Rüya Yorumları Serapla Rüya Tabirleri

Rüya yorumlarım hakkınıda ne düşünüyorsunuz?

• Gayet olumlu ve isabetli.

OY: 37 60,7%
  • İçimi okuduğunu düşünüyorum

OY: 7 11,5%
  • İsabetsiz buluyorum.

OY: 1 1,6%
  • Orta karar.

OY: 7 11,5%
  • Fikrim yok.

OY: 9 14,8%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
Üye
geçen gece bi rüya götdüm rüyamda rahmetli babamla yataktayız o bana bişyler yapmak istiyo ama nefsi uyanmıyo bende diyorumki kızınım ya o yüzden nefsin uyanmıyo sonra kalkıyorum tabirine baktım ölüm diyo çok korkuyorum ondan öncede deniz altında nefes aldığımı gördüm o da aynı şekilde tabir ediliyo gerçi bi sürü tabiri var ama ben biarı taktım kafaya biti bişy desin ya 2 gündür ağlıyorim pabik atak anksiyete hastasıyım zaten .

ben bir kac ay evvel ruyamda azraili gordum ben tuvalletten cikiyordum azrail salonda masada eline basina koymuy dusunceli bir sekilde oturuyordu bu ruyayi gormeden once aylarca basim agriyordu halada agriyor o gece allahim benim basim niye agriyor ruyamda bana goster dedim ve bu ruyayi gordum tabiri nedir

Merhabalar. Rüyamda akşam karanlığında birisinden ya da birilerinden kaçıyordum. Dini bir konuydu.Sonra çocukluğumun geçtiği mahalledeyim ve komşumuzu bahçesine girdim.o bahcenin icinde arkama korkuyla bakarak kacmaya ve kurrulus yolu aramaya devam ediyorum. Sanki bir duadan kaçıyordum.taslarin arasına sıkışmış bir kapı buldum.cok dardı.oraya girdim sığındım.kafami çıkarıp baktım kimseler yok.ohh kurtuldum galiba dedim.o esnada esan mi desem,yoksa dua mı sesler duydum.kafami çıkarıp baktım,kapının yanında kayalıklar.ben buradan çıkarım dedim,hemen kapıdan çıkıp kayanın üzerine çıktım. 2 ve 3 adımda kayanın tepesinden bambaşka bir yere geldim.etrafi yaşıl çıkanlar bir doğa. Sanki özgürlüğe kavuştum.derin bir nefes aldım.ilerde bir kadın var,kadını hayal mahal hatırlıyorum ve tanıyorum. Onun yanına gideceğim.cok güzel burası diyorum.bekle beni hemen geliyorum diyor.bulundugu yerden siyah arabasına binip yanıma gelmeye çalışıyor.tarla yolu gibi bir yol var etrafımda, o yolu kullanıyor.sonra başka bir kadın, eski bir velim.onunla birlikte bir caddede yürüyoruz.ogrencimin suanki öğretmeninden hiç memnun olmadığını söyleyerek beni görev yaptığım o eski okula goturuyor.eski müdürüm ve çalışan arkadaslarla karşılaşıyorum. Eski müdürümle çok kötü ayrıldık Bu arada. Mahkemeleyiz gerçekte.ama rüyamda bana çok iyi davranıyor ve okula tekrar donmemi istiyor.sozlu olarak söyleyemiyor bunu,davranışlarıyla gösteriyor. O sirada çalan telefonumun sesine uyandım.saat 02.30. Sağ yanağımda bir ıslaklık hissetim.goz yaşı değil ama.biri yalamış ya da ıslak eliyle islatmis gibi.cok etkilendim. Lütfen ivedi yorumlayabilir misiniz rica etsem?

X