Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
zaten o mahkeme çıkaracak ki onlar zaten destek veren ...

Âdil derken neye göre bir şehit çocuğunun gözyaşı kadar adil bir şey olamaz yada babası şehit olduğununda anne karnında bir bebek kadar kimse masum olamaz ne adili ya ne adili

Buna inanıp secim boyunca demirtasi avukatlığını yapanlar vicdanlarini sorgulasınlar...ciğerleri yanan anneleri görsünler babasız kalan evlatları çocuğuyla karnında bebeğiyle kalan kadınları bir dinlesinler görsünler...

Insan hakları mahkemesi yargılayacakmış..ya Allahım yargısı...
Onu ben bilmiyorum canim tek bildigim selahattin içerden çıkamaz demirtasin avukatligini yapan hdp onlara sorsunlar. adil yargilansin icerden cikarcam demedi.ayrica kk mahkememi.

Eklemeden edemeyeceğim. İçeridekiler girmedi yalnız meclise, bunlar başka insanlar. Hepsi teröristse vekil olamamalılar, daha orada yakalarından tutup içeri atılmaları lazım, atmadıklarına göre değiller. Toplama çıkarma işlemi kadar basit. Devletin dili yazıdır, lafla terörist yapamazsın, adli işlem lazım, adli kayıtlara göre öyle değiller ki vekil oldular
Doğru 14 mayısta chp vekil sayısı düştü onların ki çoğaldı chp nin hdp nin istediği oldu destek olduğu sürece bunlar olucak

O kanun bu kanun bu kural bu mahkeme.sizde ne olduğunu biliyorsunuz gala savunuyor hale avukatlık yapıyorsunuz...biriniz de cikipta demeki evet hdp vekilleri dağa destek oluyor diye bu kadar kör sağır olunmaz ...ha hdp sizin partinizdir belki ondandır bu fanatiklik bilemem o yüzden hataları doğru gibi gelip alkisliyorsunuz..

Günaydın arkadaşlar.ellerinize sağlık olabildiğince anlatmaya çalışmışsınız.ama önceki sayfalarda zaten defalarca anlatılmış.Bende anlatmaya çalıştım ama bu tek taraflı soru cevaba döndü.bende sordum neden erdoğan.bizim göremediğimiz ne var diye ama cevap alamadım.ve şunu anladım sanırım arkadaşlar verilen başörtüsü serbestliğinden dolayı erdoğana bir vefa hissediyorlar.oyüzden ne yazsanızda boş.
Aynen öyle. Surda kalmış iki gun zaten.

Onu ben bilmiyorum canim tek bildigim selahattin içerden çıkamaz demirtasin avukatligini yapan hdp onlara sorsunlar. adil yargilansin icerden cikarcam demedi.ayrica kk mahkememi.
Kk içerden çıkarıcam demedi mi nasıl yani

Demirtasi kavala ve diğerleri çıksın istiyorsanız oy verin dedi ya emirler yağdırdı..nasıl demedi

Emin ol zemheri o hesap gününü herkes bekliyor bekleyecek...dün yazdım siyaset pis bir şey bugün böyle diyen yarın başka konuşuyor en basit sıcak örnek ümit özdağ kk kazanırsa ülke bölünür dedi ama destekledi...
Hesap günü kk da merak etme hesap vericek hemde baya eziyetli hesap ...sırf basın da örtü var diye eğitimi elinden alındı mi.. örtüsünü açması için ikna odaları yapıldı polis jopları asker süngüleri altında ağlıyarak baş örtüleri açıldı...özgür dediginiz şey bu muydu...yada özgürlük derken geçmişte ellerinden özgürlüğü alınanları düşünün...okul birinci olupta kürsiye çıkınca hakaret edilip indirildiniz mi siz....peki bahar şenlikleri yapılırdı unide konsere eşarp var diye alınmadınız dimi eşarp ya konsere girilmiyor du.. ders değil sınav değil...halen bu düşmanlik devam ediyor 14 mayıs sonrası kapalı bir kadına saldırdılar örtüsünü açtılar size dar edeceğiz dediler...torpil diyorsun haklisin ...ama o zaman kimse okuyamıyordu ki torpil yapılsın...bu torpil adamın varsa dönersin köşeyi bugün akp yapar yarın chp...belediyeler mesela kendi adamlarını yerleştirip diğer partilileri çıkaranlar gibi.. aynen hesap günü mutlaka herkesin hesabı sorulacak eşarbın şehitlerin bunlara sebeb olanların 🤲🤲🤲
Fil aslan ve ceylan aynı yöne birlikte koşuyorsa ormanda yangın var demektir.

