Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Pardon da ortada seçim kaybeden yok, adam çooook uzun yıllardır partisini meclise sokuyor ve vekil sayısı en yüksek muhalif parti. İlk defa da cumhurbaşkanı adayı oldu, neyi kaybetmiş. İktidar ortaklarından biri barajı zor geçiyor yıllardır o da akp desteğiyle. Tabi yandaş medyadaki manipülatör haberler dışında bir şey izlemeyenler mantıklı ve akılcı konuştuğunu görememiş olabilir.

Sahi siz bahçelinin kekliğini, silkmesini, 100lerini gördünüz mü, yoksa onu da sadece biz mi gördük 🤣
Pardon da n'alaka? 😂 CHP bu ülkenin ilk partisi yav. İlk. Atatürk'ün partisi. Kılıçdaroğlu sayesinde mi vekil sayısı en yüksek muhalif parti sizce 😅
Kasetlerle geldi, kasetlerle birilerini gönderiyor falan . Duu bakalım belki kasetlerle de gider de şu Atatürk'ün partisi bir nefes alır. Allah muhalefetin de hayırlısını versin. Atatürkçülük fasistliktir , Atatürk fasisttir diyenler İzmir'den 1. Bölgeden aday olmaya başladılar yazık değil mi 😟 onur kırıcı yaani koskoca Atatürk'ün partisi için. Bence tabiğğ.

Tamam seni mi kıracağım bir kere de bu seçimi kaybetsin hiç CB seçimi kaybetmemisti di mi doğru 😂

Ben dedim yazacak birşey olmayınca hudapar devreye giriyor ki onlarla ilgili yazdım zaten bu konuya hiç girmeyim..

Hdp mecliste bir şey yapamadılar çünkü izin verilmedi chp onlara kapıları açıcam ondan bu destek.. ha hdp durmadı ki onca şehit canlı bombalar Abd avrupa silahları yığdı eğitim verildi sınırdan çekilsin Turk askeri diyorlar Abd öyle istiyor çünkü ordan başlayacaklar ki bunları siz gayet iyi biliyorsunuz uzun uzun anlatmayın.. uzun yazınca da suç oluyor..
eğer bir ülkede bir cumhurbaşkanının hayatını tehlikeye atan bir suçlu başka bir ülkeye sığınmışsa o ülkenin suçluyu iadesi istendiğinde öbür ülke yasalar gereğince kayıtsız şartsız suçluyu iade etmek zorundadır.erdoğan fetönün iade edilmesini neden talep etmiyor

Batar cikar hic sorun deil alt tarafı secim ya bu kazanmakta vardir kaybetmekte kaybedince çekip desteklemeyecezmi yani öylemi düşünüyorsun sonuçta kk gider baskasi gelir.
Ben de onu diyorum inşallah başkası gelir de düzgün bir muhalefet olur. Atatürk'ün kemikleri sızlıyor sizler Demirtaş, Demirtaş da Apo falan dedikçe 😟🥲

Muhalefet kötü bir şey değildir, her zaman güçlü bir muhalefet olmalıdır ki iktidar yanlış yaptığı anda hooop diye enselenmelidir, demokrasi böyle bir şey. Ama CHP'nin hali ortada üzgünüm.

İnandırmak için yazmadım inanki
kendi kendime söylenmektense buraya yazıyorum
Malum dışardan kendi kendine söylendiğim görülünce olmuyor

Bakın diyorsunuzki erdoğan erbakan mağdur
Peki soruyorum ikiside meydanada yumruklanıp linç girişiminde bulunuldumu
Bir evin içindeyken canlı canlı yakılmal istendi mi
Pkk onlara süikast girişiminde bulundu mu
Meydanlarda yuhalatıldılar mı
Bunların hepsini kılıçdaroğlu yaşadı
Ki eminim chp nin başında olmasaydı hapis bile almıştı
Şimdi bunca mağdur edebiyatı yaptığınız kişiler mi mağdur bunu dillendirmeye tenezül etmeyen kılıçdaroğlu mu?

Siz erdoğanın başkan olmadan önce seçim sürecinde neler yaşadığını biliyor musunuz peki? Şiir okudu diye hapse girdi. Siyasi yasak geldi. Aldiği tehditlerin suikast girişimlerinin haddi hesabı yok. Bir insan bu yola girdiyse bunlari göze almiştir zaten.

Ben de onu diyorum inşallah başkası gelir de düzgün bir muhalefet olur. Atatürk'ün kemikleri sızlıyor sizler Demirtaş, Demirtaş da Apo falan dedikçe 😟🥲

Muhalefet kötü bir şey değildir, her zaman güçlü bir muhalefet olmalıdır ki iktidar yanlış yaptığı anda hooop diye enselenmelidir, demokrasi böyle bir şey. Ama CHP'nin hali ortada üzgünüm.
Atsın bütün mualefeti hapse çıkarsın delilleri tıksın içeri.elini kolunu sallayarak dolaşmasınlar.

