selam kizlar acil degil:)

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
34
merhabalar bu aralar herkes o kadar acil bakin acele cevap vs yazinca bende boyle yazmak istedim. Uzun zamandir gebelik istiyoruz- 26 Eylulde ovulasyon testim pozitifti ve biz o gunleri degerlendirdik. Bugun gebelik testi yaptim ve negatifti cok mu erken yaptim sizce tekrarlayacagim tabiki herhangi bir gebelik belirtim yok. Cevaplarinizi bekliyorum umarim okuyup es gecmezsiniz

26 sinda ov testiniz pozitifse muhtemelen 48 saat snra yada 35 saat snra catlayacaktr . Reglinizde catlamadan 14 gun sonra gerceklesmesi gerek edindigimz okidugmz bilgilere gore . Yumurtlama gununu saymiyorsunuz ondan sonra 14 gun sayiyorsunz. 28 inde catlasa bunu da gormeniz lazm testte pozitif gorudkten sonrada devam etmeliydnz. 28in ustune 14 say ya da 27 eylulun uzerine 11 ekim buyuk ihtimal regl tarihnz herhangi bi gariplik saglk probleminiz yoksa. Negatif olana kdr yaptysanz negatiflestigi gunun uzerine 14 sayin
Yani erken biraz

26 sinda ov testiniz pozitifse muhtemelen 48 saat snra yada 35 saat snra catlayacaktr . Reglinizde catlamadan 14 gun sonra gerceklesmesi gerek edindigimz okidugmz bilgilere gore . Yumurtlama gununu saymiyorsunuz ondan sonra 14 gun sayiyorsunz. 28 inde catlasa bunu da gormeniz lazm testte pozitif gorudkten sonrada devam etmeliydnz. 28in ustune 14 say ya da 27 eylulun uzerine 11 ekim buyuk ihtimal regl tarihnz herhangi bi gariplik saglk probleminiz yoksa. Negatif olana kdr yaptysanz negatiflestigi gunun uzerine 14 sayin
Yani erken biraz
cok tesekkur ederim... bu konuda kafam karisikti netlestirdiniz. evet siliklesene kadar devam ettik dr a gittim o gun dr da onayladi. :dua::deli::110:

X