Kimse kimsenin örtüsüne dokunmayacak, bunun teminatı verildi, çevremde dokunanı görürsem ben yürürüm üzerine kimseye bırakmam. O günler geri gelmez, ülke çok değişti. Yeni hükümet gelirse bütün yasal düzenlemeleri de yapacak ki, bu konu bir daha asla siyaset malzemesi olmasın

Erdoğan zamanında iyi işler yaptı
Lakin ne eski erdoğan var nede kadrosu
Erdoğan zaten hasta ve iş yapacak durumda değil
Erdoğanın etrafında kim var danışmanları kim
Derin devlet kimlerden oluşuyor ona bakmalı
Erdoğan etiketine verilen oylar aslında altan alta kadrosuna gidiyor
Ve bunlar hiç dürüst insanlar değil
Bu kadar hasta bir insanı sahala sürüp kendi menfaatine kullanıyorlar
Bunu fark etmeyen bir seçmen kitlesi var

Doğru 14 mayısta chp vekil sayısı düştü onların ki çoğaldı chp nin hdp nin istediği oldu destek olduğu sürece bunlar olucak

O kanun bu kanun bu kural bu mahkeme.sizde ne olduğunu biliyorsunuz gala savunuyor hale avukatlık yapıyorsunuz...biriniz de cikipta demeki evet hdp vekilleri dağa destek oluyor diye bu kadar kör sağır olunmaz ...ha hdp sizin partinizdir belki ondandır bu fanatiklik bilemem o yüzden hataları doğru gibi gelip alkisliyorsunuz..
HDP yi mecilse sokan chp mi meclis tv arsivlerinde hdp nin onerdigi seylerin çoğunu chp reddetti bir izleyin meclis tv arsivlerini. Hdp cok iyiyidi akp ye cumhurbaskani videoda diyor ya imraliya bizim kimi gonderecegimize kimse karışamaz diyordu.ama nezaman kürtler döndü oylar gitti ozaman basladi.

Demirtasi kavala ve diğerleri çıksın istiyorsanız oy verin dedi ya emirler yağdırdı..nasıl demedi
Yargilanmaktan bahsetti canim 100 kere söyledi anlattı adam .kazanın cok istiyorum gercekten yürekten istiyorum. Butun terör örgütleri lanetler olsun söylemekten bikmiycam hudapardarda insallah yakında gider oburleride gider.

Olayı gerçekten anlamıyorsun ya.bak mesele kk değil..biz burda demirtaş yada kavala savunmuyoruz.demirtaş yargılandı suçsuz bulundu ahim yargıladı suçsuz buldu.hakında hüküm verilmedi.denirtaş kaç sene ceza aldı biliyormusun bilmiyoruz çünkü hüküm verilmedi.erdoğanın elinde suç dosyası yok.biz beğensekte beğenmesekte adam hüküm giymemiş.erdoğan kendi keyfine tutuyor.yani bu ülkede anayasa çiğneniyor.apo mesela hüküm giydi ağırlaştırılmış müebbet.ağırlaştırılmış demek af çıksa bile yararlanamaz demek

