Bebek İkinci El Sepet Beşik,Lohusa terliği ve tacı,lohusa şerbetliği seti,cibinlik,çıngırak ve oyuncaklar....

funda712

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2012
117
12
Kızlar kalanları burada topluyorum resimler ve fiyatlar en kısa zamanda eklenecektir...
Sanırım sadece ilk mesaj düzenlenebiliyormuş ben bunu bilmiyordum oyüzden mesajlarda değişiklik yapamadım bundan sonra ilk mesaja yüklerim resimleri aşağıya hepsinin fiyatlarını yazıyorum resimler diğer mesajlardadır:
1-)Sepet Beşik:150 tl açıklaması yazıyor güzel bir mama sandalyesiyle takas olabilir
2-)Lohusa Terliği ve tacı: 25 tl
3-)Lohusa şerbeti seti: tepsisiz 25 tl
4-)Cibinlik demiri ile birlikte 25 tl dir el yapımıdır
5-)Dönence:Fiyatı resimde yanlış yazılmışn 85 tl özellikleri yazıyor
6-)Oyun Halısı : Resim çekmek için çıkardığımda bebeğimin hala oynadığını gördüm bu yüzden vazgeçtim şimdilik bir kaç ay sonra satışa koyacağım ama mesajı silemiyorum valla bilen birisi varsa nasıl silineceğini yardımcı olursa çok sevinirim...
7-)Tomy müzikli uyku projeksiyonu :30 tl

Son düzenleme:
IMG_3380.JPG
IMG_2499.JPG
IMG_2498.JPG

Sepet beşik 2 adet kılıfı vardır çok kullanışlıdır bebeğiniz dönmeye başlayıncaya kadar kullanabilirsiniz ben gündüzleri salonda gece yanımızda kullanmıştım her odaya kolayca taşıyabilirsiniz hafiftir sallanabiliyor içinde yatağı mevcut 150 tl dir

Lohusa şerbetliği seti cam sürahi ve 6 adet plastik bardak 25 tl dir tepsi de istenirse hepsi 35 tl
1559.JPG
IMG_3133.JPG

Cibinlik ve cibinlik demiri ikisi birlikte 25 tlye verilecektir sadece demiri 15 tlye alınmıştı resimlerdeki gibidir katlanılıp kaldırıldığından ütüleyip öyle kullanmanız gerekli tertemiz az kullanıldı süs amaçlı hiç bir lekesi yok
IMG_2496.JPG
IMG_2495.JPG

çok kaliteli hiç kullanılmamış 130 tlye alınmış portbebe sıfır ambalajındadır 80 tl
IMG_3389.JPG
12666484_10208580071198136_14470858_n.jpg

tiny love klasik dönence 140 tlye alındı sıfır gibi kutusundadır çok az kullanıldı bebeğimin ilgisini 3.aydan sonra çekebildi çok kucakçı bir bebekti yatmak istemediği için fazla kullanamadım mavi gece lambası var 3 farklı müzik modu ve en canlı renkli dönencelerden birisi renkleri göremediği dönem için de siyah beyaz detayları da yapılmış 75 tl
chicco_tiny-love-klasik_-_154285.jpg

Fisher price yağmur ormanı oyun halısı 50 tl bütün oyuncakları mevcuttur hiçbir problemi ya da eksiği yok nedense bebeklerin çok ilgisini çekiyor sanırım renklerinden dolayı çok farklı şekillerde kullanılabiliyor resimlerde var müzikli oyuncağı piliyle birlikte gönderilir kutusu bile duruyor...
indir.jpg
Fisher-Price-Yagmur-Ormani-Oyun-Halisi-4421.jpg
1987_buyuk_2.jpg

tomy müzikli projektör çalışır durumda herhangi bir sorunu yoktur sadece beşiğe takılan kemeri kayıp iple bağlayabilirsiniz 30 tl sıfırı 80-90 civarındadır
f-tomy-lampka-nocna-z-pozytywka-i-projektorem-kolor-zolty-2008.jpg

Fisher price yağmur ormanı oyun halısı 50 tl bütün oyuncakları mevcuttur hiçbir problemi ya da eksiği yok nedense bebeklerin çok ilgisini çekiyor sanırım renklerinden dolayı çok farklı şekillerde kullanılabiliyor resimlerde var müzikli oyuncağı piliyle birlikte gönderilir kutusu bile duruyor...Eki Görüntüle 1802107 Eki Görüntüle 1802108 Eki Görüntüle 1802109
Oyun halısınin ebatlarini öğrenebilir miyim? Yikanabiliyor mu bir de kargo Size mi ait?

Oyun halısınin ebatlarini öğrenebilir miyim? Yikanabiliyor mu bir de kargo Size mi ait?
canım kargo hiçbirinde bana ait değil oyun halısını şimdilik satmaktan vazgeçtim çünkü bebeğim hala oynuyormuş ben de bikr kaç aya anca satılır zannetmiştim ama herkes onu sordu mesajıda silemedim sanırım yönetime söylemek gerekiyor kusura bakmayın bikaç ay sonra tekrar satışa koyacağım

canım kargo hiçbirinde bana ait değil oyun halısını şimdilik satmaktan vazgeçtim çünkü bebeğim hala oynuyormuş ben de bikr kaç aya anca satılır zannetmiştim ama herkes onu sordu mesajıda silemedim sanırım yönetime söylemek gerekiyor kusura bakmayın bikaç ay sonra tekrar satışa koyacağım
Tamam canım güzel güzel oynasin minnosun:)

X