Saygı Değer Hocam NİHAT HATİPOĞLU

ben çocukluğumdan beri tanır bilirim hocamı ta ankara radyolarından beri takipçisiyim bi çok programını izlemeyide nasip etti allahım üslubu hep böyledi hayranlıkla izliyorum ALLAH'IM ondan razı olsun bi çok yanlışın doğrusunu öğrettiği için bize dinimizi tanıttığı için dinimizi daha çok sevmemizi sağladığı için

verdiği her bilgi doğru değil
örneğin kuran ayetlerini anlamak için tevratın şu ayetine yada incile bakın diyor
tevrat yada incil geçerli olsaydı kuran indirlmezdi
bir hoca tevrattan yada incilden nasıl örnek verebilirki
dinliyorsanız dinlerken birzdaha dikkatli olun arkadaşlar aklınıza takılan soru varsada araştırın doğruyu bulun

Allah razı olsun ondan
Dinlerken huzur bulduğum ve sıkılmadığım tek insan
Bazen çocuğun bile akıl edebileceği sorulara karşıklı okadar nazik davranıyorki şaşıyorum sabrına ve alçak gönüllüğüne.

Bende kendi adima TESEKKÜR EDIYORUM SAYIN NIHAT HATIPOGLU HOCAMA... Kendisi benim örnek aldigim bir insan her anlamda onu cok seviyorum ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSIN HOCAMA INSALLAH Amin....

Nihat Hocadan Allah razi olsun. Hic fark ettiniz mi bilmiyorum ama, hocamiz direk hic kameraya dahi bakmiyor öylesine mütevazi bir insan. Begeniyle takip ediyorum kendisini. Cocuklarimiza genclerimize büyüklerimize ve yaslilarimiza nasil hitap etmesi gerektigini iyi biliyor. Kendisinden dinimiz adina cok sey ögrenebiliriz. Allah böylesi insanlari basimizdan eksik etmesin. Kendini bilmez ne konustugunudan kendisinin bile haberi olmayan hocalarinda yalanlarindan bizi korusun Allahim insaAllah.​

Allah sizden ve sizin gibi düşünenlerden razı olsun ki böyle güzel birpaylaşımda bulundunuz.çook teşekkür ediyorum.
Nur yüzlü hocam benim onu çok seviyorum ve takip ediyorum.Peygamber Efendimiz ancak böyle bir aşkla anlatılır ve tanıtılır.......Hocamızın sayesinde Efendimizi çok yakından tanıdık ve daha da çok sevdik.. böylelikle nasıl yaşamamız gerektiğinin msjını vermiş oldu.Çünkü Efendimiz gerçek müslüman örneği..Bu mesajı alabilene helal olsun...
Allah Nihat Hatipoğlu'ndan razı olsun...Allah böyle hocaları başımızdan eksik etmesin......

Son düzenleme:
nihat hatipoğlu tam bir ''hatip'' ve kesinlikle islamiyeti en güzel yorumlayanlardan biri.Bu aralar yok RAMAZAN gelsede sohbetine doysam diyorum.

şimdi de oğlu said hatipoğlu cuma ve p.tesi günleri bayrak fm.de yayın yapıo...saat 17.30da başlıo.dinlemek isteyenler için

Allah razi olsun Nihat Hocadan onun yalin anlatimi sayesinde bir cogumuz dini sohbetlerini cani gönülden dinliyoruz onun ciktigi programlarin hic bitmesini istemiyorum Rabbim onun yar ve yardimcisi olsun .....

dinlerken huzur buluyorum ve hep takip ederim efendimizin ve sahabenin hayatını anlatırken yaşaması ve insanlara islamı sevdirme çabası ...rabbim başımızdan eksik etmesin
öyle bir evlat yetiştirmişki herkeze nasip olmaz oda babasının yolunda böyle insanları görünce hayatı sorgulamadan geçemiyorum....
ibrahim saraçoğlu ve nihat hocanın üzerine hiçbir ilim ve bilim adamı yok.....

çok güzel yorumluyor dini.onu dinlerken insan herşeyin boş olduğunun asıl zenginliğin iman olduğunun farkına varıyor inş allahım hocamın ve hocam gibi olan insanların yüzüsuyu hürmetine bizleri korur.

dini anlatırken uslubundan inanılmaz keyif aldıgım bir hoca.. Allah razı olsun ki bilmediğim çok şeyi , bir çok duayı öğrendim..

Nasıl bir üslup, nasıl bir tebessüm, nasıl nur dolu bir yüze sahiptir bu kulun Allahım...! Allah verdiği bilgilerden razı olsun... Rabbim Nihat Hocamızı Pegamber Efendimiz(S.A.V)e komşu eylesin

hayatımda huzur bulduğum dinlerken tek hoca yani
o kadar güler yüzlü içten ve inandırarak anlatıyor ki herşeyi saNKİ O DEDİĞİ ZAMAN HER ŞEYE İNANIYORUM
peygamber efendimizden sonra onun dediklerine inanıyor gibi
ALLAH bin kere razı olsun
sevabı da günahıda çok güzel açıklıyor insanlara

o benim 'babam'... o derece seviyorum kendisini...ekranda çıkınca hemen evdekiler beni çağırır gel gel baban burda diye:) kendisini ve uslubunu cok sevıyorum hayranım ...Allah razı olsun

evet çok iyi birr hoca maşallhh oğluda hoca aynı kendi gibi nasıl birr aşşkla anlatıyorr dinimizi en iyi hocalardan biridirr bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…