Seçim günü elektrik kesintisi

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.508
12.611
Doğu AKdeniz'de etkili olan fırtına elektrik krizi yarattı. Dağıtıcı firma, 5 ildeki bazı bölgelere akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Doğu Akdeniz Bölgesi'nde saat 02.00'dan itibaren fırtına patladı.

Ortalama hızı saatte 60 kilometre olarak kaydedilen fırtına, zaman zaman süratini saatte 75 kilometreye kadar çıkardı.

Fırtına çok sayıda elektrik iletim hattını kopardı, trafolarda arızalara sebep oldu.
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin 186 numaralı telefonundan yapılan duyuruda fırtına nedeniyle meydana gelen arızalardan dolayı Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Adana'nın Çukurova, Seyhan,

Yüreğir, Sarıçam ve Kozan ilçelerinde saat 16.30'da, Mersin'in Toroslar, Erdemli, Silifke ilçelerinde saat 13.30'da, Hatay'ın Antakya, Dörtyol, İskenderun, Kırıkhan ilçelerinde saat 17.00'da yeniden elektrik verileceği belirtildi.

Osmaniye'nin merkez ilçesi ve bağlı köyleri ile Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki kesintilerin ne zaman sona ereceğine dair bilgi verilmedi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/secim-gunu-elektrik-kesintisi-1142279-1

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.508
12.611
zamanlama çok manidar olmuş :KK14: hakkaten geceden beri adana'da felaket bi fırtına var ve hala devam ediyor ama elektrik kesintisi yok henüz eger tam da oyların sayılması sırasında kesilirse al buyur burdan yak derim heralde :KK14:

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.621
41.420
Doğu AKdeniz'de etkili olan fırtına elektrik krizi yarattı. Dağıtıcı firma, 5 ildeki bazı bölgelere akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Doğu Akdeniz Bölgesi'nde saat 02.00'dan itibaren fırtına patladı.

Ortalama hızı saatte 60 kilometre olarak kaydedilen fırtına, zaman zaman süratini saatte 75 kilometreye kadar çıkardı.

Fırtına çok sayıda elektrik iletim hattını kopardı, trafolarda arızalara sebep oldu.
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin 186 numaralı telefonundan yapılan duyuruda fırtına nedeniyle meydana gelen arızalardan dolayı Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Adana'nın Çukurova, Seyhan,

Yüreğir, Sarıçam ve Kozan ilçelerinde saat 16.30'da, Mersin'in Toroslar, Erdemli, Silifke ilçelerinde saat 13.30'da, Hatay'ın Antakya, Dörtyol, İskenderun, Kırıkhan ilçelerinde saat 17.00'da yeniden elektrik verileceği belirtildi.

Osmaniye'nin merkez ilçesi ve bağlı köyleri ile Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki kesintilerin ne zaman sona ereceğine dair bilgi verilmedi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/secim-gunu-elektrik-kesintisi-1142279-1
Ben de mersin de yaşıyorum herhangi bir elektirik kesintisi yok,şimdiye kadar da hiçbir seçimde kesilmedi elektrikler ama acayip bir fırtına var.

farrahdiba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2013
2.605
1.856
Secimle elektrgin ne alakasi var.gece yapilmiyor ki secim.ne uyduracaklarini neyi neye baglayacaklarni sasirmis durumdalar.firtina var hatta cok ilginc bugun burda kar yagiyor yazliklari cikarmistk.oldu olacak bunu da akp ye, secime baglayin.hasbinallah!..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1902 gün geçti.

Lavender_

mutedil
Pro Üye
14 Aralık 2013
8.923
4.544
Secimle elektrgin ne alakasi var.gece yapilmiyor ki secim.ne uyduracaklarini neyi neye baglayacaklarni sasirmis durumdalar.firtina var hatta cok ilginc bugun burda kar yagiyor yazliklari cikarmistk.oldu olacak bunu da akp ye, secime baglayin.hasbinallah!..

Fırtınayı akp çıkardı elektrik hattını da akp kopardı demiyor kimse. Haberi iyice okudunuz mu acaba?
Haber seçim günü elektrik krizi şeklinde yazılmıs... Zamanlamanın manidarlığı söz konusu sadece. Bu haberde bir suclama yok. Yalnızca olacaklarla ilgili bir endise var.

Son düzenleme:

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.508
12.611

bundan önceki yerel seçimlerde ankara'da bulunan insanlar elektrik kesintisiyle birlikte yaşanılan sorunu belirtmişler, oy kullanırken değil zaten oylar sayılırken ki olan sıkıntı..
şuan habere göre elektirik kesintisi olduğu belirtiliyor ama kesinti falan yok, eger akşam saatlerinde olursa bu kesinti elbette insanlar acaba? diyecektir.. öyle veya değil diye kesin yargılamayız elbette.. ama şüphe vardır herzaman..

ispanakliborek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.784
12.478

Az önce en son seçimde Ankara'da elektrikler kesildiğinde neler olduğunu konuştuk. Şimdi bu haber çıkınca şüphelendik.

AngryPenguin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
5.394
1.442
Oy sayımı sırasında elektirik kesilirse sandıkların üzerine oturun gelene kadar kalkmayın:KK53:

Velvette

💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
38.336
51.800
27
halbu ki jeneratörler falan ayarlanmıştı, öyle yazmışlardı gazetede :26:

simon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.368
1.913
ama jeneratör var diyolardı her yerde
daha dün haberlerde gördüm

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.856
9.869
ama jeneratör var diyolardı her yerde
daha dün haberlerde gördüm

Dun bende secimde görev aldim. Ve sayimi telefon fenerleriyle isildaklarla ve mumlarla yaptik..
Adana da bulundugum yere elektrik henüz bu sabah 10da geldi. Dun sabah 5ten beri yoktu elektrikler:/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

simon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.368
1.913
Dun bende secimde görev aldim. Ve sayimi telefon fenerleriyle isildaklarla ve mumlarla yaptik..
Adana da bulundugum yere elektrik henüz bu sabah 10da geldi. Dun sabah 5ten beri yoktu elektrikler:/

hadi ya
ben de haberlerde öyle duydum heryerde var sanıyodum
olmalı aslında

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.856
9.869
hadi ya
ben de haberlerde öyle duydum heryerde var sanıyodum
olmalı aslında

Diğer okulları bilemiyorum tabi belki çoğunluğunda vardir.. Ama tam anlamiyla rezillikti bizim ki

simon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.368
1.913
Diğer okulları bilemiyorum tabi belki çoğunluğunda vardir.. Ama tam anlamiyla rezillikti bizim ki

kesik olsa da sonuçları doğru sayıyosunuz ama değil mi
bi sorun oluyo mu