şekerli olmayan pudralı parfümler hangileri ? (chloe love ve noa harici)

fatmaabcd

BAT 18 Şubat
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
542
168
34
Selam Kızlar;

Önceden Chloe Love orjinal kullandım pudra kokuluydu ama tenimde ağırlaşmaya başladı artık. Noa denedim ama bana çok pudra kokulu gelmedi. Benim Beyaz tenliyim ve saf pudra kokusuna yakın hafif ve güzel mis gibi kokan bir parfüm istiyorum önerileriniz nelerdir ?

Son düzenleme:
Selam Kızlar;

Önceden Chloe Love orjinal kullandım pudra kokuluydu ama tenimde ağırlaşmaya başladı artık. Noa denedim ama bana çok pudra kokulu gelmedi. Benim Beyaz tenliyim ve saf pudra kokusuna yakın hafif ve güzel mis gibi kokan bir parfüm istiyorum önerileriniz nelerdir ?
Lacoste Pour Femme. Kremsi bir pudra kokusudur :super:.

Hımm anladım canım. Bir de Narciso Rodriguez For Her Edp dene istersen, pudralı hoş bir koku. Ama pembe şişe olan.
Bir de ben Burberry Body İntense kullanıyorum bu da gayet pudralı bence.
Narciso'yu da biliyorum canım ben saf budra kokusu gibi bebek kokusu gibi bir parfüm istiyorum ama Burberry Body denemedim ona da bir bakayım

Narciso'yu da biliyorum canım ben saf budra kokusu gibi bebek kokusu gibi bir parfüm istiyorum ama Burberry Body denemedim ona da bir bakayım
Şahsen hiç koklamadım bilmiyorum ama çok duyduğum bir parfümü söyleyeyim o zaman sana Guerlain L'instant Magic. Bebeksi bir kokusu olduğu söyleniyor. İmkanın olursa bir koklayıver.

Şahsen hiç koklamadım bilmiyorum ama çok duyduğum bir parfümü söyleyeyim o zaman sana Guerlain L'instant Magic. Bebeksi bir kokusu olduğu söyleniyor. İmkanın olursa bir koklayıver.
Narciso güzel bir kokusu var ama yine de biraz ağır geldi bana saf pudra kokusu değil. Guerlain Magic'i çok duydum ama hiç deneyemedim deneyen var mı acaba nasıl ?

X