Rüya Yorumları Serapla Rüya Tabirleri

Rüya yorumlarım hakkınıda ne düşünüyorsunuz?

• Gayet olumlu ve isabetli.

OY: 37 60,7%
  • İçimi okuduğunu düşünüyorum

OY: 7 11,5%
  • İsabetsiz buluyorum.

OY: 1 1,6%
  • Orta karar.

OY: 7 11,5%
  • Fikrim yok.

OY: 9 14,8%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .

soyluserap

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
833
143
Herkese merhabaa.s

Uzunca bir aradan sonra tekrar buradayım ve rüyalarınızın yorumlanmasında yardımcı olmaya çalışacağım. Rüya yorumlatmak isteyen arkadaşlar rüyalarını artık buraya yazabilirler ve en kısa zamanda yorumlarımı okuyabilirler.Görüşmek üzere.

Sevgilerimle
Serap.

turkbayragi

Not:Sadece bu başlık altına yazılıp -benden -yorum istenen rüyaları yorumlamaya çalışacağım.Bilgilerinize..

*** Lütfen rüya yorumlarınızı günü birlik takip ediniz,çünkü aynı gün içinde yorumlamaya
çalışıyorum sizler için.

**Görülen her rüyanın illaki sizi ve hayatınızı bağlayan bir yorumu olmayabilir.Her rüya bir anlam içermez bunu bilerek yazarsak sevinirim.

***ÖZEL MESAJDAN YORUM YAPMIYORUM.LÜTFEN TALEP ETMEYİNİZ.

Son düzenleme:
selam geçenlerde bütün bir gece boyunca tanımadığım bir kasabada tatile gitmiştim ailemle birlikte alacakaranlık bi hava vardı ,tanımadığım çok küçük olmayan bir evde kalıyorduk ve evin bazı bölümlerinde ölmüş insanların tekrar canlanıp bana baktığını görüyordum ama korkmuyor orda kalmaya devam ediyordum çok acayip hissettim sanki arkadaşımdılar.fazla etkilendim yorumlarsan sevinirim arkadaşımvereliniortak

Benimde geçenlerde elimde güvercin yumurtaları vardı 2 tane pek hatırlamıyom gerisini
Tşk. şimdiden

selam geçenlerde bütün bir gece boyunca tanımadığım bir kasabada tatile gitmiştim ailemle birlikte alacakaranlık bi hava vardı ,tanımadığım çok küçük olmayan bir evde kalıyorduk ve evin bazı bölümlerinde ölmüş insanların tekrar canlanıp bana baktığını görüyordum ama korkmuyor orda kalmaya devam ediyordum çok acayip hissettim sanki arkadaşımdılar.fazla etkilendim yorumlarsan sevinirim arkadaşımvereliniortak

Merhaba

Üzerinde bir yoğunluk diyeyim yorgunlukmu böyle bir durum var hatta kafa yorup düşündüğün ve çıkış bulamadığın bir durum var.Belkide evin ile ilgili bir durumda olabilir.

Fakaaat çözüm bulamadığın konuda sevindirici bir haberle yada gelişmeyle karşı karşıya kalacaksın.Çözüm konusunda da oldukça akılcı davranacak ve olayın üzerine gideceksin.

Görüşmek üzere.

Benimde geçenlerde elimde güvercin yumurtaları vardı 2 tane pek hatırlamıyom gerisini
Tşk. şimdiden

Merhaba

Rüyanın hatırladığın kadarının yorumunu yapayım o zaman:ecrin_bebek:

Sana güzel ve hızla gelen bir haber olabilir belkide bir bebek haberi.Sonuçta sevineceğin bir haber alacaksın diyebilirim.