Begenmedim attım diğer yorumunuza

Burası bir hukuk devleti biliyor musunuz yazdınız

Ona attım evet beğenmedim...bi siz biliyorsunuz herseyi ya üstten üstten konuşup sözüm öne küçümseyen yorumunuzu..her konuyu siz biliyorsunuz ya hukuk devletini devlet yönetimini bas bas dağdaki ni savunup ama masum gösterdiğiniz kişileri bi sizsiniz biz bir şey bilmiyoruz ..cevap bile vermedim yine alıntı yaptınız...istediğimi atarım beğenirim beğenmem niye zorunuza gitti
Soru cümlesi olumsuz olunca olumsuz anlam taşımaz. Farkındasınız demekle aynı cümle çünkü. Küçümseyen yorum yapmadım bunu özellikle söylüyorum size bilgi verdim ama siz bunu düşünüyorsanız sürekli bununla karşılaşıyorsunuz demektir. Her insanı aynı şekilde yaftalayamazsınız. Avukatları da..

Kimse memnun değil bahsettiğiniz durumdan ama yargılamak da hukuk devletinin işi. Hammurabi kanunlarına göre yönetilmiyoruz. Yargının yükünü hafifletmek kanunla düzenlenir ve göreve çağırabilirler yargıyı.

Siz erdoğanın başkan olmadan önce seçim sürecinde neler yaşadığını biliyor musunuz peki? Şiir okudu diye hapse girdi. Siyasi yasak geldi. Aldiği tehditlerin suikast girişimlerinin haddi hesabı yok. Bir insan bu yola girdiyse bunlari göze almiştir zaten.
Yok bee bunlar evinde oturmak istiyor, ondan öyle şikayetlenip duruyorlar. Ekreme az İstanbul'da dur bak ortalık karışık, millet çakıyorrrrr, az tatil yappp diyorlar 🥲 adam çocuğumun çocukluğunu iskalayamam diyor.

- seçim sonrası %50 + 1 oy alanı tebrik edecek misiniz?

bunu çok merak ediyorum

Etmem tebrik baştan yazayım :) bence RTE kazanacak öncelikle. Tabi ki oyum karşısında kim varsa ona (yıllardır olduğu gibi) ama olmuyor :p yani bence yine kazanacak. Yukarıda nedenlerimi yazdım paragraf paragraf ama özetle hukuku bitiren, tek adam devleti yapan, otokrasiye geçiren, eğitimi bitiren, ekonomiyi çökerken bir grubun çoğunluk oldu diye kazanacak olması ülkem için bence felaket. Dolayısıyla tebrik etmeyeceğim. Hatta ve hatta bir daha bu düzenin devamına oy vermiş biri bu yukarıdakilerden şikayet etsin dinlemeyip "ekonomi çok güzel, almanya çatladı" deyip yürüyüp gideceğim :p

aslında sorum yanlış,

- sandıktan çıkan sonuca saygı duyacak mısınız?

daha doğru bir soru olacaktı

Saygı duymayıp ne yapacağız? Yani saygı derken sokağa çıkmayıp kabul etmekse evet saygı duyacağız. Yok belki de siz haklıymışsızdır demekse yok öyle demeyeceğim :p haklı olmalarının bence imkan ihtimali yok. 21 yılda ülkenin geldiği hal belli (ilk yılları için hakkını verelim, o zaman devleti böyle ele geçiremedikleri için demokratik, batı değerlerini savunan bir hükümet görünümündeydiler. Ekonomi iyi gitti, avrupa değerleri hakimdi vs. Sonra gücü iyice ele geçirince gerçek fikirleri ortaya çıktı).

Pardon da n'alaka? 😂 CHP bu ülkenin ilk partisi yav. İlk. Atatürk'ün partisi. Kılıçdaroğlu sayesinde mi vekil sayısı en yüksek muhalif parti sizce 😅
Kasetlerle geldi, kasetlerle birilerini gönderiyor falan . Duu bakalım belki kasetlerle de gider de şu Atatürk'ün partisi bir nefes alır. Allah muhalefetin de hayırlısını versin. Atatürkçülük fasistliktir , Atatürk fasisttir diyenler İzmir'den 1. Bölgeden aday olmaya başladılar yazık değil mi 😟 onur kırıcı yaani koskoca Atatürk'ün partisi için. Bence tabiğğ.

Tamam seni mi kıracağım bir kere de bu seçimi kaybetsin hiç CB seçimi kaybetmemisti di mi doğru 😂

Adam karşisina çıkan rakibi kasetle eliyor resmen 😂 olan inceye oldu ona üzüldüm

Bunada verecek cevaplarım var ama yazmayacağım.herşey yazılmıyor öyle.

Adam karşisina çıkan rakibi kasetle eliyor resmen 😂 olan inceye oldu ona üzüldüm
Sorma yav ona ben de üzüldüm yalan yok. Koltuk istiyooom, al sana kaset. CB olacaaaam meen, al sana kaset. 😂 Ne güzel adamın bir seçmeni vardı, çok üzüldüler.

