun 'lü olanıdır.

Fiyat:110 TL

Eki Görüntüle 1193202

Prego 5055 Zappy Hoppala Pembe

Ürün yaklaşık 2 ay kullanılmıştır kızım artık binmediğinde dolayı satıyorum üründe hiç bir sıkıntı yoktur kutusu durmaktadır sıfır ürün alır gibi alıcaksanız.

Fiyat:200 TL

Prego 5055 Zappy Hoppala
Zengin oyuncak seçenekli tabla
360 derece dönebilen koltuk
Ekstra oyuncaklı bar
Sağlam ve dayanıklı gövde yapısı
Avrupa standartlarında üretilmiştir.
Kullanım Yaşı: 06-24 Ay
Taşıma Kapasitesi: 15 kg
Net Ağırlık: 5,70 kg
Brüt Ağırlık: 7,40 kg
Kapalı Koli Ebatları: 76 x 14,5 x 69,5

Eki Görüntüle 1193203

Playgro 725835 FAİRY GYM OYUN HALISI

Ürün çok az kullanılmıştır sıfır ürün alır gibi alıcaksınız kutusu durmaktadır.

Fiyat:65 TL

Playgro 725835 Fairy Gym Oyun Halısı

Bebeğin rahat etmesini sağlayan aynı zamanda bebeğinizin görsel gelişimine yardımcı olan canlı renlerden üretilmiştir.
Bebeğinizin dokunsal gelişimine yardımcı olan sesli kumaşları vardır.
Oyuncak barı çok kolay çıkarılabilir.
Katlanır ve çanta gibi taşınabilir.
0-2 Yaş arası kullanım için uygundur

Eki Görüntüle 1193205

özellikle bir kaç gündür hoppala araştırdığım için dikkatimi çekti.
prego hoppala kargo dahil 239 tlye sıfırı alınabiliyor.
http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/prego-5055-zappy-hoppala-pembe-117056344

yani sizin ürününüz kargoyu da ekleyince neredeyse sıfır ürün ayarına gelecek.
naçizane fikrim 2. el olarak satışında zorlanacaksınız.

özellikle bir kaç gündür hoppala araştırdığım için dikkatimi çekti.
prego hoppala kargo dahil 239 tlye sıfırı alınabiliyor.
http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/prego-5055-zappy-hoppala-pembe-117056344

yani sizin ürününüz kargoyu da ekleyince neredeyse sıfır ürün ayarına gelecek.
naçizane fikrim 2. el olarak satışında zorlanacaksınız.

dikkatli okursanız kargonun bana ait olduğunu görürsünüz ürün zaten sıfırdan hiç bir farkı yok 2 ay kullanıldı.

dikkatli okursanız kargonun bana ait olduğunu görürsünüz ürün zaten sıfırdan hiç bir farkı yok 2 ay kullanıldı.

Haklısınız kargo size aitmiş yukarıda yazıyormuş, farketmemişim.
benim herhangi bir iddiam yok Nurten Hanım sadece insanlar buradan bir şey alırken elbetteki piyasa fiyatlarını araştırıyor, bunu dikkate aldığımızda satışında zorlanacağınızı nezaket kuralları çerçevesinde söyledim. dediğim gibi bu benim fikrim.
(bu arada kargonun size ait olması da fikrimi değiştirmedi.)

Haklısınız kargo size aitmiş yukarıda yazıyormuş, farketmemişim.
benim herhangi bir iddiam yok Nurten Hanım sadece insanlar buradan bir şey alırken elbetteki piyasa fiyatlarını araştırıyor, bunu dikkate aldığımızda satışında zorlanacağınızı nezaket kuralları çerçevesinde söyledim. dediğim gibi bu benim fikrim.
(bu arada kargonun size ait olması da fikrimi değiştirmedi.)

arkadaşa bende katılıyorum zaten çocuklarımıza aldığımız bir çok şey az kullanılıyor ya sıkılıyor ya oynamıyorlar bazı aldıklarımızla ama sonuçta az yada çok kullanılmış ; KULLANILMIŞ bir şeyde uygun fiyat aramak normal bunu dile getirmekte.hayırlı satışlar.

Nurten Hnm, ilk olarak hoppala için size yazıyorum. Benim kızım 9,5 aylık. Hoppala ayarı ne kadar yuksek, ayak tabanı tamamen değsin istemiyorum, yani zıpladığı zaman ayakları tam olarak yere basıyor mu bu üründe. Bu konu benim için önemli. Bilgi verebilirseniz sevnirim. Teşekkürler.

Nurten Hnm, ilk olarak hoppala için size yazıyorum. Benim kızım 9,5 aylık. Hoppala ayarı ne kadar yuksek, ayak tabanı tamamen değsin istemiyorum, yani zıpladığı zaman ayakları tam olarak yere basıyor mu bu üründe. Bu konu benim için önemli. Bilgi verebilirseniz sevnirim. Teşekkürler.

2 ay kullandım demişsiniz zaten 2 sene kullanamazsınız, hoppalanın kullanım süresi kısadır. Herkes hiç zarar etmiyim, işimi gördükten sonra aldığım paraya satıyım istiyor ama bu yaklaşım doğru değil. Zaten çocuklara alınan bir çok şey eskimeye fırsat bulamıyor...

Merhaba nuryen hnm ben size silivriden yaOyorum hopalayi alicam 150 lira teklifim cunku okadarina imkanim var cok almak istiyorum kizima lutven cvp yazin en kisa zamanda olur deyin lutven

X