Saxenda Zayıflama İğnesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mrslog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2019
5
1
Selam arkadaşlar
Saxenda zayıflama iğnesi kullananlar veya çevresinden kullanmış kişiler varsa bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Kilo verdiniz mi acaba 😍
Merhaba, ben buraya konuyu açtıktan sonra iğneyi kullanmaya başladım ve 1 ayın sonunda 5 kg verdim fakat yan etkilerini ciddi anlamda yaşadım o nedenle iğneyi bırakmak zorunda kaldım. Ve bıraktığım an itibariyle verdiğim tüm kiloyu geri aldım.

Merhaba, ben buraya konuyu açtıktan sonra iğneyi kullanmaya başladım ve 1 ayın sonunda 5 kg verdim fakat yan etkilerini ciddi anlamda yaşadım o nedenle iğneyi bırakmak zorunda kaldım. Ve bıraktığım an itibariyle verdiğim tüm kiloyu geri aldım.
Ne gibi yan etkileri oldu acaba 😔

Yaa Peki içinden kaç iğne çıkıyor? Haftada bir mi iğne vuruluyor? Yardımcı olur musunuz lütfen? Teşekkür ederimm

Selam arkadaşlar
Saxenda zayıflama iğnesi kullananlar veya çevresinden kullanmış kişiler varsa bilgilerinizi paylaşır mısınız?
Merhaba saxendayi kullanmaya baslayali 2 gun oldu istahi kesiyor evet henuz sonuc almadim paylasacagim buradan .

Merhaba. Ben 5 gun once basladim. Pandemi sebebiyle istahim cok acilmisti. Igneye basladigimin ilk aksami inanilmaz bir tokluk hissi basladi. Sonraki gunler de devam etti ve ediyor. Normalde tatliya dayanamayan ben tatli gorunce midem bulaniyor. Yarim porsiyon yemek yeterli artik.. gelismeleri tekrar yazarim..

Sadece 1. 5 iğnesini kullanarak 16 kilo verdim 3 ay gibi bir sürede. Şuan bekletiyorum diğer iğneleri.lazım olursa kullanıcm

Merhaba bende bu igneyi buradaki yorumları okuduktan sonra kullandım (doktor kontrolünde) içinden 3 kalem iğne çıkıyor.ilk başladığında doz her hafta artırılıyor 0.6 ile başlanıp 3 tam doza çıkılıyor. (1.5 ay gibi gidiyor)Tam dozunda kullandiginda kalemden biri 6 gün gidiyor.şunu da belirteyim benim hashimatom(tiroit) var.çok yemek yemiyorum zaten fakat metabolizmam yavaş idi.3 ayda anca 4 kilo verebildim. Bir yan etkisi olmadı bende.ama istahi kesiyor.. Bence çok yiyen insanlar bunu kullanmalı diye düşünüyorum.az diyorsanız pek etkisi olmuyor kiloda.

benim bir gurbetçi müşterim bahsetmişti bu iğneden. Onlar kızı, eltisi vs bu iğne sayesinde zayıflamışlar. Hepsi kullanıyormuş ve genel olarak sıkıntı yaşamadık iştahımız dengelendi dedi ve üstüne kilo verdik. Biri 90 kilodan 2 ayda 78 e düşmüş biraz ekstra hareketle .Diğeride 75 lerden 60 küsürlere. Ben baktım, araştırdım genelde sonuç alınmış ama fiyatı 800 tl civarı diye alamadım.

Ben 6 ay kullandım arkadaşlar istediğim kiloya düştüm doktoru veren ama maddiyattan ötürü alamayan varsa elimde var 3 iğne ikisi hiç açılmamış birini bir kez kullandim. 400tl ye vericem normalde 800 biliyorsunuz. İzmirdeyim bu arada soğuk zincir olduğu için kargo yapılmaz

Ben 6 ay kullandım arkadaşlar istediğim kiloya düştüm doktoru veren ama maddiyattan ötürü alamayan varsa elimde var 3 iğne ikisi hiç açılmamış birini bir kez kullandim. 400tl ye vericem normalde 800 biliyorsunuz. İzmirdeyim bu arada soğuk zincir olduğu için kargo yapılmaz
MEERHABA ÖZELDEN ULAŞIRMISINIZ

Merhaba duruyor mu acaba igneler

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı yasaktır.

Saxenda zayıflama ilacı değildir, diyabet hastalarına verilir ve doktor reçete etmediği sürece çerez gibi kullanılmaz, ben kullandım iyi geldi sen de kullan denilmez, çarpıntı, böbrek fonksiyonlarında bozukluk vb yan etkileri vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X