Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ülke yönetiminde söz hakkınızı kullanmıyorsunuz ama bu ülkede mutlu bir bebek yetiştirmek niyetindesiniz. Devredebilseniz keşke, ben sizin ve bebeğinizin geleceği için oy kullanmaya hazırım 😇
Çok üzülerek söylüyorum hepsi ayni geliyor bu şartlar altında oy kullanmak istemiyorum siyasilere resmen kızgınlık duyuyorum. Devretme gibi bir durum olsaydı da başta söylediklerimden anlaşılacağı gibi kimseye devretmezdim. Umarım seçim zamanına kadar gelişen süreçte bir umudum olur.

Çok üzülerek söylüyorum hepsi ayni geliyor bu şartlar altında oy kullanmak istemiyorum siyasilere resmen kızgınlık duyuyorum. Devretme gibi bir durum olsaydı da başta söylediklerimden anlaşılacağı gibi kimseye devretmezdim. Umarım seçim zamanına kadar gelişen süreçte bir umudum olur.
Oy kullanmamak mevcut düzenden memnunum devam etsin demek

Eğitim seviyesi arttıkça akp’nin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz.taner yıldız enerji bakanı söylemişti yayında.bahsettiğim buydu rektör de desteklemiş saolsun.ikiside aynı anlama gelen farklı iki ağızdan gerçekler
Direk rektör söyledi diye hep aklımda o kalmıştı.

Geldiğimiz nokta bu işte.
Halinden memnun olan çok.Verin kardeşinize görün etkiyi dedi reis bey.yetki kimdeydi ki size verelim ve etkiyi görelim.Akıl tutulması nedir nasıl olur yaşıyoruz.Birde enflasyon canavarını yetiştiren,büyüten çantasını takıp okula gönderenin muhalefet olduğunu düşünen bir kesim var ,onlar içler acısı IQ 50 ateş yakabilir,kendi avlanabilir max 72kelime konuşabilir.Bak bunlar oy verecek hani.Medeniyetin değil cehaletin beşiği olduk artık gelen sallıyor giden sallıyor.

Halinden memnun olan çok.Verin kardeşinize görün etkiyi dedi reis bey.yetki kimdeydi ki size verelim ve etkiyi görelim.Akıl tutulması nedir nasıl olur yaşıyoruz.Birde enflasyon canavarını yetiştiren,büyüten çantasını takıp okula gönderenin muhalefet olduğunu düşünen bir kesim var ,onlar içler acısı IQ 50 ateş yakabilir,kendi avlanabilir max 72kelime konuşabilir.Bak bunlar oy verecek hani.Medeniyetin değil cehaletin beşiği olduk artık gelen sallıyor giden sallıyor.
Mennun olanların düşünceleri farklı da ondan,sorsanız 50 tane sebeb anlatırlar.
Buzdağının arka yüzü öyle değil,insanlar pazardan yerden sebze meyve topluyor,sorsan açım geçinemiyorum ama oyum hükümete deme cesaretinide gösteriyorlar.
En ne zaman pirzola yedin desek cevap bile veremez.

Mennun olanların düşünceleri farklı da ondan,sorsanız 50 tane sebeb anlatırlar.
Buzdağının arka yüzü öyle değil,insanlar pazardan yerden sebze meyve topluyor,sorsan açım geçinemiyorum ama oyum hükümete deme cesaretinide gösteriyorlar.
En ne zaman pirzola yedin desek cevap bile veremez.
Karne hediyesi çocuğuna et alan bir ebeveyn haberi yapıldı bu ara.Bu vebal kimlerin omzunda onlar düşünsün diyeceğim ama düşünme için beyin gerekli.Dötünde don yok halimize şükür dediklerinde ağızlarına kürekle vurma şerefine nail olmak en büyük arzum.

Karne hediyesi çocuğuna et alan bir ebeveyn haberi yapıldı bu ara.Bu vebal kimlerin omzunda onlar düşünsün diyeceğim ama düşünme için beyin gerekli.Dötünde don yok halimize şükür dediklerinde ağızlarına kürekle vurma şerefine nail olmak en büyük arzum.
Dün onun haberi vardı gazetede,anne ve kasap açıklama yapmışlar durumlarının iyi olduğunu söylemiş kadın.

X