Görüşmek üzere.

bende rüyamda eşimin işi için sınav varmış oraya yolladılar değişik biryerdi sürekli birşeyler yaptırıyorlardı dağa tırmandığımı hatırlıyorum bir an önce kaçmak istiyorduk kalabalıktı herkes kaçmak istiyordu sonra herkesi toplayıp evli olanları ayırdılar onları yolladılar tabi bizide ama kalanlar bizim evdeydi daha ucuz olduğu için bizim evde kalacaklarını söylmişti görevli o şekilde kalktığımı hatırlıyorum bana göre fazla karışıktı dağa tırmanmak yormuştu beni:KK70:

En yakin arkadasimin annesi beni rüyasinda silahla görmüs...
bu arada ben gercekte 3bücük aylik hamileyim belirtmekte fayda vardir belki...
Onun yorumladigina göre hamile olan kisi rüyada silahla görülürse
bebegi büyük ihtimalle erkek olurmus...

bu yorum dogrumu? yada baska sekilde yorumlanabilirmi?

bende rüyamda eşimin işi için sınav varmış oraya yolladılar değişik biryerdi sürekli birşeyler yaptırıyorlardı dağa tırmandığımı hatırlıyorum bir an önce kaçmak istiyorduk kalabalıktı herkes kaçmak istiyordu sonra herkesi toplayıp evli olanları ayırdılar onları yolladılar tabi bizide ama kalanlar bizim evdeydi daha ucuz olduğu için bizim evde kalacaklarını söylmişti görevli o şekilde kalktığımı hatırlıyorum bana göre fazla karışıktı dağa tırmanmak yormuştu beni:KK70:

Merhaba

Evet ortada bir uğraş var birşeyler için emekler veriliyor.Çalışıyorsan sen çalışmıyorsan eşin işiyle ilgili konuda ciddi bir başarı yakalayabilir ,herkesin yakalayamadığı bir başarı olacak,uzun ve yorucu olacak ama sonuçtan memnun olacaksın ve ayrıca sonucun getirisinde maddiyatta olacak.

Görüşmek üzere.

Merhaba

Evet ortada bir uğraş var birşeyler için emekler veriliyor.Çalışıyorsan sen çalışmıyorsan eşin işiyle ilgili konuda ciddi bir başarı yakalayabilir ,herkesin yakalayamadığı bir başarı olacak,uzun ve yorucu olacak ama sonuçtan memnun olacaksın ve ayrıca sonucun getirisinde maddiyatta olacak.

Görüşmek üzere.

yorumun için tşk ederim:asigim:

En yakin arkadasimin annesi beni rüyasinda silahla görmüs...
bu arada ben gercekte 3bücük aylik hamileyim belirtmekte fayda vardir belki...
Onun yorumladigina göre hamile olan kisi rüyada silahla görülürse
bebegi büyük ihtimalle erkek olurmus...

bu yorum dogrumu? yada baska sekilde yorumlanabilirmi?

Merhaba

Canımcım neden doktora gidip ultrasonda baktırmıyorsun ki?Ben olaya farklı bir açıdan bakarak şöyle yorumluyorum;

Bir endişen var hayatında yani bir korku bir tedirginlik sanırım bu doğum ile ilgili olsa gerek.Ki sen bu konuda zafere ulaşıyorsun ve ayrıca belli bir itibara kavuşuyorsun sana daha fazla önem verildiğine şahit oluyorsun.

Görüşmek üzere.

merhaba ben de geçenlerde rüyamda tekrar gelinlik giydiğimi ve kanser olduğumu görüyordum. kötüye yormak istemiyorum ama durumum da pek iç açıcı görünmüyor. Yorumunuz için şmdiden teşekkürler

Ağzına sağlık cnm bebek istiyoruz inş. kendme çıkar rüyam :Saruboceq:
Merhaba

Rüyanın hatırladığın kadarının yorumunu yapayım o zaman:ecrin_bebek:

Sana güzel ve hızla gelen bir haber olabilir belkide bir bebek haberi.Sonuçta sevineceğin bir haber alacaksın diyebilirim.

Görüşmek üzere.

merhaba ben de geçenlerde rüyamda tekrar gelinlik giydiğimi ve kanser olduğumu görüyordum. kötüye yormak istemiyorum ama durumum da pek iç açıcı görünmüyor. Yorumunuz için şmdiden teşekkürler

Merhaba

Canım rüyanı şu şekilde algıladım evlilik hayatında problemler var gibi ve sorun senden kaynaklanmıyor olarak görünüyor ve bu sorun seni oldukça yıpratıyor sağlık açısından.Evet canım şimdilerde sağlık durmun bozuk olarak görünüyor,moralli olmaya çalış.

