Şekersiz 21 günüm ☆

Kızlar mutlaka bu diyeti yapın bi kere kendinizi çok hafif hissedeceksiniz. Daha sonra iradenizi güçlendireceksiniz çok sevdiğiniz şeylerle karşılaşacaksınız ben o durumlarda dünyada tek kalmadı ya daha sonra yine yerim veya kendime yaparım vs diye düşündüm

Kızlar mutlaka bu diyeti yapın bi kere kendinizi çok hafif hissedeceksiniz. Daha sonra iradenizi güçlendireceksiniz çok sevdiğiniz şeylerle karşılaşacaksınız ben o durumlarda dünyada tek kalmadı ya daha sonra yine yerim veya kendime yaparım vs diye düşündüm
Ben yaptim 21 gun bende okadar verdim. Ama kendime gunluk actim simdi aradan sonra tekrar 21 gunlge basladim.

Kızlar merhabalarrr uzun bir süredir giremedim başlayanlar olmuş çok memnun oldum umarım herkes tamamlayabilmiştir. Benim 21 gün sonunda 4 kilo kadar gitti gece gündüz yedim liste dışı kalan herşeyi bol bol yedim yani o yüzden yine iyi verdim:) bu tabi tartıda görünen 63 oldum herkes en fazla 58 duruyorsun dedi. 😊

bende bıraktın sandım okuduğumda buraları😋walla sevindim yazmana haber verin böyle sonucu bize
Şimdi ben senden neler yediğimiz ve içtiğini öğrenmek istiyorum lütfen

merhabaa kızlar

virüs yüzünden 1 aylık süreç ( kısalabilir uzayabilir bilinmiyor şuan ) evdeyim
çok kilo aldım, hemen bu sabah zaman kaybetmeden diyetime başladım
başlığımda var aslında şekersiz 14 gün diye ama kimsecikler yok :S size katılabilir miyim acabaaa

zamanında bu uygulamna ile 1 haftada 4.5 yada 5 kilo gibi bişey vermiştim yanlış hatırlamıyorsam
ama ben ağır spor yapan biriyim sadece diyetle olmadı o :)

merhabaa kızlar

visür yüzünden 1 aylık süreç ( kısalabilir uzayabilir bilinmiyor şuan ) evdeyim
çok kilo aldım, hemen bu sabah zaman kaybetmeden diyetime başladım
başlığımda var aslında şekersiz 14 gün diye ama kimsecikler yok :S size katılabilir miyim acabaaa

zamanında bu uygulamna ile 1 haftada 4.5 yada 5 kilo gibi bişey vermiştim yanlış hatırlamıyorsam
ama ben ağır spor yapan biriyim sadece diyetle olmadı o :)
Burdakiler henuz yapmiyor bitirdi cogu. Ben burda 21 gunlk yaptim ara verdim yeni basladim yine 2nci gunumdeyim ama ben başka konu actim orda devam ediyorum günlgume

Burdakiler henuz yapmiyor bitirdi cogu. Ben burda 21 gunlk yaptim ara verdim yeni basladim yine 2nci gunumdeyim ama ben başka konu actim orda devam ediyorum günlgume
aa öyle mii ben de görünce hemen atladım konuya :KK70:
senin günlüğünü görmüştüm ama sanırım if yapıyorsun?ordan yazayım madem ya tek kaldım koca forumda :KK70:

• Beğen
Reactions: H M
senin günlüğünü görmüştüm ama sanırım if yapıyorsun?ordan yazayım madem ya tek kaldım koca forumda :KK70:
Ya ilk başta if yapiyorum bi siskinligim insin diye :))
Ya ben gunluk olarak yaziyorum ilk 21 günu 1 hafta once bitirdim yazarak daha motive oldum. Kendime ne iyi gelirse yapiyorum

Yanlzi degilsin coook var.. :))
Ama bi yerden hatirliyorum seni sanki nick olarak. Ama cikaramadim suan

Yanlzi degilsin coook var.. :))
Ama bi yerden hatirliyorum seni sanki nick olarak. Ama cikaramadim suan
ayy sevindim yalnız olmadığıma :KK70: ben geçen sene çok iyi kilo verdim ve spor sayesinde gayet kas yapmaya başlamıştım ama işe başlayınca bildiğin balon balığına döndüm :KK70::KK70:

bi kaç konum var belki birinde rastgelmişsindir

• Beğen
ayy sevindim yalnız olmadığıma :KK70: ben geçen sene çok iyi kilo verdim ve spor sayesinde gayet kas yapmaya başlamıştım ama işe başlayınca bildiğin balon balığına döndüm :KK70::KK70:

bi kaç konum var belki birinde rastgelmişsindir
Burcla ilgili olabilirmi oeki?
Ya spor isini maalesrf bende suan yapamiyorum daha sonra havalar isininca olacagm eve kapaninca boyle nabicaksin

Ya spor isini maalesrf bende suan yapamiyorum daha sonra havalar isininca olacagm eve kapaninca boyle nabicaksin
burç mu astroloji mi :) olabilir tabiki bilemedim ben bayaıdr pek girmiyorum arada sırada bakıp çıkıyorum o sebepten şuan hatırlayamadım

• Beğen
hemen özele baktımmmm :KK70: astrolojiymiş eveettt :KK70: ama inan hatırlayamadım

evettt baktım şimdi gördüm :KK70: onu da daha sonraya erteledim ya hiç bi şeye yetişemiyorum
Iyi yapmissin. Benimde surekli gundemimde degil acikcasi.. bu olaylardan sonrs bide dinleyip moralimi bozmak istemedim astrolojiyle :KK70:

Iyi yapmissin. Benimde surekli gundemimde degil acikcasi.. bu olaylardan sonrs bide dinleyip moralimi bozmak istemedim astrolojiyle :KK70:
sormaaa dün izledim 1-2 video dedim atayım kendimi köprüden bu kadar mı kötğ olur bi tablo yahu :KK70:

• Komik
sormaaa dün izledim 1-2 video dedim atayım kendimi köprüden bu kadar mı kötğ olur bi tablo yahu :KK70:
Yok yok şuan ileriyi mumkunse tahminde bulunmasinlar.. ani yaşamanin telaşesindeyiz.. hic gerek yok yasayarak ogreniyoruz zaten 2020 yi yeterince..
RABBIM beterinden korusun..
Bazen akilli olmakta iyi olmuyor :))

X