Selülit Selülit için Krauterhof Anti Cellilute kullanan var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Kizlar cok fena yakiyor bu cayir cayir yaniyorum oncedende surdum bu kadar yakmadi simdi duzenli kullanayim dedim miktarini mi fazla surdum bilmiyorum ama felaket yakiyor

Bu bir işkence kremi bence tahammül edilebilir gibi değil acıdan ellerim ayaklarım titredi cidden nasıl dayanabiliyorsunuz? :KK43:

Bende aldım kremi. Geçen hafta bir kere sürdüm sonra bayram girdi kullanamadım. düzenli kullanımda etki gösterecek gibi. Sürdüğüm ana biber yanması gibi acı acı yaktı bacaklarımı.
Kışın çok üşürüm ben özellikle kışın seve seve kullanırım heralde:KK70:

Bu gece denedim hanımlar. Eldiven kullanılmasını önermiş arkadaşlar, ben de ne kadar yakabilir ki dedim ve elimin üstünde azıcık denedim, evet yakıyor ve evet eldiven iyi fikir.
Vücuduma uyguladım, 5 dk. Sonra hoş bir ısı başladı. Bu hissi biliyordum.daha önce termoaktif krem kullanmıştım.
Gerçek şu ki öyle can acıtan, yerden yere vuran bir acısı yok, ya da böyle hisseden arkadaşların teni çok hassas. Açıkçası yorumlardan sonra kreme öcü muamelesi yapmıştım:KK48:
Yaklaşık 1 saat oldu uygulayalı ve sıcaklık hissi epeyce azaldı.
Daha önce bu tarz bir ürün kullanmıştım ve inanın daha fazla yanıyordum.
Kutum bitsin bakalım ne kadar incelme yaşayacağım.

Bende bugün aldım bu ürünü ama nekadar çok süreceğini bilmiorum cilde yedirmemmi lazım yoksa biraz kalın mi sürmem lazım bilemedim yardimci olurmusunuz?

Kızlar kullanmak için tam vakti, akşam sort giyip sürüyorum, üstüme kalın birşey giyip balkon önünde televizyon izliyorum:))) Ohhh ferah ferah, yoksa dayanılcak gibi değil...

Ben elimle sürduM hiç yanmadi ellerim sadece başta krem deyince elime ozaman hafif bi yanma hissi vardı ama abartılcak şekilde yanma olmadı bacaklarımada bol bol sürüyom en fazla beş dakika suruyo yanma ama okadar aşırı şekilde yanmiyor çok hafif ama Allah tan biraz fark var eskisine göre yani etkisi var çok şükür

Merhaba arkadaşlar, Softem Anti Cellulite" bunu denicem bugün, bakalım etkisi olucak mı. Olursa haber veririm. Deneyen varsa aranızda bildirin etki konusunda? Eğer bi işe yaramaz ise sizin bahsettiginizden denicem.

Cnm bari sen bizi bilgilendir,yakiciligini anladık.Etkili mi değil mi?lütfen bilgilerin bu yönde olsun

Slm kızlar. Bu sene ben de selülit denen illete kafayı takmış bulunuyorum. Her neyse, işe önce nivea nın selülit serumu ile başladım. Ayakta durunca belli olan ve kalça bölgesinde yoğunlaşan selulitlerim var benim. Nivea ile bir miktar yol kat ettikten sonra krautherhof selulit serumu ve ardından bu jeli kullanmaya başladım. Açıkçası serumdan pek verim aldığımı söyleyemem, nivea nin serumu çok daha iyiydi. Ancak krautherhof jel mükemmel. Hem sıkılaşma hem de selülit görünümünde azalma sağladı. Tamamen geçti mi? Elbette hayır. Ancak bir kuru bile tam bitmedi. Spor ve diyet yapmıyorum. Naçizane tavsiyem; gündüz nivea serum gece ise krauterhof selulit jeli kullanılması. Bir de mutlaka kabak lifi ile kuru ya da ıslak fark etmez bacaklarınızı fircalayin. Çok pahalı ürünlere çok fazla para vermeden de benzer ve belki de daha iyi sonuçlar almak mümkün. Hepimize selulitsiz günler dilerim :)

