Selectra Doz artırımı

macdemarco

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
27
9
28
Doktorum selectra 50mg verdi depresyon sebebiyle. 4 gün 25mg kullan sonrasında 50mg’a çıkabilirsin dedi. 1 hafta geçtikten sonra 50ye çıktığımda kusma, baş dönmesi, mide bulantısı ve titreme ile uyandım. Sonrasında 25 almaya devam ettim. 10 gündür kullanıyorum. Sizce yeniden 50mg’a çıkmayı denemeli miyim yoksa 25ten devam mı etmeliyim? Vücudum neden alışmadı anlayamadım

Doktorum selectra 50mg verdi depresyon sebebiyle. 4 gün 25mg kullan sonrasında 50mg’a çıkabilirsin dedi. 1 hafta geçtikten sonra 50ye çıktığımda kusma, baş dönmesi, mide bulantısı ve titreme ile uyandım. Sonrasında 25 almaya devam ettim. 10 gündür kullanıyorum. Sizce yeniden 50mg’a çıkmayı denemeli miyim yoksa 25ten devam mı etmeliyim? Vücudum neden alışmadı anlayamadım
İlacın yan etkileridir. 10-15 güne vücut alisirdi. Devam etmeniz gerekse 50 den tekrar alabilirsiniz 3 hafta sonra devam ederse bu belirtiler doktorunuza danışın

sabah 100
akşam 50 kullanıyorum
bu belirtilerin hiç birini yaşamadım
sanırım bünyesel bi yan etki
yukarıda ki arkadaşın önerisine katılıyorum vucut 21 günde alışır
tekrar deneyip şikayetini devam ederse doktora danışarak azaltınız

o gün gerçekten öleceğim falan sandım, öyle bir baş dönmesi kusmaydı ki, 50ye dönmek için cesaret bulamıyorum ama 25de zaman kaybı yaratıyor gibi. Denemek benim için zorlaştı

Merhaba böyle yan etki yapması normal bende de yapmıştı. Hatta baya çok kusma oldu bendede. Ama ben 24 gün 50 lg kullandım fayda göremedim. Şimdi 100 e çıktık bakalım😏😔

Merhaba böyle yan etki yapması normal bende de yapmıştı. Hatta baya çok kusma oldu bendede. Ama ben 24 gün 50 lg kullandım fayda göremedim. Şimdi 100 e çıktık bakalım😏😔

Selectra çok değişken bir ilaç gerçekten bazısında inanılmaz bir etkisi olurken bazısına iyi gelmeyebiliyor ama herkes bir buçuk ayın sonunda etkilediğini söylüyor. Bekleyip göreceğiz:KK43: bugün 50ye çıkmayı deneyeceğim umarım aynı şeyleri yaşamam yine

Anladım birde doz artırımı olunca da sanki yeni ilaca başlamış gibi oluyormuş sanırım yine 4 hafta beklemek gerekmiş. Ben 24 gün 50 mg kullandım etki etmedi. 14 gün 75 mg kullandım etki etmedi şimdi 15 gündür 100 mg kullanıyorum bakalım

Merhaba nasılsınız ben de selectra kullanmaya başladım depresyon tanısıyla.Sizin süreciniz nasıldı ilacın etkileri neler çok korkuyorum eskisi gibi olamamaktan

X