Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Seninle Başım Dertte, Ne Yapsam Bilmiyoruum :(

:))) faceden ekle :)) yüzyüze konusamyosanız netten daha kolay olabilir herşey :) bi süre onun yazmasını beklersn

Ekli kendisi, twitterda da takip ediyoruz birbirimizi ama ne o ne ben selam bile veremedik birbirimize :KK14: Zaten pek kullanmaz 2 ayda 1 sefer ya girer ya girmez :KK14:

ya kyamam :/ başka biriyle b yakınlaşman fln olsa tepki gösterir mi sence? yoksa iice içine mı kapanır? hani kaçan kovalanr hesabı. belki kız elden gdyo dyp harekete geçer :)

Son düzenleme:
bilmiyorum kii, başkasıyla da sırf onu kıskandırmak için konuşup duygularıyla oynamak istemiyorum hem ters tepebilir zaten o kadar duygusal görünüyo ki bakışlarından bile belli içinde bulunduğu ruh halleri, kıyamam ki :KK43:
en yakın arkadaşlarından biriyle yakınım aslında onla konuşmayı düşündüm ama ben fiziğimden dolayı çok endişedeyim zayıf değilim kilolu da değilim yüzüm çirkin değil ama gene de o çok yakışıklı yani ne bileyim ilgilenmez gibi geliyo bi de onu sevdiğimi öğrenirse ve istemiyosa aynı servisteyiz peşpeşe biniyoruz yüzüne bakamam ki utancıma :KK50: sabah günaydın bile diyemiyorum ya cevap vermezse diye :KK43:

herşey güzellik değil k canım. görmüyo msn taş gibi kızların yannda çirkin çocuklar, aynı şekilde taş gibi çocuklarn yannda yüzüne bakmcagn kızlar oluyo :KK14: ve ilk anlatmana göre o da boş değil. çok yakışıklı fln dyosun hemde sessiz sakin dyosun. demek k abur cubur çakal serseri b tip değil. sende öle arsız b kız gbi konusmuyosn. bence kendne güven önce. çok da meraklı görünme tabi ama özgüvenli bi gunaydın demen hem karşı tarafı şaşırtır hem de cesaretlendrr. ve seni de rezil etmez emin ol :KK34: o en yakın arkadaşının ağznı aradn m hç?

Rezil olurum korkusuyla hiç cesaret edemedim ki bazen konu açtım o da çok şık giyiniyo ya ama çok sessiz hiç konuşmuyo falan diye öyledir kalabalıkta çok konuşmaz bizbizeyken çenesini durduramazsın falan demişti :KK1:
Off of emin olamıyorum zaten erkeklere pek yanaşmam bugüne kadar tek bi erkek arkadaşım oldu o da 2 hafta sürdü yani samimiyetmiş el tutuşmaymış veya ne biliyim çoğu şeyden bi haberim erkeklerle ilgili her şeyden korkuyorum resmen :KK52: okulların açılmasına gün sayıyorum görebilmek için aslında evlerimiz yakın gidip kapısına kamp mı kursam ki :KK53:
okul açılınca deniycem ama günaydın demeyi, hem belki bi konuşmanın başlangıcı olur :13: bi de en yakın arkadaşıyla konuşuyum diyorum hani diyim geçen yıldan beri seviyorum falan diye belki bi onun ağzını arar hem onun için 10 kilo verdim sırf bana bakmaz diye hala kendime güvensizim böyle bi şey olamaz yaa :KK43:

ah allahm :KK70: bence konusma en yakın arkadaşyla. gidip söleme ihtimali çk çk yüksek. ama o çocukla arayı sağlam tut. aynı ortamda olmanzı sağlayabilir. ne biliim ikisi yanyanayken o çocuğun yanna gidersn, bu sırada sennkine de merhaba demiş olursun :)) hep çevresinde olablmen için gzl bi aracı bence :))

aslında söylemez gibi çocuk ilkokuldan da arkadaşım aynı zamanda samimiyiz biraz da off umarım her şey güzel olur bu yıl :26: bi de teşekkür ederim senden başka da ilgilenen olmadı zaten :KK31:

durumunu o kdr gzl anlatmssn ki, kayıtsız kalmak zordu :) rca ederm :) inş gönlündeki gbi olr hersey :KK54:

