22.12.2014 tarihi…. Adam öldü …adamın bu tarihte 52..çıkıyor… 31.10.2014 öldü..mezar numarası 1318

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amaaaan alt tarafi bir erkek yani nedir ki
Onun icin bu hale gelmeye deger mi?ne kadar seversen sev ne kadar bagli olursan ol beynin aklin fikrin daha onemli

Çok fena çok.diğer 2 konu daha da bol.noktalı :KK57::KK57:
toplayın bavulları hanimlar terk ediyoruz buraları.bu iş bizi aşar
okyanus bir an önce tedavi olmalı
2 de çocuk var onla birlikte :KK14::KK43::KK14:

Arkadaşlar dalga geçen şeyler yazmayın bence, anladığım kadarıyla konu sahibi inanılmaz kötü durumda. Sonuna kadar okudum inanılmaz seviyor eşini ama eşi daha öncede sürekli aldatmış şimdide ayrılmışlar. Çocukları küçük baba diye ağladıkça bayan daha kötü oluyor, eşi için ailesini bile silmiş zamanında şimdi kardeşi intihar etmiş ama kurtulmuş bunun içinde kendini suçluyor..

Güzel arkadaşım psikoloğa git, ismini yazmışsın o kadar eşinin tanıdıklarını eşini bunları okuyupta mutlu ettirtme insanlara bu kadar güçsüz görünme. Eşini takıntı yapmışsın yapma lütfen.
Herşeyden önce annesin çocukların için kendine gel.

aslında dalga geçiyoruz ama kesin bir yerlerde bir iletişim eksikliği varmış konu sahibiyle kocasının.. konuyu okuyamadım 5 konu ve hepsi çok uzun, ama yazımı buysa bence gerçek hayatı da kaos içindedir diye düşünüyorum

Konu sahibesi,
aynı konu hakkında sürekli topik açamazsınız yasak, sorununuzu yazarken bu konunuzda olduğu gibi günlük tarzında da yazamazsınız, büyük harf kullanmak forumlarda bağırmak anlamına geldiğinden yasaktır.
Ayrıca size tavsiyem isim soyad verip kendinizi deşifre etmeyin sonradan sorun yaşayabilirsiniz.
Linkini verdiğim topiğinizden devam ediniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...tti-eski-esim-2-ay-sonra-evlendi-bana.823493/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X