Emin ol zemheri o hesap gününü herkes bekliyor bekleyecek...dün yazdım siyaset pis bir şey bugün böyle diyen yarın başka konuşuyor en basit sıcak örnek ümit özdağ kk kazanırsa ülke bölünür dedi ama destekledi...
Hesap günü kk da merak etme hesap vericek hemde baya eziyetli hesap ...sırf basın da örtü var diye eğitimi elinden alındı mi.. örtüsünü açması için ikna odaları yapıldı polis jopları asker süngüleri altında ağlıyarak baş örtüleri açıldı...özgür dediginiz şey bu muydu...yada özgürlük derken geçmişte ellerinden özgürlüğü alınanları düşünün...okul birinci olupta kürsiye çıkınca hakaret edilip indirildiniz mi siz....peki bahar şenlikleri yapılırdı unide konsere eşarp var diye alınmadınız dimi eşarp ya konsere girilmiyor du.. ders değil sınav değil...halen bu düşmanlik devam ediyor 14 mayıs sonrası kapalı bir kadına saldırdılar örtüsünü açtılar size dar edeceğiz dediler...torpil diyorsun haklisin ...ama o zaman kimse okuyamıyordu ki torpil yapılsın...bu torpil adamın varsa dönersin köşeyi bugün akp yapar yarın chp...belediyeler mesela kendi adamlarını yerleştirip diğer partilileri çıkaranlar gibi.. aynen hesap günü mutlaka herkesin hesabı sorulacak eşarbın şehitlerin bunlara sebeb olanların 🤲🤲🤲
İkna odalarında kknın hiçbir payı yok. O dönem de muahlefette kendisi, ikna odalarını o kurmadı.

28 Şubat Süreci - Vikipedi.

O dönemde kılıçdaroğlunun adı bile yok kaldı ki chp de duruma dahil değil, kaynaklarda adı bile geçmiyor.

Fil aslan ve ceylan aynı yöne birlikte koşuyorsa ormanda yangın var demektir.

Kimse kimsenin örtüsüne dokunmayacak, bunun teminatı verildi, çevremde dokunanı görürsem ben yürürüm üzerine kimseye bırakmam. O günler geri gelmez, ülke çok değişti. Yeni hükümet gelirse bütün yasal düzenlemeleri de yapacak ki, bu konu bir daha asla siyaset malzemesi olmasın
Adam 100 kere başım öne eğik o konuda dedi kimse kimseye artik karismiycak karışan olursa ben müdahale ederim dedi.isteyen istediği giyinecek dedi.cok haklisin valla bu başörtüsü tartışması fi tarihinde kaldi.

Olayı gerçekten anlamıyorsun ya.bak mesele kk değil..biz burda demirtaş yada kavala savunmuyoruz.demirtaş yargılandı suçsuz bulundu ahim yargıladı suçsuz buldu.hakında hüküm verilmedi.denirtaş kaç sene ceza aldı biliyormusun bilmiyoruz çünkü hüküm verilmedi.erdoğanın elinde suç dosyası yok.biz beğensekte beğenmesekte adam hüküm giymemiş.erdoğan kendi keyfine tutuyor.yani bu ülkede anayasa çiğneniyor.apo mesela hüküm giydi ağırlaştırılmış müebbet.ağırlaştırılmış demek af çıksa bile yararlanamaz demek
Hay ağzına sağlık kardesim olay bu.

İkna odalarında kknın hiçbir payı yok. O dönem de muahlefette kendisi, ikna odalarını o kurmadı.

28 Şubat Süreci - Vikipedi.

O dönemde kılıçdaroğlunun adı bile yok kaldı ki chp de duruma dahil değil, kaynaklarda adı bile geçmiyor.
Chp baraj altındaydı dsp anap devrinden vardi arşivlerde var zaten. Bu kabak gibi gösteriliyor.

lutfen arkadaslar ya bir oy bir oydur esim buna cevap istiyor ne sozu vermiste sozunde durmassa diye tehdir aliyor kk diyor
Açık mikrofonu izletmen lazım. Youtube yorumlarda bir adam dakika dakika hangi konu nerede yazmış, o yorumdan yardım alabailirsin. Çok açıklaması var aslında hepsinin ama nokta atışı bir video bulamam sana, çok üzgünüm.

X