Saç Kesim Şekilleri schwarzkopf strait therapy yaptırdım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende dün yaptırdım ilker yavrutürktee.. saat 1 bucuk gibi basladılar aksam dokuzda bitti... saclarım kuru asi kıvırcık ve çok gür işlem gerkecten zahmetli ve uzun sürüyormuş bi de benim saclar çok olunca iice işkenceye döndü baya zahmetli oldu gercekten :KK70: ama sagolsunlar cok cok ilgililerdi ellerinden gelenin en iyisini yaptılar iyiki onlara gitmişim diyorum saclarım düm düz oldu ama şimdide hiç alışık olmadığım bi durumdayım...aynaya bakınca garip hissediyorum fön cektirdiğimde bu kadar düz olmadığı ve hemen bozulduğu için düz saclı olmak nasıl bir duygudur bilemiyordum, garipmiş :KK70: 3 gün sonra yıkayıp son durumu yazarım yine

Ne kadara yaptırdınız acaba? Saçlarınız zenci kıvırcığı mıydı? Şuan saçlarınız nasıl?

merhaba arkadaslar,
ben bugun yaptirdim daha 2saat oldu biteli dun mekanist.com da ugurkan kuaforde brezilya fonune kampanya wardi 400tlden 150tlye dusmustu biraz internette arastirdim ve satin aldim kampanyayi.bugunde gidip konusucaktim ikna olursam yaptircaktim brezilya fonu die gittim we straight therapy yaptirip ciktim :KK70: bnm saclarimda oldukca dalgaliydi 2bucukta baslandi 7bucukta bitti islem..suan saclarim piril piril parliyo bu islemin icinde bakimda war ilac aralarinda yikayip bakimda yapiliyor..ancak uzerine 100tl gibi bi fark werdim yani 250tlye geldi ban...saclarim belime kdr uzun bnm tabii ozel sampuan ve kremde aldim onlarda 60tl gibi bi rakam oylee 700 800gibi bi rakam wermedim ancak boyle kampanyalarin oldugu siteleri takip edin derim cok uyguna gelio bana soylediklerine gore kampanya haricinde gitseydim 600tlye yapabilirdik dediler..suan pirasa gibi 2gun yikamiycam ve toka takmiycam umarim sonucu guzel olur ama suanki durumundan gayet memnunum ipek gibi yumusacik we piril piril..ugurkan kuafor isinde en ii kuaforlerden biridir suadiye goztepe we uskudarda subeleri war buralardan bilgi alin derim ben ve bu islemi herkese tawsiye ederim...:KK64:

arkadaşlar yaptırmayı düşünüyorum çok istiyorum hatta.saçlarıma röfle yaptırıcam dip.kuaförüm önce düzleştirelim sonra röfle yapalım dedi,bilen varsa bu düzleştiricinin üzerine röfle yapılabiliyormuuuuu?lütfen cevap.

evet önce düzleştirip sonra istediğin gibi boya uygulayabilrsin saçına. önce boyatıp sonra düzleştirirsen çok etkili olmayabilir, yeterince düz olmayabilir. ben de strait therapy 2008 eylül'de yaptırmıştım. hevesimi aldığım için tekrar yaptırmadım ama bi iki yıl sonra tekrar yaptırabilirim

Kızlar merhabalar,
Ben de saçımı straight therapy ile düzleşttirmek istiyorum. Fiyat aldığım yerler arasında Bahçelievler Osman bilal kuaför veya Uğurkan Kuaför Göztepe diğer yerlere göre daha uygun fiyat verdiler. Ama hangisinin daha iyi olduğu konusunda kararsızım,hangisini tavsiye edersiniz???

