Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben 1.5 aydır squat yapıyorum, kalçamda çok fazla selülit vardı. sadece ön bacak çalıştırıyor gibi dursada popoyu gerçektn çok çalıştırıyor. şu çok az kaldılar. 1 ay sonra onlarda gider muhtemelen .. squatın yanında tabi başka egzersizlerde yapılmalı ..
Dogrudur tabi faydasini gorduyseniz bise diyemem..
Ama ben yaparken popomda hic bir gerginlik hissetmiyorum malesef..
Agri cektirmeden skilastiran bir hareketse ne alaa:)))

ısınma yaparsanız ağrıyı azaltıyor :) bide hareketi doğru yapmak önemli squatta :)

Topiğimizde baya insan faydasını gördü canım ama tam etki için sabırlı olmak lazım, bir de hareketi yaparken popoyu iyice itmek. Bir de deadlift var güzel popo için ama onu yapması çok zor.

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:
aman taktıgınız seye bak, bende 1.68 boy 57-58 kiloyum. yas ılerledıkce kılo almay abasladım, vucut yapım yumusak etlı ve derım cok hassastır. benımde popomda var ama hıc takmıyorum esımdede var esprısıne takılıyoz bırbırımıze ama hıc kafaya takıpt acıddıye almayız bu durumu.
ayrıca selulıtın kılo ıle ya da yasla alakası yok annem kıloludur bı gram selulıt yok ne spor yapğar ne bırsey , hersyeıde yer bende var yapıyla alakalı haa artmasını onlemek ıstersen tabıkıde spor ve o bolgeye masaj ıyı gelır ama kafana takmana degmez...

Topiğimizde baya insan faydasını gördü canım ama tam etki için sabırlı olmak lazım, bir de hareketi yaparken popoyu iyice itmek. Bir de deadlift var güzel popo için ama onu yapması çok zor.
Canim ozel mesaj atarsan topiginize gelmek isterim.

asitli içeceklerden koladan uzak dur spor yap aktarlarda selülit sabunları satılıyor ben aldım lifle iyice keselemen lazım o bölgeyi ve masaj ,masaj cidden işe yarıyor, susam yağı da iyi geliyor dediler ama sadece bir kere denedim sonra üşendim:KK55:

Bu illetin mucize bir tedavisi yok. Birçok şeye bir arada dikkat etmek gerekiyor. Beslenme, spor, stresten kaçınma gibi düzenlemelerle uzun vadede ne kilo kalıyor ne de selülit, sağlığın da cabası canım... Selülit için değil sağlığın için yaptığını düşün. Her şey daha kolay gelecek.

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:
kiz askerde deglmi sejinki iznemi geldi gene:) bu arada spor yap kuzum evde selult giderci sporlar var. ayrica.kola tatli sekerli.tuzlu yagli seylerden uzak dur

kiz askerde deglmi sejinki iznemi geldi gene:) bu arada spor yap kuzum evde selult giderci sporlar var. ayrica.kola tatli sekerli.tuzlu yagli seylerden uzak dur
Yok kız bu konuyu acalı baya oldu benim :) ahh şimdide olsa da selülitlerimle dalga geçse :KK70:

tarihe bakmamism kz ben ahahah :KK70: ah keske gelseler. selulitlern gectmi bari kuzum spor yaptnmi :)
Squat yaptım kuzum ara ara :) o yüzden artık minnik selülitlerimle yasamayı öğrendim :KK70: ama başlamayı düşünüyorum yine :)

X