Pardon da ortada seçim kaybeden yok, adam çooook uzun yıllardır partisini meclise sokuyor ve vekil sayısı en yüksek muhalif parti. İlk defa da cumhurbaşkanı adayı oldu, neyi kaybetmiş. İktidar ortaklarından biri barajı zor geçiyor yıllardır o da akp desteğiyle. Tabi yandaş medyadaki manipülatör haberler dışında bir şey izlemeyenler mantıklı ve akılcı konuştuğunu görememiş olabilir.

Sahi siz bahçelinin kekliğini, silkmesini, 100lerini gördünüz mü, yoksa onu da sadece biz mi gördük 🤣
Secim kaybeden yokmu
Zemheri sen iyimisin

Bi bak istersen bize kanal onerecegine hangi seçimlere girmiş ve kaybetmiş

Ya 12 kez kaybetti 14 mayıs da kaybetti

Kabullenin ya bide 6 li masa olduğu haldi hdp olduğu halde dağdakiler olduğu halde Avrupa desteği oldu halde ha bide inciye oynan oyun ve onun oyları

Kaybetti daha bismillah sandıkların yarısının yarısının yarisi açılmadan imamoğlu mansur itirazlara başladılar ve kk yi cumhurbaşkanı ilan ettiler 🤣🤣

Ve onlardan haber alınamıyor o günden beri yoklar 🤣🤣🤣

Secim kaybeden yokmu
Zemheri sen iyimisin

Kabullenin ya bide 6 li masa olduğu haldi hdp olduğu halde dağdakiler olduğu halde Avrupa desteği oldu halde

Kaybetti daha bismillah sandıkların yarısının yarısının yarisi açılmadan imamoğlu mansur itirazlara başladılar ve kk yi cumhurbaşkanı ilan ettiler 🤣🤣

Teknik bir sorun oldu parecim 😟 Yoksa biliyorsun kk 49, Erdoğan 43 falandı 🥲 sonra zaten hep çaldılar oyları, sandıklara değişik sistemler kurdular filan. Birden Erdoğan 49 oldu. Nasıl oldu biz de anlamadık bir işler var ama du bakalım

Secim kaybeden yokmu
Zemheri sen iyimisin

Kabullenin ya bide 6 li masa olduğu haldi hdp olduğu halde dağdakiler olduğu halde Avrupa desteği oldu halde ha bide inciye oynan oyun ve onun oyları

Aramızda kalsin başkanim kazanıyoruz 😂 milleti galeyana getirmekten başka birsey yaptıkları yok

Yaa, n'abeer 🤣 Çatır çatır yapıştırıyor cevapları 🤪 Kalırsın bele 😲

Yok bee bunlar evinde oturmak istiyor, ondan öyle şikayetlenip duruyorlar. Ekreme az İstanbul'da dur bak ortalık karışık, millet çakıyorrrrr, az tatil yappp diyorlar 🥲 adam çocuğumun çocukluğunu iskalayamam diyor.
Tatil yapmak herkesin hakkı herkesin yıllık izni vardır.adam yıllık iznini aldı mitinglerde kullandı.adama da helal olsun çoluğuna çocuğuna düşkünmüş hem iyi baba hem iyi başkan olabilmeyi başarmış.insan hangi görevde olursa olsun kendine be ailesinede zaman ayırıp biraz yaşamalıki işini iyi yapabilsin.bu hepimiz için geçerli değil mi?

Çocugunun çocukluğunu iskalamak istemeyen bu yola girmez. Sabah dokuz akşam beş işe girer çalişir. Hem İstanbulun yönetimine talip olacaksın hemde çocugunun çocukluğunu iskalamayacaksin. Önümüzdeki seçime az kaldi o zaman görecegiz bakalım

Tatil yapmak herkesin hakkı herkesin yıllık izni vardır.adam yıllık iznini aldı mitinglerde kullandı.adama da helal olsun çoluğuna çocuğuna düşkünmüş hem iyi baba hem iyi başkan olabilmeyi başarmış.insan hangi görevde olursa olsun kendine be ailesinede zaman ayırıp biraz yaşamalıki işini iyi yapabilsin.bu hepimiz için geçerli değil mi?
Üç maymunu mu oynuyorsunuz ne yapıyorsunuz ben anlayamıyorum 🥲 Tatil deyince TDKda Ekrem çıkıyor artık siz hala çoluk çocuğuna düşkünmüş diyorsunuz. Tabi efendim, gece gündüz devlet işleriyle uğraşanlar çöpten buldu bebesini. Azcik yerinde otursaydi kimsenin gözüne bu kadar batmazdi zaten.

Bu sıradan bir yorumcu, onun yorumlarıyla mı propaganda yapacaksın 🤣
Siz buraya propaganda niyeti ile mı yazıyorsunuz.... Uluslararası bir gazeteci sizin için sıradan bir yorumcu öylemi... Söyleyecek birşey bulamıyor çamur at izi kalsın düşüncesi hakim sizde ... Benden size geçmiş olsun ...

X