merhaba arkadaslar,
ben bugun yaptirdim daha 2saat oldu biteli dun mekanist.com da ugurkan kuaforde brezilya fonune kampanya wardi 400tlden 150tlye dusmustu biraz internette arastirdim ve satin aldim kampanyayi.bugunde gidip konusucaktim ikna olursam yaptircaktim brezilya fonu die gittim we straight therapy yaptirip ciktim :KK70: bnm saclarimda oldukca dalgaliydi 2bucukta baslandi 7bucukta bitti islem..suan saclarim piril piril parliyo bu islemin icinde bakimda war ilac aralarinda yikayip bakimda yapiliyor..ancak uzerine 100tl gibi bi fark werdim yani 250tlye geldi ban...saclarim belime kdr uzun bnm tabii ozel sampuan ve kremde aldim onlarda 60tl gibi bi rakam oylee 700 800gibi bi rakam wermedim ancak boyle kampanyalarin oldugu siteleri takip edin derim cok uyguna gelio bana soylediklerine gore kampanya haricinde gitseydim 600tlye yapabilirdik dediler..suan pirasa gibi 2gun yikamiycam ve toka takmiycam umarim sonucu guzel olur ama suanki durumundan gayet memnunum ipek gibi yumusacik we piril piril..ugurkan kuafor isinde en ii kuaforlerden biridir suadiye goztepe we uskudarda subeleri war buralardan bilgi alin derim ben ve bu islemi herkese tawsiye ederim...:KK64:

merhaba, bende o kampanyadan aldım, straight olanından, neden fark aldılar senden merak ettim, brezilya fönü alıp straight yaptırdın diye mi, birde saçlarında boya, röfle v.s. var mı

mrb arkadaşlaar bütün yorumları okudummm her hafta mutlaka fön çektiriyorum hattaa bazen 2 kez 3 kez bile oluyoorrr :) fönlü saçı ççokk seviyorum. saçlarım kıvırcık sayılıır ama yıkadıkdan snra yaa şekil vermem gerekiyorr yada fön yoksa şekel girmiyor!! yorumlar kafamı çok karıştırdı ve samsunda bu işlemi yapan tek bir kuaför vaar :26:
napsam bilemedimmmm :18::18::18::18::18::18::18::18::18:

bende uğurkan kampanyasından straith terapi almıştım, bugün gittim ama nerdeyse 2 sene önce saçımda açıcı kullanılmıştı, dolayısıyla straith olmaz dediler, sadece boya olsa olurmuş ama
dolayısıyla brezilya yapıldı, zaten saçlarım kısa omuzlarımda, artı 90 lira şampuan, krem ve bakım kremine verdim
yani sözün özü eğer saçınızda ağır kimyasal varsa, röfle, açıcı gibi straith yapılmıyormuş
şu anda saçım süper duruyor rengi ortaya çıktı ve dümdüz, yarın tekrar gideceğim tekrar fön çekilecek 2 gün sonra da yıkayacağım, bozulmayacağına inanmak istiyorum :)

Arkadaşlar schwarzkopf strait therapy ürünlerini yurtdışından alan oldu mu acaba hiç? Yurtdışından alınca daha ucuza geliyor.Alıp evde kendim yapmak istiyorum.Baktım bir yabancı siteden 49dolar tutuyor.Yani 76 lira tutacak sadece.Hiç alan oldu mu?Bu sitelere güvenilir mi? :44:

ama nasıl uygulaman gerektiğini iyi bilmen gerek ve sanırım tek başına yapamazsın bunu.
sonuçta kötü bi şey değil ama gene de riskli.

Tabii tek başıma yapamam.Arkadaşımla gitmiştim kuaföre ona yaptırırım büyük ihtimal nasıl yapıldığını biliyorum.Kolay bir işlem aslında sadece zaman ayırman lazım baya uzun sürüyor çünkü..Keşke alabilsem yurtdışından bu ürünü.

kızlar saçı çok kıvırcık olan yaptırmayı düşünmesin bence.. nedeni : ilk 1 ay rahat ediyor olabilirsiniz çok güzel görünüyor olabilir ama 1 ay sonra dipten uzayan saçlar kıvırcık uzadığı için her sabah saç düzleştiricisi ile diplerini düzleştirmeniz gerekiyor ta ki bir sonraki therapy'e kadar.her sabah düzleştirmeyle uğraşmak işkence haline gelebiliyor.
bilginize..:KK71:

Son düzenleme:
'Olive oil-organic root stimulator' diye bir ürün varmış arkadaşlar.Bu ürünü saçlarınıza sürdüğünüzde ve belli bir süre beklettiğinizde saçlarınız dümdüz oluyormuş.Bir siteden baktım sadece 6 dolar tutuyor.Acaba bu ürün Türkiye'de var mıdır? Keşke olsa..Ebay sitesinden ürün alanlar oldu mu acaba hiç? Güvenebilir miyiz?

