Seneler sonra yazan eski sevgili

Engelle demişler engellemek çok çocukça bence görüldü atayım o zaman ya da sevgilim var gibi mi davransam yazmasa
Ya hiç bi cevap yazma işte o nasıl bi açıklama yapmadan hayatından çıkıp gittiyse, sen de açıklama yapma. İnstada arkaşsanız da arkadaşlıktan çıkar. Cevap yazmak zorunda değilsin açıklama yapmak zorunda değilsin. Cevap yazman bile bir tepkidir bence boşver.

Engelle demişler engellemek çok çocukça bence görüldü atayım o zaman ya da sevgilim var gibi mi davransam yazmasa

Engellemek cocukca ama sevgilim var numarasi yapmak olgunlugun kacinci seviyesi?😂 Yasiniz kac bilmiyorum ama umarim 19-20 falandir, kimseye numara yapmadan hayir dediginizde hayiri anlayabilecekleri iliskiler kurmayi ogrenirsiniz.

4 sene önce ilişkimiz bitmişti. Böyle daha çok takılmalık bir ilişkiydi. Okul nedeniyle şehir dışına gitti ve bana açıklama bile yapmamıştı ayrılırken böyle bitti ilişki. Biz ayrıldıktan 5 ay sonra başka bir kızla sevgili olduğunu öğrendim. 3 sene sevgili kaldı o kızla. Bana mesaj attı instagramdan 4 sene sonra. Çocuğun 1 ay önce attığı fotoğraflarını beğenmiş eski sevgilisi. Bu da demek ki yeni ayrılmışlar bana yazdı. Ben tabi çok soğuk ve isteksiz konuşuyorum ne yaptığını bile sormuyorum kendisi uzun uzun yazıyor anlatıyor hiç bir şey olmamış gibi. Dün de mesaj atmış İstanbula geleceğim haftaya diye. Büyük ihtimalle buluşmak da ister. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda
Bulusma planlayip, ekmek 🤪

4 sene önce ilişkimiz bitmişti. Böyle daha çok takılmalık bir ilişkiydi. Okul nedeniyle şehir dışına gitti ve bana açıklama bile yapmamıştı ayrılırken böyle bitti ilişki. Biz ayrıldıktan 5 ay sonra başka bir kızla sevgili olduğunu öğrendim. 3 sene sevgili kaldı o kızla. Bana mesaj attı instagramdan 4 sene sonra. Çocuğun 1 ay önce attığı fotoğraflarını beğenmiş eski sevgilisi. Bu da demek ki yeni ayrılmışlar bana yazdı. Ben tabi çok soğuk ve isteksiz konuşuyorum ne yaptığını bile sormuyorum kendisi uzun uzun yazıyor anlatıyor hiç bir şey olmamış gibi. Dün de mesaj atmış İstanbula geleceğim haftaya diye. Büyük ihtimalle buluşmak da ister. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda
Kesinlikle cevap vermez, onu adam yerine bile koymam. Def ederim. Engelle. Boşta kalmış

Ben olsam biraz daha mesajlaşır, o geldiğinde(haftaya) biraz "one night stand" tadında takılabileceğimizi ima edip
buluşma yeri ve saati verir, o gün o saat gelince "trafiğe takıldım, biraz geç kalıcam", sonra "vay o yol kapalıymış" deyip trafiği daha da tıkalı olan başka bir buluşma adresi verir, bir müddet sonra o yolun da tıkalı olduğunu söyleyip gelip beni bla bla otoyolunun sıkışık trafiği içinden (veya 3., 4. bambaşka bir adresten) taksiyle gelip almasını söylerdim. Böyle tenis topu gibi, bi o tarafa bi bu tarafa atardım onu, İstanbul trafiğinde z*k*nin ucunu navigasyon belletirdim ona ahahahah sonra da bir türlü gelip beni alamadın/bulamadın diye kızardım, engellerdim her yerden :KK66:))

ister buluşun ister buluşmayın, kendi istekleriniz, kendi zevkiniz, kendi duygularınız herkesikinden daha önemli. Özellikle de karşı tarafınkisikinden (ne istediğinden, ne zaman istediğinden, nasıl istediğinden) daha önemli.
Akrep misin?

Beni de 5 yıl önceki aradı geçen gün burda uğruna konular açıp milleti çıldırtıyordum , numarası kayıtlı olmadığı için açmış bulundum ama hemen kapattım mesajına da cevap vermedim 4-5 yıl sonra yazmak nedir ya gotu kalkmış bunların inşallah indirirsiniz

Cevap bile vermezdim o kim köpek?

‘Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir’

Klasik bir söz ama çok doğru, istanbula gelip yalnız takılmayacak sonra eskiye dönecek prim verme cevap verme apışıp kalsın

Seni terketmenin bi bedeli olsun, yiyemeyeceği şeyin altına yatmasın 👊🏻

Gerçi şöyle bir şey var senin durumda.
Bir iliişki yaşanmamış anladığım kadarıyla.
Yani bunda kin tutulacak bir şey yok.
Kısa bir flört.
Adamın yaptığı yanlış.
Flörtte etsen ilişki de yaşasan vedalaşmak gerek.
Erkekler bundan korkuyor alıcak tepkilerden belki de.
Çünkü çirkefleşen kadınlar var.
Belalar okunuyor küfürler hakaretler.
Ben böyle sessiz giden erkeklerin böyle bir korkusu olduğunu düşünüyorum.
Halbu ki güzel bir veda ne olursa olsun bir tesekkur etmek gerek ya.
Yaşananlar var .
Benim anılarıma saygım var.
Kötü bir şekilde ayrılmak istemem ne olursa olsun .
Ama erkekler hep böyle yapıyor kolay geliyor belki bilmiyorum.
Bizim ülkemizde ilişkiler saglıksız.
İki yetişkin insan konuşabilmeli vedalaşmak bilmeli

Gerçi şöyle bir şey var senin durumda.
Bir iliişki yaşanmamış anladığım kadarıyla.
Yani bunda kin tutulacak bir şey yok.
Kısa bir flört.
Adamın yaptığı yanlış.
Flörtte etsen ilişki de yaşasan vedalaşmak gerek.
Erkekler bundan korkuyor alıcak tepkilerden belki de.
Çünkü çirkefleşen kadınlar var.
Belalar okunuyor küfürler hakaretler.
Ben böyle sessiz giden erkeklerin böyle bir korkusu olduğunu düşünüyorum.
Halbu ki güzel bir veda ne olursa olsun bir tesekkur etmek gerek ya.
Yaşananlar var .
Benim anılarıma saygım var.
Kötü bir şekilde ayrılmak istemem ne olursa olsun .
Ama erkekler hep böyle yapıyor kolay geliyor belki bilmiyorum.
Bizim ülkemizde ilişkiler saglıksız.
İki yetişkin insan konuşabilmeli vedalaşmak bilmeli
Görüşelim dedi müsaitsen ne yapsam bilemeidm

Cevap bile vermezdim o kim köpek?

‘Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir’

Klasik bir söz ama çok doğru, istanbula gelip yalnız takılmayacak sonra eskiye dönecek prim verme cevap verme apışıp kalsın

Seni terketmenin bi bedeli olsun, yiyemeyeceği şeyin altına yatmasın 👊🏻
Görüşelim dedi böyle güzel bi cevap vermem lazım ona 😂

Yalnız kalamayan aciz erkek modeli. Benim midem bulandı sen de engelle 5 dakikanı bile verme

X