Selülit Selülit için Krauterhof Anti Cellilute kullanan var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben kullandım bu ürünü. hem de bir ay ya da bir aya yakın süre kullandım.
ciddi şekilde yakıyor bacaklarınızı ve ısınıyorsunuz.
içindeki maddeler selülit görüntüsünü yok etmeye yarayan cinsten fakat bir mucize beklemeyin.
pürüzsüzlük veriyor ve hafif bir giderme yapıyor.
mutlaka beraberinde su için ve kullanmadan önce kahve peelingi yapın.
fiyatı 36 liraydı sanırım.
watsons ve gratislerde var.
alıp deneyebilirsiniz.

şunu da söyliyim kızlar ben nivea'nın selülit kremini kullanmıştım. o bu kremden daha iyi geldi bana.
aklınızda bulunsun. :KK3:

Ben bu kremi nereden alabilirim? İnternetten mi sipariş ediliyor yoksa varmı bi satş yeri mağza vs. :26:
merhaba ben yeni M.Asam Anti Cellülit 3'lü setini aldım.Internette her yerde 2'lısı var ama 3'lü etkılı sadece tek bır sıtede var .kullandım ve gayet memnun kaldım .fıyata gore kendınızde tek tek 2'lısını alabılırsınız.M.Asamda krautherhof grubundan , bu arada bu sıtede onunda urunlerının hepsı var
butcenıze gore bakabılırsınız.Sıte ısmı söylemek yasak mı bılemıyorum ama o kadar bu sıte dedikten sonra yazayım dedım :)
M.Asam urunlerındede 3 al 2 öde kampanyası varmış su anda ama benım hala olduğu ıcın bu kampanyayı degerlendıremeyecegım

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün akşam duştan sonra kullandım selülitim yok sıkınca çıkıo çatlak flanda yok ama inceltici etkisi cezbetti açıkcası ben duşta kabak lifi ve yosun sabunuyla senelerdir ovalarım hiç selülit ve çatlak problemim olmadı o yüüzden cayırr vayırr yaktığı doğru ama ben ölee saatlerce çekmedim ki zaten uyuyakalmışım bi 15 dk sonra flan umarım işe yarar :)

krauterhof......... harika bi ürün biri sıkılaştırıcı serim diğeri selülit kremi. ikiside harika bi ürünnn kesinlikle tavsiye ediyorum..KULLANMADIĞIM ÜRÜN KALAMIŞTI SPORDA YAPAMIYORDUM FAZLA BİR KIZ ARKADAŞIM TAVSIYESİ ÜZERİNE ALDIM BU ÜRÜNÜ KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM. FİYATI UYGUN 30 MİLYON KÜSÜR.
SONSUZ TEŞEKKÜRLER... ÇOK MUTLUYUM. 20 KİLO VERMİŞTİM VE POPOM BACAKLARIMA İNMIŞTİ. BACAKLARIM İYİCE SARKMIŞTI BU ÜRÜN SAYESİNDE FELAKET DEĞİŞME OLDU .POPOM DİKLEŞTİ SIKILAŞTI BACAKLARIM SIKILAŞTI DAHA 1 AY LMADAN BU SONUÇ HARİKAYDI..BU ÜRÜNÜ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. BANA DUA EDİCEKSİNİZ. ilk önce gece yatmadan soguk bir duş alıyorum vücudu sıcak su değdirmeyin. keseliyorum soguk suyla sonra yanımda biri varsa ona masaj yaptırıyorum 5-10 dk yoksa kendim ön arka bacaklarıma popoma belime asağdan yukarı doğru 15 dk masaj yapıyorum ..popo hareketleri bacak hareketleri yapıyorum 15 dk sonra yatıyorum... biraz yakıyo kremi dayanın artık.. ama gerçekten çok etkili. .. SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

Son düzenleyen: Moderatör:
kış başladı bende kullanmaya başliim dedim kremi fakat beni çok fazla yaktı üstelik 2 saat kadar sürdü ve sonunda yanma bitmeden yıkamak zorunda kaldım.bazı bölgelerimde kılcal damar problemim var acaba o yüzden mi :KK43: yoksa kremimi çok sürüyorum

