Seneler sonra yazan eski sevgili

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.185
103
25
4 sene önce ilişkimiz bitmişti. Böyle daha çok takılmalık bir ilişkiydi. Okul nedeniyle şehir dışına gitti ve bana açıklama bile yapmamıştı ayrılırken böyle bitti ilişki. Biz ayrıldıktan 5 ay sonra başka bir kızla sevgili olduğunu öğrendim. 3 sene sevgili kaldı o kızla. Bana mesaj attı instagramdan 4 sene sonra. Çocuğun 1 ay önce attığı fotoğraflarını beğenmiş eski sevgilisi. Bu da demek ki yeni ayrılmışlar bana yazdı. Ben tabi çok soğuk ve isteksiz konuşuyorum ne yaptığını bile sormuyorum kendisi uzun uzun yazıyor anlatıyor hiç bir şey olmamış gibi. Dün de mesaj atmış İstanbula geleceğim haftaya diye. Büyük ihtimalle buluşmak da ister. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda

Başka bir sevgili bulana kadar size yazmaya devam edecek. Bulduğu zamanda yine açıklama yapmadan çekip gidecek. İsteksiz konuşuyorum demişsin sanki yazmaya mecburmuşsun gibi. Sende içten içten istiyor gibisin yani.

4 sene önce ilişkimiz bitmişti. Böyle daha çok takılmalık bir ilişkiydi. Okul nedeniyle şehir dışına gitti ve bana açıklama bile yapmamıştı ayrılırken böyle bitti ilişki. Biz ayrıldıktan 5 ay sonra başka bir kızla sevgili olduğunu öğrendim. 3 sene sevgili kaldı o kızla. Bana mesaj attı instagramdan 4 sene sonra. Çocuğun 1 ay önce attığı fotoğraflarını beğenmiş eski sevgilisi. Bu da demek ki yeni ayrılmışlar bana yazdı. Ben tabi çok soğuk ve isteksiz konuşuyorum ne yaptığını bile sormuyorum kendisi uzun uzun yazıyor anlatıyor hiç bir şey olmamış gibi. Dün de mesaj atmış İstanbula geleceğim haftaya diye. Büyük ihtimalle buluşmak da ister. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda

Adamın mesajlarına cevap vermeseniz; adam da size uzunn uzunn yazıp, anlatmazdı herhalde. Hem adamı hem de ayrıldığı kız arkadaşının hesabını, ne kadar süredir takip ediyorsunuz ?

Seni yokluyor kendince. Yıllar sonra yeniden ciddi bir şey denemeden sadece takılmak istiyorsan ve içinde ukde kaldıysa belki görüşebilirsin. Ama her koşulda sebepsizce ortadan kaybolan adamla hiçbir şekilde görüşülmez bence.
Bi kere olmadıysa bir daha olmaz zaten sevmiyorum da

Yaw sizin 4 yıl olmuş bana 18 yıl önceki sadece flörtüm olan biri 18 yıl sonra yazmıştı.😂
Tabi ki amaç boşta kalınca eskileri yoklamak. Cevap vermeniz hata
Peki yüzsüzlükleri yaptıkları onca şeyden sonra nasıl cesaret bulup yazabilirler

Soğuk yapıyorum işte tek kelime mesajlar o da anlasın bü zahmet

Aradan 4 yıl geçmiş, adamın telefon numarası hâlâ rehberinizde kayıtlı mı ? Adam bu uzun uzunn mesajları nereden yolluyor size ? Adamın sosyal medya hesabını da takip ediyorsunuz. Arada bir ilişki yokken; soğuk yapamazsınız zaten.

Adam 4 senede okulu bitirme aşamasına gelmiş olmalı. Siz ne yaptınız bu sürede ? Neden adamın 4 yıl sonra dahi , size ulaşabilmesine izin veriyorsunuz ?

Kendinizi nöbetçi gelin olarak görmüyorsanız yazmayı bırakın ve görüşme gibi bir hata da yapmayın.

Aradan 4 yıl geçmiş, adamın telefon numarası hâlâ rehberinizde kayıtlı mı ? Adam bu uzun uzunn mesajları nereden yolluyor size ? Adamın sosyal medya hesabını da takip ediyorsunuz. Arada bir ilişki yokken; soğuk yapamazsınız zaten.

Adam 4 senede okulu bitirme aşamasına gelmiş olmalı. Siz ne yaptınız bu sürede ? Neden adamın 4 yıl sonra dahi , size ulaşabilmesine izin veriyorsunuz ?
Hayır tabiki ne rehberi instagrmadan ekledi yazdı

Herkes zaten söyleyeceğim şeyi yazmış. Adam boşta kalmış, yokluyor. Uzun ilişkisi daha yeni bitmiş, duygusal boşlukta aklına direkt sen gelmişsin. Hiç maceraya atılma derim :)

X