İnşallah tümden geçer Cnm...Bende yakında basliycam fakat Lr den almayı düşünüyorum.bütün ürünlerini deneyenler memnun.Bende birkaç ürününü aldım.gerçekten kuruşu kuruşuna hak ediyor parasını.iste bu Lr nin bi de selülit kremi var daha kullanmadım ama diğer ürünler iyiyse bu da etkilidir diye düşünüyorum.deniycem,bakalim inşallah bende kurtulurum bu illettenşort mini etek giyemez oldum evde

İnşallah tümden geçer Cnm...Bende yakında basliycam fakat Lr den almayı düşünüyorum.bütün ürünlerini deneyenler memnun.Bende birkaç ürününü aldım.gerçekten kuruşu kuruşuna hak ediyor parasını.iste bu Lr nin bi de selülit kremi var daha kullanmadım ama diğer ürünler iyiyse bu da etkilidir diye düşünüyorum.deniycem,bakalim inşallah bende kurtulurum bu illettenşort mini etek giyemez oldum evde

Evdeki stoklarimi eriteyim ben de LR yi deneyeceğim. Aslında biraz spor bol su ile desteklersek harika olacak bence cnm.. istersen burdan takip edelim birbirimizi, kullandığımız ürünleri, işe yarayıp yaramadığını vs vs yazalım ne dersin?

Merhaba ben kreutarhof'u 4 haftadır kullanıyorum. Şu an 3.kutudayım. Benim selülitlerim 2.seviye idi. Menopozdan dolayı 1 senedir hormon da kullandığımdan iyice artış göstermişti. Açıkçası birçok ürün denedim ama sonuç alamadım. Haftada 2 kez reformır yapıyorum. En son iki üründe son bir deneme yapmaya karar verdim. Biri kreutarhof diğeri matrigen . Kreutarhof'u gratisten 31 liraya aldım indirimden. Malum matrigen pahalı olduğundan ilk olarak kreutarhof'u kullanmaya başladım. Ben sabah ve akşam duşda masaj yapıp sonrasında bolca kısa bir masajla uyguladım. Yanma olayını söylememe gerek yok tabiii:) ilk hafta sonrası sanki selülitlerim derimin alt tabakasından üst tabakasına doğru parçalı bir şekilde yerleşmeye başladı. Bayağı korktum aslında ya bu şekilde kalırsa diye. Ama yılmadan düzenli olarak kullanmaya devam ettim. Şu an aynen dedikleri gibi 4 haftam doldu ve üste çıkan o tabaka bayağı dağıldı. Özellikle son 2 gündür acayip fark var. Aynı zamanda sıkılık ve pürüzsüzlük de sağladı. Böyle giderse matrigeni kullanmama gerek kalmayacak. Bu arada platese devam ediyorum bol su içiyorum. Ama bunları diğer kullandığım ürünlerle de yapıyordum. Ama bir fayda görmedim. Çok uzattım:KK66: kısacası şiddetle kreutarhof'u öneririm.

Benim biraz selülitim vardı kuaförüm banada lr ürünlerini önerdi kremlerini aldım dedikleri kadar var gerçekten kokusuda mis gibi piyasaya göre fiyatlarıda iyiydi bence

merhaba kızlar ben de yeni öğrendim böyle bir kremin varlığını ve cok mutlu oldum ama gelin görün ki benm halim kötü..
sekız ay önce doğum yaptım zaten ergenlıkteki hızlı kilo alımından kaynaklı çatlaklarım ve selülitler vardı bacak ve popo bolgemde buna bir de hamilelilık catlaklarım eklendi ve selülitler artık portakal kabugu görünümü aldı cukurluklar olustu..
esimin yanında bile giyinmekten cekinir oldum catlaklar için baska bi yontem bldum onu uygulıcam ama aynı zamanda bu kremı de kuullansam zarar eder mi ki?
eylulde tatile gidicez o zaman kadar ıncelmek sıkılasmak istiyorum bir aydır dıyetisyene gidiyorum ve bir haftadır da bikini body guıde yapıyorum acayıp yağ yakıyo inşallah bu krem de işime yarar bikinimi göğsüme gere gere giymek istiyoruuummmm:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

X