Ben başlayalı iki gün oldu 10 gün içinde farkedilir diyorlar bakalım sonucu paylaşacağım :KK66:

bende bu kremi uzun araştırmalarım sonucu bugün aldım 45 dk önce uyguladım. umarım işe yarar benim selülitlerim baya ileri derecede çok umutsuzum ama sonuçları paylaşıcam bana bile etki ederse bu ürünü stoklarım artık :)

Ben malesef daha önceli yeme içme alışkanlıklarımdan dolayı erken yaşta selülitle tanışmış biriyim,her yıl atlatıp ohh be geçti diye yelkenleri suya indiriyorum malesef ve yeniden tekrarlıyo,kısa bi süre önce tekrar oluşmaya başladı ben de bi gün alışveriş yaparken krauterhof anti cellilute jeli gördüm,sanırım alman ya da isveç markasıydı bi kaç ürününü kullanmıştım ve beğenmiştim görmüşken alıyım dedim çok da pahalı değildi 27.5ti sanırım,bir haftadır gece yatarken otacı anti selülit masaj yağını sürüp terletmesi için de termal sauna şort giyiyoyum sabah kalktığımda da kraterhof sürüyorum,ısıtıcı etkisi var çok fena yaktığını hissediyosunuz en başta,sabah erkenden kalkıp işe ya da okula gidicekseniz üşümeden yol alırsınız o derece diyim:KK70: sonra geçiyo ısıtıcı etki,bi haftadır deniyorum ve gözle görülür azalma oldu,daha önce de bi kaç konuda yazmıştım,yememe içmeme kötü alışkanlıklarıma dikkat ediyorum ve elimden geldiğince günde 2-3 km yürümeye gayret ediyorum,yoksa malesef kremlerle yağlarla olmuyo,paylaşmak istedim kızlar sadece,gelişmelerden haberdar edeceğim.
Bu mesaji coook onceden yazmışsın ama bende daha yeni ilgi cekti cunku cok selulitim vaaar :KK43: resmen dizlerime kadar iniyor oyle abarti yemek yemiyorum ekmek hamur isi yemem ama cikolata cok seviyorum hergun yiyorum :KK43: abur cubur aliskanligi olarak bi cikolata bide kraker baska bisi yok. Hergun en az3 km yuruyorum haftada bi iki gun spor yapiyorum boyum 1.69 kilom 59 ama selulitlerden kurtulamiyorum off. Bu bahsettigin kremi alacagim.ins ise yarar

Merhaba, ürün ile ilgili yorumları burada gördüm ve kullanmaya başlayalı tam 1 hafta oldu. Uygulama miktarına göre yakıcılığı artıyor. Bu yüzden dikkatli sürün derim. Şaşırdım çünkü ben hem selülitten kurtulmak hemde bacaklarımın toparlanmasını, sıkılaşmasını istiyordum. Bacak kaslarımda toparlanma ve incelme meydana geldi. Ben sabah akşam uyguluyorum. Sabahları yürüyüşe çıkmadan önce sürüyorum. Gece yatmadan önce kullanıyorum. Ayrıca web sitesine baktım, peeling şeklinde vücut şapuanı da varmış. onu internet aracılığıyla alıp, birlikte kullanmayı düşünüyorum.

insanlık suçu o krem ya :KK43: bir iki defa kullandım dayanamayıp çöpe attım ağlayacaktım kullnırken,devam etmediğim için işe yarayıp yaramadığı konusunda birşey diyemiyorum.

insanlık suçu o krem ya :KK43: bir iki defa kullandım dayanamayıp çöpe attım ağlayacaktım kullnırken,devam etmediğim için işe yarayıp yaramadığı konusunda birşey diyemiyorum.

Ciddi bir şekilde acıtıyor ama etkili ☺☺ Hawana, bu arada çok mu fazla sürüyordun? İnce katman halinde sürmek gerekiyordu. Miktarı fazla oldukça, daha çok yakıyor :| :| :|

Ciddi bir şekilde acıtıyor ama etkili ☺☺ Hawana, bu arada çok mu fazla sürüyordun? İnce katman halinde sürmek gerekiyordu. Miktarı fazla oldukça, daha çok yakıyor :| :| :|

canım şimdi gördüm yazdığını, vallahi çok boca etmiyordum açıkçası ama emin olamadım şimdi :) galiba ölçüyü tutturamadım.

X