seks mutluluk habercisi

E

EU1

Ziyaretçi
Yapılan bir araştırmaya göre mutsuz olan kadınlar seks yapınca kendilerini iyi hissediyorlar.Uzmanlar; 'kendinizi iyi hissetmek ve hayattan zevk almak isterseniz seks yapabilirsiniz' diyorlar.Eğer canınız bir şeye sıkıldıysa çaresi var seks yapabilirsiniz..

evet arkadaşlar gayet normal bir konu açtığımı düşünüyorum.sizin özel hayatınızı yazmanızı değil ; sizce seks yapınca gerçekten sıkıntılar biter mi diye bir soru soruyorum.yorumlarınız saygı çerçevesinde ve kişiye yönelik olmasın lütfen...

He Dogru Demis Uzmanlar Ne Derse Dogrudur Bugun Caninmi SIKILdi Sex Yap Bunaldinmi Ses Yap Mutlu oLmkmi Istiyon Sex Yap Abooooo Nereye Kadar Yhaf Sexinde SINIRI vardir :teytey:

o Zaman Bende Sorun var:roflol:

Valla benim libidom çok düşük...:1ninca: CADIARZU :bbo: :dilcikar: yani hiçbişey söyleyemiycem:lepi:

çok canım sıkılıyorgamyoncuiremsu
kendimi iyi hissetmiyorumtatlicadiarzu

gökçe canım yine formdasın.:roflol:.kıss nerden geliyo bu kadar çok ilginç soru aklına..allah iyiliğini versin emi.....jeyyar....peki bekar olanlar napıcak kızlar....jeyyar......

gökçe canım yine formdasın.:roflol:.kıss nerden geliyo bu kadar çok ilginç soru aklına..allah iyiliğini versin emi.....jeyyar....peki bekar olanlar napıcak kızlar....jeyyar......

bknz: irem :1ninca:
napacak kasapcı ciğercisi gibi bunlar ne diyor
diye etrafı seyredecek :mymeka:

terapi gibi geliyor fakat abartmaya da gerek yok tabiiiiiiii

seks yararlıdır bekarlarda yapabilri isterlerse benim için sorun yok :)

X