Seni özledimmmmmmmm Meleğim

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
687
23
51
--------------------------------------------------------------------------------
seni özlemeyi en çok ben bilirimm.... hiç yakınmadım seni özlemektenn
üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde duruken

sana dokunamak yüreğimi böylesine acıtırken.......
sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor hüzün dolu geceler yaşatıyor bana seninle birlikte olmanın tadını almışım birkere.........
Bundan vazgeçemiyorum alışkanlık değil buuuu her alışkanlık terk edilebilir bir gün oysa sen benim yaşam kaynağımsın insan HAYATINDAN VAZGEÇEBİLİRMİ

Özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde ... durdaramıyorumm sen yokken hiç bir şey tad (zevk) vermiyor bana sen yokken UYANIYORUM GECELERİ yanıma bakıyorum yoksun tekrar gözlerimi kapatıyorum...sensizken her güne yorgun uyanıyorum.. tadım yok işte anla

seninliyken sadece bir kaç saatlik uyku bile yetiyor bana sevgilim olduğu var olduğunu bilmem yetiyor bana.. her alışkanlık terk edilebilir birgün oysa benim yaşam kaynağımsın insan hayatından vazgeçermi? özlüyorum i ve büyüdükçe büyüyor içimde ..oysa sen yanımdayken tüm olumsuzlukları unutuyorum, var olduğunu bilmek yetiyor bana şimdi olsa diyorum gitsem yanına baksam o güzelliğini anlatsamm ama yoksun işte........................................... nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii

süslü alıntımı kendinmi yazdın bu yazıyı???
seninliyken sadece bir kaç saatlik uyku bile yetiyor bana sevgilim olduğu var olduğunu bilmem yetiyor bana.. her alışkanlık terk edilebilir birgün oysa benim yaşam kaynağımsın insan hayatından vazgeçermi?
....................... nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii!!
çok güsel yaa....paylaşımın için çok saol canım

gerçekten güzel bir yazıydı.ya onlarla ya onlarsız olamıyoruz değilmi

nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii
bu söz tam benlik:KK43:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bu şiir tam beni ve yaşadığım ilişkiyi anlatıyorr.tşk süslümm...
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

ahhh süslüüü ahhh.... kız yapma bunu bize. biz niye yaşamıyoruz böyle güzel duygular..:emir_bebek: :emir_bebek:

X