akadaşlar bu işlemi boyalı saça uygulayan var mı ben saçlarımı açtırdm şu an hepsi sarı. çok mu yıpratır aslında çok güçlü saçlarım var dümdüz sakin olmasını çok istiyorum cevaplarsanız sevinirim

bende düşünüyorum ama straigh terapi değil..brezilya fönü düşünüyorum..

arkadaşlar strait therapy den sonra saçınız kolayca maşayla şekil alıyor mu yani daima dümdüz pırasa gibi mi olucak

akadaşlar bu işlemi boyalı saça uygulayan var mı ben saçlarımı açtırdm şu an hepsi sarı. çok mu yıpratır aslında çok güçlü saçlarım var dümdüz sakin olmasını çok istiyorum cevaplarsanız sevinirim

benim saçımda da 2 sene önce açıcı kullanılmıştı, onun için straith terapi yapmadılar, tamamen kesilmeden açıcılı kısım yapılmıyormuş, brezilya fönü yaptırdım, memnunum

Kızlar selam..

S. therapy eskiden (benim annemlerin zamanında :KK52:) popüler olan ve saçları mahveden defrize işleminden başka birşey değil maalesef..

Benim saçım 'normal' kıvırcık olduğu için Uğurkan'da Brezilya Keratini yaptırıyorum yarın akşam.. Sonuçları yazarım sizlere..

Bu arada kampanyalı fiyatları 99 TL (dün fırsatlara girdi 89 TL).. Neden bu kadar ucuz olduğunu sordum -çok gıcık bir müşteriyimdir herşeyi sorarım,sorgularım :KK68: -tamamen 'BEOX'un desteği ile yapılan atnıtım kampanyası, normal şartlarda Uğurkan'da saç kesimi bile 40 TL.. Ben sonucu detaylı yazarım çok heyecanlıyım:KK52:

Herkese sevgiler..

kızlar saçı çok kıvırcık olan yaptırmayı düşünmesin bence.. nedeni : ilk 1 ay rahat ediyor olabilirsiniz çok güzel görünüyor olabilir ama 1 ay sonra dipten uzayan saçlar kıvırcık uzadığı için her sabah saç düzleştiricisi ile diplerini düzleştirmeniz gerekiyor ta ki bir sonraki therapy'e kadar.her sabah düzleştirmeyle uğraşmak işkence haline gelebiliyor.
bilginize..:KK71:

bende bu söylediğine katıldığım için yaptırmaya cesaret edemiyorum.

Kızlar selam..

S. therapy eskiden (benim annemlerin zamanında :KK52:) popüler olan ve saçları mahveden defrize işleminden başka birşey değil maalesef..

Benim saçım 'normal' kıvırcık olduğu için Uğurkan'da Brezilya Keratini yaptırıyorum yarın akşam.. Sonuçları yazarım sizlere..

Bu arada kampanyalı fiyatları 99 TL (dün fırsatlara girdi 89 TL).. Neden bu kadar ucuz olduğunu sordum -çok gıcık bir müşteriyimdir herşeyi sorarım,sorgularım :KK68: -tamamen 'BEOX'un desteği ile yapılan atnıtım kampanyası, normal şartlarda Uğurkan'da saç kesimi bile 40 TL.. Ben sonucu detaylı yazarım çok heyecanlıyım:KK52:

Herkese sevgiler..

canım sonuçları paylaşırsan svniriz,güle güle kullan

Kızlar selam..

Herkese sevgiler..

uğurkan bu işi güzel yapıyor, şüphen olmasın bende orada yaptırdım, ocakta yaptırdım hâla kullanıyorum, şampuan ve saç kremi vereceklerdir sana 60 tl, onu biraz araştır derim, muadilleri piyasada 10-20 tl imiş, ben o şampuan ve saç kremini hiç sevmemiş ve ara ara saçımı başka şampuanlarla yıkamış olmama rağmen hâla bozulmadı, gerçekten memnun kalacaksın

X