Rüya görüldüğünde hemen kötüye yormamak en mantıklısıdır, olumlu bakmaya çalış inşallah sorun neyse en kısa zamanda hallolur.

Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
ruyamda orumcek gordum orumcek kocamndı ve tuylu tuyluydu cok korkup kacısıyodum evın ıcıncce sabah kalktıgmda etkısındeydım hala

merhaba,bir arabayla yoldayken görüyorum kendimi,ben kullanıyorum,etrafı toza dumana katıyorum,kazalara sebebiyet veriyorum,ölenler oluyor...Fakat kazayı benim yaptığımı kimse bilmiyor ve vicdanen çok kötü hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ruyamda orumcek gordum orumcek kocamndı ve tuylu tuyluydu cok korkup kacısıyodum evın ıcıncce sabah kalktıgmda etkısındeydım hala

Merhaba

Karşılacağın iyi niyetli olmayan bir insan var belkide karşılaşmıssındır bile.Eş adayı olarak seçeceğin insana lütfen dikkat et çünkü etrafında hilebaz bir insanın varlığı dikkat çekiyor.

Maddi olarak zorlanacağın zamanlar olabilir.

Görüşmek üzere

merhaba,bir arabayla yoldayken görüyorum kendimi,ben kullanıyorum,etrafı toza dumana katıyorum,kazalara sebebiyet veriyorum,ölenler oluyor...Fakat kazayı benim yaptığımı kimse bilmiyor ve vicdanen çok kötü hissediyorum.

Merhaba

İş ortamında seri ve hızlı olmaya çalışıyorsun.Fakat bazen dikkatsizlik sonucunda bizzat kendi yaptığın hatalardan dolayı zor durumlarda kalabiliyorsun.Ama toparlamayıda beceriyorsun yani.

Hayatında olumlu bir değişilik ve yenilikle karşı karşıya kalabilirsin.

Görüşmek üzere.

Merhaba

Üzerinde bir yoğunluk diyeyim yorgunlukmu böyle bir durum var hatta kafa yorup düşündüğün ve çıkış bulamadığın bir durum var.Belkide evin ile ilgili bir durumda olabilir.

Fakaaat çözüm bulamadığın konuda sevindirici bir haberle yada gelişmeyle karşı karşıya kalacaksın.Çözüm konusunda da oldukça akılcı davranacak ve olayın üzerine gideceksin.

Görüşmek üzere.

saol canım çok saol opuyorumnanaktan
canım çok olucam ama bi rüyam daha var beni etkileyen;eşim kaptan şuan seferde rüyamda onun gemiyle eve geldi ama 1.kaptan görüşmemize izin vermedi bizde gizli bir yerde buluştuk ve birlikte olduk:kedi: daha sonra gemiyle biraz denizde dolaştım deniz masmavi ve durgundu daha sonra eşim teklrar gitti yorumlarsan çok sevinirim tatlımopuyorumnanaktan

saol canım çok saol opuyorumnanaktan
canım çok olucam ama bi rüyam daha var beni etkileyen;eşim kaptan şuan seferde rüyamda onun gemiyle eve geldi ama 1.kaptan görüşmemize izin vermedi bizde gizli bir yerde buluştuk ve birlikte olduk:kedi: daha sonra gemiyle biraz denizde dolaştım deniz masmavi ve durgundu daha sonra eşim teklrar gitti yorumlarsan çok sevinirim tatlımopuyorumnanaktan

tekrar merhaba:)

Sanırım gündelik hayatta eşini özlemen ve onu çok sık görememen ve sürekli yanında istemen dolayısıyla böyle bir rüya ortaya çıkmış.Hayatınız eskiden olduğu gibi rutin bir şekilde devam edecek ,sıkıntı yapma, işi bu çünkü onun.Zaman içerisinde herşey yoluna girecek ve sen eskiden kafaya taktığın bazı şeyleri takmayacaksın olarak görünüyor.

Görüşmek üzere.

X