seks objeleri seksin bir parçası olmalı mıdır.?

E

EU1

Ziyaretçi
herhangi bir seks objesi acaba seks yaşamını daha mı güzel kılıyor yoksa olmalı ve anlam katıyor mu diyorsunuz.sizin özelinizi değil bu konudaki düşüncelerinizi bekliyorum...

:roflol:

sex objesinden kastın ne :roflol:
bizi yada beni aydınlatır mısın ?:roflol:

bana çok itici geliyor nedense,
ben doğallıktan yanayımm

teşekkür ederim bilgi için gökçecim :kahve:

ufff kirbacmiikafamçokkarıştı
anam o ne yaaa
ona dupe duzz dayak derim beeen
cinsellik sevgiyle askla yapilan biseydirr sevdiginin dokunmasi oksamasi yeterde artar bilee
aman aman kalsinn
kirbac sopa gelememm benn
aglarim vallasenağlama

valla evliyiz bekarlar bizden iyi biliyor onlardan cok ögrencegimiz var galiba:))))))))))

seks objeleri seksin bir parçası olmalı mıdır diyorum seks objenizi sormuyorum......

gaffurun pıjamalarıyla gelen bı adamı asla reddetmem bana cok seksı gelıyor ustunde beyaz fanıle altta cızgılı pıjama vay anam vay yemede de yananda yat:eek::mymeka::sm_cool::sm_cool:

o degerlı sorunun cevabına gelınce de evet objeler seksın bı parcası olmalıdır cızgılı don olmadan zevk alamam kı ben:asigim:

herhangi bir seks objesi acaba seks yaşamını daha mı güzel kılıyor yoksa olmalı ve anlam katıyor mu diyorsunuz.sizin özelinizi değil bu konudaki düşüncelerinizi bekliyorum...

Evliliğimin 3.yılına girecez,hiç öyle obje kullanmak aklımıza bile gelmedi..fisfisfis
Hele ki kırbaç yazılmış bir yerlerde..
Allah saklasın,adam eve kırbaçla gelecek,fantazi yapmaya,boşanma sebebim olur..:kızgın:
Hiç hoşlanmam ben öyle sertliklerden..:bbo:

sapıklık geliyor bana açıkcası.
neymiş öo öyle sex objesi olmazsa sex olmuyormuşmu.
alla alla 6 senelik evliyim ne duydum ne gördüm. duyarsam görürsem boşarım uleynnnnnnnnnnnnn

Hic gerek duymadim, itici geliyor gamyoncuiremsu

çorapmı kırbaçmııı hey allahım yaaaa :) sen benim keçilerime mukayet ol :)))

sex objesi diince aklıma direk "kadınları sex objesi olarak gören erkekler" tabiri geldi :KK70: ön yargı böyle bişi galiba.. İsteyen kullanır sex oyuncağı (nacizane ben bu kelimeyi kullancam), bence kullanmak istemişse kullanabilir yani..

sex objesi diince aklıma direk "kadınları sex objesi olarak gören erkekler" tabiri geldi :KK70: ön yargı böyle bişi galiba.. İsteyen kullanır sex oyuncağı (nacizane ben bu kelimeyi kullancam), bence kullanmak istemişse kullanabilir yani..

sağolun.mantıklı bir birey olduğunuz yazdıklarınızdan belli oluyor.soruma gayet mantıklı ve net bir cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim..

Kendimden utandım, hatta utanmakla kalmadım yerin yedi kat dibine geçtim. Allahım yarabbim 18 yıldır evliyim bir cinsel objem bile olmamış, ne cahilmişim ben laelaelaelaelae tamam yarın gidip kırbaç alacam bakayım benim herif kırbaçı görünce ne yapacak.
Olmadı paçalı donda alırım.

ya çok özür dileyerek şunu sormak istiyorum .. Ben bu konudapek bilgi sahibi diilim ama galiba çok insan bu gökçe ark.ımıza gıcık.. Ancak burası cinsellik bölümü böle bi sorunun burda olması doğal yani, oda sapıkmış veya aklına takılmış, merak etmiş bi yerden duyup belki kendisi normal olduğunu düşünüyo ve sorguluyo bi tek ben mi bunları düşünüyorum diye o yüzden açıyo vs. herneyse o da açmış bi şekilde bu konuyu anlamaya çalışmak dalga geçmek yerine daha güzel diil mi sizcede .. Sonuçta biz ne kadar hoşumuza gitmesede gitsede dünya üzerinde böle bişi var. Kullananlar var. yani ben çekişmeyi pek anlayamadım çok takip etmediğim içindir belki .. Anlatırsanız en azından bende bilirim..

X