Bebek İkinci El Satıyorum Ameda Lactalin Elektrikli ve Pilli Süt Sagma Makinesi

dendev

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2016
8
0
44
Artik emzirmedigim icin elden cikarmak istiyorum. Medela mini manuel gogus pompasi hediyem. Izmir ici elden teslim edebilirim

Pek
Hayır satmadım
Ben sütümü artırmak için hastane tipi pompa kiralamak yerine bu ürünü almak istiyorum. Çekim gücü hastane tipi kadar kuvvetli mi sizce? ürünün durumu nasıl? Ne kadar kullandınız? Avent son model kullanıyorum ama sütüm azalıyor. Bebeğim de emmiyor artık.

Hastane tipi pompanın gücünü bilmiyorum açıkças. Bu makine çiftli sağım yapıyor ve gayet güzel ancak en çoksütü arttırma yolu daha fazla emzirmektir. Bebeğiniz kaç aylık ne kadar emzirme niyetindrsiniz elinizdeki makine yetersiz mi kalıyor

Hastane tipi pompanın gücünü bilmiyorum açıkças. Bu makine çiftli sağım yapıyor ve gayet güzel ancak en çoksütü arttırma yolu daha fazla emzirmektir. Bebeğiniz kaç aylık ne kadar emzirme niyetindrsiniz elinizdeki makine yetersiz mi kalıyor
Elimdeki makine avent natural son modelinden. Ama sütümü artırmak istiyorum. Pompanın çekişi yetersiz geliyor. Süt azalıyor. Bebeğim 7 aylık bir aydır emmiyor. Bu pompa sütü artırıyor yazıyor yorumlarda. İlginiz için tşk ederim

Benim ilk oğlumda 4 aylık falanken emmeyi bırakıp aylar sonra emmeye tekrar başlamıştı ta ki 27 aylıkken ben sütten 2. Hamileliğim nedeniyle kesene kadar. Bu süre zarfında bende süt sağdım. Makinenin 2 yedek valfi kayıp sadece o da ebebekte 22 tl ye satılıyor. Almasanız da olur adı üstünde yedek.Izmir'de ya da Manisa'da iseniz makineyi deneyebilir; işinizi görüp görmeyeceğşne karar verebilirsiniz

Konya dayım malesef. makinenizi ne kadar kullandınız? Eger fazla kullanılmamış çekimi düşmemişse almak istiyorum. İnşaallah benim bebişimde sizinki gibi tekrar emer. Tşk ederim cvp verdiğiniz için
Benim ilk oğlumda 4 aylık falanken emmeyi bırakıp aylar sonra emmeye tekrar başlamıştı ta ki 27 aylıkken ben sütten 2. Hamileliğim nedeniyle kesene kadar. Bu süre zarfında bende süt sağdım. Makinenin 2 yedek valfi kayıp sadece o da ebebekte 22 tl ye satılıyor. Almasanız da olur adı üstünde yedek.Izmir'de ya da Manisa'da iseniz makineyi deneyebilir; işinizi görüp görmeyeceğşne karar verebilirsiniz

Makineyi tam olarak kaç ay kullandım hatırlamıyorum inanın ama çekim gücünü düşürecek kadar kullanmadım. İkinci oğluma ise hiç süt sağıp vermedim ve 6 aylıkken rahatsızlığım sebebiyle süttem kesmek zorunda kaldım. Makinenin çekim gücü ve hız ayarı yapan 2 düğmesi var ayrıca.
Makine iyi durumda yani içiniz rahat olsun

Makineyi tam olarak kaç ay kullandım hatırlamıyorum inanın ama çekim gücünü düşürecek kadar kullanmadım. İkinci oğluma ise hiç süt sağıp vermedim ve 6 aylıkken rahatsızlığım sebebiyle süttem kesmek zorunda kaldım. Makinenin çekim gücü ve hız ayarı yapan 2 düğmesi var ayrıca.
Makine iyi durumda yani içiniz rahat olsun
hala satılık mı

X