SELECTRA

baharatlihamarat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
7
23
23
Bu ilacı kullanmaya başlayalı dişlerimi sıkmaya ve şiddetli çarpıktılar yaşamaya başladım.Zihnimi susturmuyor asla fakat tartışacak takatim olmadığı içi sakin kalabiliyorum. Kullananlar ne kadar süre kullanmaya devam etti sormak istedim

Önce 4-5 yıl kullandım 25 mg iken hiç bir problem yoktu. 50 mg kullanmaya başladığımda çok sık atak geçiriyordum. Ani ter basmaları, hafif titremeler, gülerken yüz kaslarımı zor kontrol edebilme vs. Dediğiniz gibi tartışmaya mecalim olmadığı için he deyip geçtiğim çok oldu benim de. Bu böyle olmayacak deyip bıraktım. 5-6 ay sonra tekrar atak geçirdim. Kullanmadığım süre içinde de çok agresiftim. Sinirlenip sinirlenip ağlıyordum çok kaygılıydım. Her gece ölecek gibi hissedip acillere taşınmaya başlamıştım. Şubat ayından sonra tekrar kullanmaya başladım. Yine aynı şeyleri yaşıyorum. 50 mg kullandığım zaman sanki vücudum kitlenmek üzere hislerimi bile anlayamıyorum. Mutluluk mutsuzluk hepsi bitiyor her şeye nötr oluyorum. Çenemi kasıyorum gece diş gıcırdatıyorum. 25 mg kullandığım zaman her şey çok güzel. Ama doktorum 50 mg kullanmamı istiyor. Aylardır 25 mgda kaldım. Sadece regl öncesi dönemde 1-2 gün 50 mg iyi hissettiriyor sonra tekrar aynı sıkıntılar

Önce 4-5 yıl kullandım 25 mg iken hiç bir problem yoktu. 50 mg kullanmaya başladığımda çok sık atak geçiriyordum. Ani ter basmaları, hafif titremeler, gülerken yüz kaslarımı zor kontrol edebilme vs. Dediğiniz gibi tartışmaya mecalim olmadığı için he deyip geçtiğim çok oldu benim de. Bu böyle olmayacak deyip bıraktım. 5-6 ay sonra tekrar atak geçirdim. Kullanmadığım süre içinde de çok agresiftim. Sinirlenip sinirlenip ağlıyordum çok kaygılıydım. Her gece ölecek gibi hissedip acillere taşınmaya başlamıştım. Şubat ayından sonra tekrar kullanmaya başladım. Yine aynı şeyleri yaşıyorum. 50 mg kullandığım zaman sanki vücudum kitlenmek üzere hislerimi bile anlayamıyorum. Mutluluk mutsuzluk hepsi bitiyor her şeye nötr oluyorum. Çenemi kasıyorum gece diş gıcırdatıyorum. 25 mg kullandığım zaman her şey çok güzel. Ama doktorum 50 mg kullanmamı istiyor. Aylardır 25 mgda kaldım. Sadece regl öncesi dönemde 1-2 gün 50 mg iyi hissettiriyor sonra tekrar aynı sıkıntılar
Bakin bu dediğiniz yan etkiler 15 gun sonra geçecek yan etkilerini bastıracak ek bi ilaç daha yazsa doktorunuz bu süreci çok daha rahat geçirirsiniz ve 50 mg ile gayet olumluya gider durumunuz. İnanın bana ben de korkuyordum arttırmaya ama artirinca zaten ilaca alışmış artık vücudunuz yan etki yapmaz siddetlendirmez yani 25 kullandiginiz için öyle.

Yıllardır bir başlayıp bir bıraktığım canım ilacım🥹 bana en iyi gelen ilaç selectra ama gece diş gıcırdatma ve kabus görme yan etkilerinden dolayı çok kez bıraktım. Bunlar bende hiç geçmeyen etkiler. Yani ilaca başladıktan bir süre sonra geçenlerden değil. Herkeste farklıdır tabi ki. Kar-zarar değerlendirmesi yapın. Eğer ilacın zararı ağır basıyorsa doktorunuzla konuşun, belki ilacı değiştirir. Ama bütün ilaçların az ya da çok yan etkisi oluyor.

Selectra fayda etti mi size etkisini ne zaman görmeye başlıyor insan süreç nasıl ilerliyor.İcimdeki heves öldü sanki tekrar mutlu ediyor mu eskiye donebilecekmiyim çok korkuyorum

X