SBS Anneleri....

bende tüm bu sbs illeti sınavına girecek öğrencilerimzie şimdiden başarılar diliyorum.. Rabbim hepsini alnının akıyla çıkmayı nasip eylesin aminnn..

allah hepsine ziyin açkliği versin inşallah istedikleri puani alirlar.
allah hepsinin yardimcsi olsun inşallah.

Bir sbs daha gelip çattı. Songülcüğüm güzel dileklerin için çok teşekkürler.
Yarında 7 sınıfların sınavı var dilerim emeklerinin karşılığını alır yavrularımız.
Arkadaşlardan biri sormuş sbs için nufüz cüzdanında fotoğraf işini
evet mutlaka olması gerekiyor en kısa sürede hallederseniz çok iyi olur.
Allah hepimizin çocuğuna zihin açıklığı versin. Yavrucaklar bu yaşta böylesi
geriliyorlar inşallah güzel geçer.

7.sınıf fen tam bir kazık çıktı.çocuğum ağlamaktan helak oldu.o ağladıkça ben üzülüyorum 400 görmek bu sene hayal oldu.inş.seneye artık geçen yıl 410 du.ooooof.aman napiiim evladımın sağlığı daha önemli.her işte hayır vardır demekten başka çözüm kalmadı.allah yardım etsin evlatlarımıza

mrb arkadaşlar çok mutluyum kızım 7 sınıf sbs ye girdi vehepsini full doğru yapmış soru kitapçığını verdiler ya trt haber kanalı hepsini çözdü bizde baktık hepsi tam doğru geçen yıl dersaneye gitmeden 451 almıştı bu yıl dersaneyede gitti inşallah 500 mutluyum çooooook çabalarımızın karşılığını aldık

7. ve 8. sınıflara geçmiş olsun arkadaşlar,
darısı 6. sınıflara inşallah...
benim kızım da 7. sınıf,dün girdi,
sakindi,sınav sonunda sadece iyi geçti dedi,
sonuçlara bakmak istemedi,Temmuzda birlite öğreniriz diye,
açıkcası onun rahat olması benim için önemli,onun için hiç ısrar etmedim,
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

benim kardeşimde dün girdi
sınavdan ilk çıktığında pek umutlu değildi
sonra sonuçlara bakınca keyfi yerine geldi
dershane takviyesi vb olmadan geçen sene 360 puan almıştı
bu senede aynı durumda en kötü ihtimalle 410 puan alıcak

evet benim kızıımda önceden yazdığım gibi 7. sınıft.. dün girdi sbs ye.. geldğiinde çok mutluydu.. türkçe matematik ful bile olabilir dedi.. sonra ntv den baktık.. matmatik full.. türkçe 2 yanlış sosyal malesefki batmış 5 yanlış 2 boşfen 1 boş 3 yanlış.. ingi. ful. tahmini hesapalama yaptı netten.. sanırsam 450 civarı gelcek.. oda matematiğin ful olmasına bağlı.. ıNş seneye daha iyi alır.. 6 sınıfta 407 puan lamıştı.. Rabbim hespi için haıylıısnı versin inş:))ne diyelim.. bu kadar oldu..

tebrik ederim..çok iyi maşhhh yavruna..

canım kutluyorum ergenini inanki çok sevindim.anlamadıııım şey 3 defa hesaplanıp nası fark çıkabildiği 365 399 417:bbo:

valla kızlar sankim üstümüzden kamyon geçmiş gibiyim.oooh bitti şükür hepimize geçmiş olsun diyorum inş. önümüzdeki yıl çok daha ii olcek yaşasın tatiiiilsositososito

Dün akşamki haberlerde ıngilicenin tamamının iptali söz konusu diye
haber geçti,A - B soru kitapçıklarında bile yabancı dilde farklılıklar varmış,
nette şimdi baktım,açıklayıcı bir bilgi bulamadım.bakalım neler olacak...

anacım boşver türkçe 4.soruda şaibeli çıktı 2 şık doğru.acaba diom bu hazırlayan insancıklar okuma yazma biliyomu.sanki dalga geçiyolar çocukların emekleriyleklava:

Hangi sınav sorunsuz oldu ki,bu olsun.
olan çocuklarımıza oluyor.
haberlerde izlemiştim,dün meb sitesinde de baktım ama bir haber bulamadım,
bakalım yakında açıklama yaparlar.

sonunda bizde atlattık rahatız artık
5 yanlış yapmış oğlum tahminen 473 olur
çocuklarımızın emekleri boşa gitmez inşallah
sorular kolay gözüksede iki şıkda doğru olabilecek sorular vardı türkçede
hayırlısı olsun nediyelim

benim kızım da 4 yanlışla atlattı bu yılı.480 civarında bir puan gelecek bize de.

hepimize geçmiş olsun benim kızımda cumartesi girdi ilk defa sbs ye girme heycanıyla tabiki baya bir panikti ben açıkcası kızımı okadar heycanlı görünce fazla bir şey beklemedim yüzü bembeyaz olmuştu sanırım heycandanda yarım saat önce çıktı bitirdim kontrolde ettim dedi hepsi için hayırlısı olsun puanımız 410 arkadaşlar birşey sorucam sonuçlar açıklandığında okul puanınıda görecekmiyiz

Evet arkadaşlar,bir maratonu daha geride bıraktık,
hepsi için hayırlı uğurlu olsun,
sonuçlara da inşallah seviniriz hepimiz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…