Doğuma Hazırlık şekerlerimiz de hazırrrrr

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
bugün şekerleride yapmayı bitirdim eksik kalmadı çok şükür artık tek eksiğimiz ASYA'mız

Son düzenleme:
dsc02974g.jpg

gözüküyormuu

Son düzenleme:
şeker malzemelerimi eminönünde mercan yokuşundaki şark handan aldım malzeler 80 tl tuttu

şekerleride eminönünde kurukahveci mehmet efendinin sokagında elit şeker var ordan aldım onlarıda 20 ye aldım 25 melekli,25 de kalpli aldım çeşit olsun dedim.(daha dogrusu annem kalpli olanı begendi ben melekliyi begendim bizde karışık yapalım dedik)

cam olan vazoyu eşim sevgiler gününde içinde gülle birlikde getirmişdi vardı. ötekide üstü çiçekli bi saksı ama cam vazoyu pembe tülle süslemeyi düşünüyorum.

yani toplamda 50 tane şekerimiz 100 tl ye mal oldu.
bebek fuarında meleklilerin aynısını görmüşdüm (zaten orrdan kopya çekdim) tanesini 5 tlye yapıyolardı.

bu arada melekli olanların arkasına bide mıknatıs yapıştırdım

üstünede bişey yazmıycam offf çok düşündüm bişeye karar veremedim bende yazmamaya karar verdim

hayırlısı olsun canım çok güzel seçmişssin.. güzel haberlerini bekliooz inş..

Çok beğendim çok güzel olmuş yaaa.....
zaman aslında çok çabuk geçiyor....bir kaç gün sonra bende doğurdum deyiverirsin...
Allah inşallah güzel prensesini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:))

çok güzel olmuş ya bende nikah şekerlerimi kendim yaptım eminönünden almıştım malzemelri ama girdiğiniz ilk dükkandan almayın ben aynı dükkanda çalışanlara 1 paket çiçeğin fiyatını sordum ve 3 ayrı kişiden 3 ayrı fiyat aldım iyice araştırıp alın ucuza mal etmek istiyorsanız
umarım asyanada kavusursun biran önce yaptığın şekerler gibi şekerdir eminim

çok güzel olmuş ya bende nikah şekerlerimi kendim yaptım eminönünden almıştım malzemelri ama girdiğiniz ilk dükkandan almayın ben aynı dükkanda çalışanlara 1 paket çiçeğin fiyatını sordum ve 3 ayrı kişiden 3 ayrı fiyat aldım iyice araştırıp alın ucuza mal etmek istiyorsanız
umarım asyanada kavusursun biran önce yaptığın şekerler gibi şekerdir eminim

evet mutlaka önceden bi gidip model şekil fiyat gezmek şart bazılarını çok dandik ama pahalı oluyo ucuz ve güzel bulmak zor ben şark hanın giriş katında köşede bi dükkan var ordan aldım malzemeleri kalteli diger katlarında da var malzeme oralarda daha uygun ama kaliteli değil

hepinize çok teşekkürederim odamızında resimlerini koymak istiyorum ama foto mak. valize koydum çıkarmaya üşeniyoru kaydirigubbakcemile3
artık kızımız gelince hepsini bir koyarım

X