seks objeleri seksin bir parçası olmalı mıdır.?

Kızlar rica ediyorum,azıcık sakin olalım lütfen!
Tamam Gökçe arkadaş (ki kendisini hiç tanımam, yakın dostum değildir) cinselliğe meraklı olabilir..
Hatta çok meraklı olabilir..
Hepimiz aynı olamayız di mi?
Gökçe'nin yaşını,ortamını bilmiyorum,belki tam deli zamanlarında,kanı kaynıyor,merak ediyor,belki de cinsellik yaşadı,şu an sevgilisinden ayrı özlüyor..
Yani bunların hepsi atmasyon şu anda..Tanımıyorum ki Gökçe'yi.. Sürekli cinsellikten bahsetmesi onun cinselliğe olan düşkünlüğünü gösterir.. Pek ala,bize ne bundan,bunun bize zararı ne? Ben göremiyorum valla..
İsteyen kimseyi rencide etmeden konuyu açar,bizi sarmışsa cevap veririz di mi?
Zaten yanlış,özele giren bir konu olunca uyarıyoruz o da hata ettim diyor,konusu siliniyor ya da kilitleniyor..
Siz de benim gibi yapın,konu başlığını görünce çok merak ediyorsanız,okuyun,ama arkadaşı kırmayın.. Belli bir fikriniz varsa yazın..Evet onun yapısı böyle,cinselliğe sizlerden daha düşkün..Ama her kadın bir olmaz ki.. Onu da böyle kabul edelim derim..
Ben de çok düşkünümdür cinsellikle ilgili her konuya,ama tutup da eşinizle evlenmeden önce ilişkiye girdiniz mi konusuna girmem,neden kimseyi ilgilendirmez artı polemik yapılacak ortamlar sıkar beni.. Şimdi işin dini boyutuna filan gelirler ben dayanamam daha da kötü olur,aynen dün beni burada bir arkadaşın sen türbanlısın o yüzden gocunuyorsun demesi gibi..
Komik!
Ne kadar tanıyor ki beni..Ahh bir bilse beni ahhhh neyse açmıyayım şimdi..
Çok mu uzun oldu bilmiyorum ama Gökçe ne zaman konu açsa hep konu aynı yere çıkıyor.. Sonunda ben de konu dışında bir şeyler yazayım dedim..
Hadi kalın selametle..Şeniz

Son düzenleme:
bende tam olarak bunu demek istedim. Yani burası bi paylaşım alanı neyi almak isteyip istemediğimizde bize bağlı arkadaşlar? Bence kötü bişide diil yani. Bu konuda gündelik hayatta varolan bi konu (diğer konuların ne olduğunu bilmiyorum..), öğrenmek, bilgisini paylaşmak isteyen, tartışmak isteyen arkadaşlarda paylaşır. İyi geçinelim birbirimizle :KK66:

Konuya döneyim,kocacım yoldaymış yazıp çıkacam..
Kırbaç olayı çok kızdırır daha önce de yazmıştım..
Çorap ya da jartiyer olayına da hiç girmedik..
Biz iyiyiz böyle ikimiz.. Aramızda objeler olmadan:icecream:

adını bılmıyorum ama boyle bır zar var uzerınde mekan ısımlerı yazılı.
hos bısı sanırım devamlı sızın secmenızdense mekanı boyle zar atıp belırlemek falan.
yanı degılse sevısmek hep aynı seyler olmalı onemlı olan onu ne kadar susledıgınız ne kadar ıcıne oyun fantezı katabıldıgınızdır.

bana kalırsa olmalıdır evet.

benimde sex objem olmadı arkadaşlar yaaaÇok üzgünüm çoook jartiyerli çorap topuklu ayakkabı kırmızı ve sıyah renk dar strech dekolteli elbiseler sanırım girebilir ama yok yokkk kırbaç falan sapkınlığa giriyor güzel ve bakımlı ayaklardan hoşlanan erkekler var bunlar fetişe giriyor...

benimde sex objem olmadı arkadaşlar yaaaÇok üzgünüm çoook jartiyerli çorap topuklu ayakkabı kırmızı ve sıyah renk dar strech dekolteli elbiseler sanırım girebilir ama yok yokkk kırbaç falan sapkınlığa giriyor güzel ve bakımlı ayaklardan hoşlanan erkekler var bunlar fetişe giriyor...

ayak zaten sex objesine girmez heralde :roflol:
insanın organı :roflol:

canim bana gore seks bir amac degil aractir yani zevk benim icin daima 2. siradadir seks asik oldugun insanla baylasabilecagin en ozel seyi paylasmaktir yani orgazm olmasam bile sevdigime o derece yakinlasmak beni cildirtiyor coksekeriremsu o yuzden bence sar degil ama biraz yaramazlik yapmak isteyince neden olmasin? sırnaşık şey

herhangi bir seks objesi acaba seks yaşamını daha mı güzel kılıyor yoksa olmalı ve anlam katıyor mu diyorsunuz.sizin özelinizi değil bu konudaki düşüncelerinizi bekliyorum...

gökçe vericez seni kocaya en sonunda;sende rahatlıcan bizdetatlicadiarzu:roflol:
taam şaka yaptımbenneyaptımki
sükut durun kızlar:mymeka:
konu ve soru gayet açık...cevap verin sadeceÇok üzgünüm çoook
tartışmaya mahal verici cevaplardan kaçınmanız dileğiyle coksekeriremsu

e tamam iste bende baglamak icin bi tane sey var onu alcam diodum sende silmissin:1shok::1shok:sengözlerimebaksanab

e tamam iste bende baglamak icin bi tane sey var onu alcam diodum sende silmissin:1shok::1shok:sengözlerimebaksanab

napıcan len herifi bağlayıp:mymeka:tatlicadiarzuboş ver sen bırak adam azck nefes alsın tatlicadiarzu

Aaaaa gökçe ben bu konuyu kaçırmışım.
Burda neler de varmış nelerde!!!!!!
Soruna gelince itiraf ediyorum ben adamı bi kere bağladıydım yatağa jeyyar :roflol::roflol::roflol:Kötü Kazen
Kırbaç kelepçe yoktu ama :1ninca:

ay norum adama yanasmiyor anacum baglamam lazim
o kelepce miydi ismi onun ?:1no2:kafamçokkarıştı

X