Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Dün onun haberi vardı gazetede,anne ve kasap açıklama yapmışlar durumlarının iyi olduğunu söylemiş kadın.
Evet belki balon haberdir.Ama bu evine et,süt alamayanların olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef:KK43: keşke yaşanılan herşey yalan haber olsa dışarıda herşey normal olsa ve biz boş muhabbet yapıyor olsaydık.

Evet belki balon haberdir.Ama bu evine et,süt alamayanların olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef:KK43: keşke yaşanılan herşey yalan haber olsa dışarıda herşey normal olsa ve biz boş muhabbet yapıyor olsaydık.
Keşke dediğiniz gibi yalan haberler olsada bizde biraz daha sakin olabilsek .

"Karne hediyesi et" olayında kasap ve babası Sabah'a konuştu: Altılı Masa bizi rezil etti, bu insanlar nasıl ülke yönetecekler anlamadım. :olamaz: Aile ne derse desin ben çocuğa inanıyorum

"Karne hediyesi et" olayında kasap ve babası Sabah'a konuştu: Altılı Masa bizi rezil etti, bu insanlar nasıl ülke yönetecekler anlamadım. :olamaz: Aile ne derse desin ben çocuğa inanıyorum
Evet okudum o haberi. Bende küçüklüğümden beridir et yemem. İstanbul Aksaray da mahalle kasabimiz vardı. Annem hep benden dert yanardı yemiyor hiç yemiyor diye. Kasap bana hiç pirzola hediye etmedigi gibi öneride bulunurdu"yenge bunu büyüyünce kasapla evlendir o zaman mecbur et yer" derdi. Bu koca yurekli kasaplar bize denk gelmemiş ayol!!!

56327679-7AB2-45B7-A556-11B002B9AC37.jpeg
2018 seçim anketi de böyleymiş forumda.
Seçim sonucu da malum.
Epeydir girmiyordum foruma, buraları biraz daha ateşli bekliyordum 😅
Şimdi sessiz sakin kalmış.
Silivri soğuk olur korkusu mu, insanlar birbirlerinden mi çekiniyor? Bir sorayım dedim 😅

Eki Görüntüle 3196304
2018 seçim anketi de böyleymiş forumda.
Seçim sonucu da malum.
Epeydir girmiyordum foruma, buraları biraz daha ateşli bekliyordum 😅
Şimdi sessiz sakin kalmış.
Silivri soğuk olur korkusu mu, insanlar birbirlerinden mi çekiniyor? Bir sorayım dedim 😅
Herkes çok gergi kimsenin kimseyi bir şeye ikna edecek hali kalmadı

AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, "Biz bu kaz kafamızla ona ihanet gibi yollara sapıyoruz. Tayyip ağabeye ihanet etmek mazlumlara ihanettir. Bizim onun ayakkabısını elimizle yalamamız lazım." :kusmuk:
Okurken şaka gibi geliyor da videosuna denk geldim, hakikaten midem kalktı. Bu millet kurucu liderine neler söylüyor, Türkiye Cumhuriyetini eski yeni diye ikiye ayırıp yeni devlet kurmuş gibi dolanana tapıyor. Türkiye Cumhuriyeti 100. yılındadır, eskisi yenisi yoktur ve liderimiz de bellidir. Seçtiklerimiz ve seçeceklerimiz sadece geçici görevdedir. Görevleri de cumhuriyeti korumaktır, bizi korumaktır. Kimseyi el etek öpmek için seçmiyoruz.

Son düzenleme:
Okurken şaka gibi geliyor da videosuna denk geldim, hakikaten midem kalktı. Bu millet kurucu liderine neler söylüyor, Türkiye Cumhuriyeti'ni eski yeni diye ikiye ayırıp yeni devlet kurmuş gibi dolanana tapıyor. Türkiye Cumhuriyeti 100. yılındadır, eskisi yenisi yoktur ve liderimiz de bellidir. Seçtiklerimiz ve seçeceklerimiz sadece geçici görevdedir. Görevleri de cumhuriyeti korumaktır, bizi korumaktır. Kimseyi el etek öpmek için seçmiyoruz.
Bakan Nebati: "Türk Lirası'nı değerli hale getirirseniz sanayi yavaşlar, işsizlik olur. Türk Lirası'nı değersiz hale getirirseniz ise bunun tam tersi olur."

Bakan Nebati: "Türk Lirası'nı değerli hale getirirseniz sanayi yavaşlar, işsizlik olur. Türk Lirası'nı değersiz hale getirirseniz ise bunun tam tersi olur."
Kasıtlı yapıyorlar. Şu sıra İsveç üzerinden yürüyorlar hedefe. Bunca yıl bu taktiği çözemeyene de diyecek bir şey yok.

Kasıtlı yapıyorlar. Şu sıra İsveç üzerinden yürüyorlar hedefe. Bunca yıl bu taktiği çözemeyene de diyecek bir şey yok.
Onca Müslüman ülke varken alemin delisi gidip Türkiye konsolosluğu önünde yakıyor Kuran'ı,İstanbul'da da şeriat isteriz diye sokağa çıkıyor insanlar,seçim öncesi güzel bir kurgu.

X