Saxenda zayıflama iğnesi

Merhaba bende 04.02.de basladim kullanmaya ama calistigim icin ilaci muhafaza edecek biryerim olmadigindan yatmadan once vuruyorum bunun bir eksisi olurmu birde 1 hafta sonra seyahate cikacagim 3 gun kullanmamam gerekiyor nasil bir duzen kurmaliyim
Bence yolunuz uzun değilse buz torbasıyla gideceğiniz yere taşıyıp otelin buzluğuna koyabilirsiniz

Kızlar ben de saxenda'ya yeni başladım baş ağrım ve mide yanmam oldu 2 gün onun dışında şimdilik bir şey yok normal mi sizce.
87.00 kg ile başladım
Ben sadece sindirim problemleri yaşıyorum. Sürekli bağırsaklarımda bir zorlanma ve hareket var😣

Bence yolunuz uzun değilse buz torbasıyla gideceğiniz yere taşıyıp otelin buzluğuna koyabilirsiniz
Malesef yurtdisi seyahatim bende bir haftayi tamamlayip birhafta kullanmasam hem igne suremde uzar bu arada 81 kg ile basladim duan 78 olmusum coksasirdim ozendirmek gibi olmasin ama sanirim oluyor birseyler

16 aralık 2023te saxenda iğne kullanmaya başladım. iştahım çok ve asla kilo veremiyorum 78.7 kilo ile kullanmaya başladım bugün ilk haftam doldu, 1.6 kilo kilo verdim. herkes çok hızlı kilo verdiğini söylemiş ama ben o kadar hızlı vermedim. ilk hafta 0.6 ml kullanılıyor sonraki hafta 1.2 olarak kademeli olarak arttırılıyor ama ben bir hafta daha arttırmayı düşünmüyorum çünkü 0.6 ml de yeterince etki ediyor ve hiçbir şey yiyemiyorum. iğne bende halsizlik, baş arısı ve mide bulantısı yapıyor, dayanamayacağım ölçüde değil ama. kullandıkça bu yan etkilerinin azalacağını umuyorum. iğneyi 3.226 tl'ye aldım, yılbaşından sonra gelecek zamdan etkilenmemek için iki kutu birden aldım. kullandıkça durum güncellemesi yaparım

Kızlar ben de saxenda'ya yeni başladım baş ağrım ve mide yanmam oldu 2 gün onun dışında şimdilik bir şey yok normal mi sizce.
87.00 kg ile başladım

Merhaba bende 04.02.de basladim kullanmaya ama calistigim icin ilaci muhafaza edecek biryerim olmadigindan yatmadan once vuruyorum bunun bir eksisi olurmu birde 1 hafta sonra seyahate cikacagim 3 gun kullanmamam gerekiyor nasil bir duzen kurmaliyim
Merhaba güzel hanımlar,
Hepinizden güncel bilgi rica edebilir miyim ne durumdasınız ne kadar etkili oldu almaya değer mi

Merhaba güzel hanımlar,
Hepinizden güncel bilgi rica edebilir miyim ne durumdasınız ne kadar etkili oldu almaya değer mi
Ben kilo kaybı gözlemleyemedim:KK43: İştahımda bir miktar kapanma oldu sanırım normalde yiyeceklere saldıran biriyim biraz dizginlemiş olabilir ama aşırı bir fark olmadı yememde. Yan etki olarak bağırsak hareketlenmesi ve ağrı oldu. 2 haftayı bitirmiş oluyorum 1,2 mg ile.

Merhaba güzel hanımlar,
Merhaba benim 2. haftam 84 kg gördüm cuma günü bu hafta 82'yi görmek istiyorum. tek ögün besleniyorum yetiyor bana. zaten fazla yiyince baş dönmesi yapıyor. hafta sonu biraz fazla kaçırdım tüm gün başım döndü.
miktarını bu hafta 1.2 mg cıkarmam lazım ama hafta sonu cıkaracağım çünkü çalışıyorum işteyken doz arttırımından kötü etkilenmek istemiyorum.

Selam kızlar bende henüz bir hafta olmadı yeni başladım saxendaya, kilom çok yok ama açlığımı bastıramıyorum, uyuyamıyordum açlıktan geceleri, 8 kilo vermem lazım sadece, ama başladığım ilk günden iştahı kesti ben şok:/ hatta dedim acaba psikolojik mi diye ama diğer günlerde de devam etti iştah kaybı, acıktığımda da az bişi yesem doygunluk hissiyatı oluşuyor, ama şimdi ramazan geliyor nasıl yapacağım oruç tutacağım varmı bi fikri olan

X