Scarlet s( altin igne yada radyo frekans) yaptiranlar lutfen bilgi;)

Altın iğne; İlk seansım güzel geçti,cildim hassas değilmiş yanma hissi ve görüntüsü 40-50 dakika sonra yoktu. 2. gün gözle görülmeyen pütürlük ve soyulmalar başladı. Kir gibi yüzeydeki deriyi parmak içimle biraz ovaladım ve daha parlak bir görüntü oluştu sanki. İlk katman gitti yani Dr. Sordum peeling yada kese mi yapsam diye. Aslında hiç dokunmamam gerekiyormuş. Bepantol sürmemi önerdi. 2. Sean 15 gün sonra. Umutluyummm
Bende düşünüyorum arkadaşımda çok güzel sonuçlar aldı nereye gidiyorsunuz siz?

Merhaba Dr.un önersine uyarak altıniğne yaptırmaya karar verdim. Sanırım makinanın markası Vivace.Gidince tekrar bakarım.
Cildin yenilenecek, sarı görüntüsü gidecek ve sıkılaşacak dedi.
Olabilecek olumsuzluklardan korkmakla beraber, yaş itibari ile bişeyler yapma ihtiyacı duyuyorum. İlk seans çarşamba. Umarım iyi geçer, sonuçları paylaşırım.
inş paaranızı harcamamışınızdır. bir işe yaramıyor.

Birkaç kişi cildimin daha parlak olduğunu söyledi. 2. Seansı da yaptırsım. 2. Gün hafiften toz gibi soyuluyor. Ben gidişten memnunum.
Merhaba, ben de yaptırmayı düşünüyorum. Genel olarak memnun kaldınız mı, tekrar yaptırır mısınız?

Ben dün yaptırdım. Benim yaptirdigim cihaz scarlet s marka altın iğne cihazı. 40 dakika sürdü. Yapılırken acaip acıdı yani gözlerimden yaş geldi o derece. Sanırım gitmeden bı tane ağrı kesici içip gitmek daha mantikli. 1 saat kadar kirmiziydim ama 1 saat içinde kendi rengime döndüm. Ben canlılık tazelik parlaklık sıkılaşma gözenekler için düşünmüştüm. Yapıldıktan bir kaç saat sonra bile cildimde kesinlikle fark vardı ben o kadar çok beğendim. Şimdiden aydınlanma gerilme sıkılaşma berrak görünüm var. Ayrica ince kırışıklıklarimin görünümü yumuşadı hafifledi. Tabi ki bu olumlu etkiler 1 ay içinde çoğalacak. Üst derim kendini soyacak gibi de tatlı bı gerginligi var. 1 ay sonra 2. Seansı yaptıracağım, doktorum 3. ye gerek kalmayabilir duruma göre bakalım dedi. Bazıları memnun kalmamış her ciltte farklı etki mi oluyor anlamadım ama ben şu anda bile çok memnunum biraz zaman geçsin nasıl gidecek ben de bekliyorum

Ben 2 seans yaptirdim. Ucuncu seansim iki hafta sonra. Ben bir fark goremedim kendinde bana secret adinda bir cihazla uyguluyolar altinigneyi. Yuzdeki yagi eritmesiyle ilgili iki doktora sordum cildin 3 mm altina indigini yani yag tabakasina ulasmadigini o yuzden boyle bir sorun olmasinin imkansiz oldugunu soylediler tabi doktorlara da guvenemiyourz. Bazi seyleri soyluyolar ama basimiza gelince de reddediyolar bizi hayal gormekle sucluyolar

Bende kesinlikle yağ erimesi gibi bir durum oluşmadı. Doktor özel olarak ayar mi yaptı bilmiyorum ama alt çenem sikilasip bir tik olsa da sivreldi böylelikle elmaciklarim biraz daha ortaya cikti. Bu arada benim zaten elmacik kemiklerim belirgindir. Bugün 1 hafta olmuş. 1 haftadır ise gitmiyordum odamız 4 5 kişiliktir mesela bugün ise gittim 3 tane çalışma arkadaşım kadın ve cildin cok guzel görünüyor parliyorsun gerginlesmissin dediler ben sormadan. Aynaya baktıkça benim de hoşuma gidiyor valla keşke daha önce yaptirsaymisim. Bu arada düşünen varsa bilgi olsun diye söylüyorum benim cildimde eskiden de sivilce veya belirgin sarkiklik gibi bariz bir problemim yoktu o yüzden 2 seans yeterli dedi.

3 senas yaptırdım ben. Cildi toparlıyor mutlaka iyi geliyor. Ama şahsen yaptırdığım onca işlemden sonra en etkilisi decaar adlı bi işlem oldu Daha önce hiç duymadım ama gittğim yere güvendim. Ve iyi ki diyorum. Bugün 3 seansım olacak. Sanırım 2 seans daha alıcam.

herkese meraba bn ankarada dr FATMA POLATA gittim altin igne yaptrdim yuzumde iki aydir gecmeyen kare seklinde altin igne izi kaldi.. yani cok iyi doktor bulmak gerek butarz islemler icin isinde profosyeneli olmasi sart..tvye cikanlara kanmayin onemli olan isin ehli olmasi yoksa sonuc husran oluo

3 senas yaptırdım ben. Cildi toparlıyor mutlaka iyi geliyor. Ama şahsen yaptırdığım onca işlemden sonra en etkilisi decaar adlı bi işlem oldu Daha önce hiç duymadım ama gittğim yere güvendim. Ve iyi ki diyorum. Bugün 3 seansım olacak. Sanırım 2 seans daha alıcam.
Decaar yosun peeling dimi?
Ben de sivilce izlerim için yosun peeling yaptırdım allgae markaydı zaten piyasanın en iyileri decaar ve allgaeymiş. Ama ben hiç fayda görmedim. Şimdi scarlet s yaptırdım bakalım ilerleyen günlerde sonucu gorucez.

manikkk manikkk 6 seans yaptırdım 2 yıl içinde. şuan çok memnunum peeling işleminden. dilerim size de şifa olsun. sevgiler.
Yosun peeling mi yaptırdınız bende yaptırdım bir seans daha fazla lekeler oldu alttaki lekeleri küstü diyorlar devam edeceğiz 4seans öneriyoruz diyorlar sizde böyle bir problem olmusmuydu

2 243424 ben 6 seans yaptırdım. cildin yüzeyi, leke , gözenekte ciddi fark oldu. çok şükür. en iyi yaptığım yatırımlardan biri oldu .

X