Yazılanlara göre herkes aynı şeyi demiş ama ben uğraşmak istiyorum yani ne bileyim bunalımlı bi tip de olsa yanında olmak istiyorum :KK31: nedense hep sorunlu tiplerle arkadaşlık ediyorum veya hoşlanıp seviyorum :KK31:

Eğer yengecini istiyorsan sakın onu kıskandırayım dem sakınn inan kaybedersin güven onlar için nefes kadar önemli.
Yapacağın en mantklı şey bir yolunu bulup onunla arkadaşça konuşacaksın konuşturaaksın ama hemen konuşmasını bekleme epey zaman gerekecek ama dostluğunu kazanman şart.sonra bi gün bi şekilde sıkıştırırsın ama tabi sende bişeyler söyleyeceksin mutlaka sana açılır seviyorsa.direkt sana seni seviyorum demez de dolandırır söyler ama sen bunu düz cümle haline getirir ona tekrar edersin aynı düşüncede olduğunu söylersin o zaman bişeyler başlar.Başka türlü sana geleceğini söyleyeceğini sanmkyorum.Bu dediklerimi yap bana teşekkürr edeceksin ama dediğim gibi bayağı uzun sürebilir ona da katlanacaksın artık dayanabilirsen:)

1 yıl bekledim, herhalde bi 1 yıl daha uğraşırım :KK16:
Asıl sorun nasıl o arkadaşlığı başlatacağım, beni terslemesinden çekindiğimden bi arkadaşlığın temelini bile atamıyorum :KK14:
Çok çok istiyorum :KK17: ama ama ama ama :KK43:

yaptığı bir ödev iste bir ders notunun fotokopisini iste yada onun bildiği bir dersten birşeyi anlamamış gibi yapıp bunu ben anlamadım sence nasıl falan filan bişey bul sor elbette soğuk davranacak tersleyecek ama bu senden çekindiğinin ifadesidir ama sen kaçmadan devam ettikçe ve iyi niyetle yaklaştıkça yani arkadaşça başarırsın madem zoru seviyorsun al sana zor.Ha birde biri yada birşey hakkında fikir belirtilse kesinlikle haklısın sana katılıyorum doğru düşünüyorsun de.Sana bir alışırsa kimse koparamaz o kadar yani.

Ayy inşallah yaa :KK1:
Benden 1 sınıf küçük ama ben bu yıl ilk defa matematik göreceğim o yüzden yardım isteyebilirim evet evet :KK17:
Bir de kendi başına buyruk kızlardan çılgın görünenlerden pek hoşlanmaz demişler :44: Diğer arkadaşlarıma göre farklıyımdır mesela en basitinden saçlarım rengarenkti dövmem var tek kulağım baştan aşağı delik bi şeyler kafama yatmıyosa hemen itiraz ederim, bu sıkıntı olabilir mi :44:

Ha şunu baştan söylesene çocuk senden kaçar valla.Biraz hanım hanımcık kızlardan ol geleneklere falan bağlıdır bunlar ee sen bu kılıktaysan şartlarını zorlama değişmelisin ağır tip olucan yani biraz yani sana güvenmezse adım atmayacaktır eh bu haldede güvenmez

Bunlar tek tip üretim mi yaa :KK5:
Son 2 gün kaldı okulların açılması için heyecandan güm diye düşüp bayılabilirim her an :emir_bebek:
Belki cici bi kız olurum bu yıl içinde ama bütün bunlara rağmen bana güvenmezse saçından sürükleyip eeeah yeter be diyebilirim, belli olmaz benim işim :KK4: umarım hanım hanımcık bi kız gibi görünmeyi başarabilirim :KK6:

X