Serenay Sarıkaya Bakın Neden Ameliyat Olmuş!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Serenay Sarıkaya’nın göğsünde kitle olduğu için hastaneye yattığı haberleri çıkmıştı.

serenay-sari-173335OC.jpg

Habertürk'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre Serenay Sarıkaya, 2008 yılında taktırdığı silikonlarının deforme olmasından dolayı ikinci kez operasyon geçirdi. Nişantaşı Amerikan Hastanesi’ne yatan güzel oyuncunun formu bozulan göğüslerini düzelttirdiği öğrenildi. Geçen hafta Sarıkaya’nın göğsünde kitle olduğu için hastaneye yattığı haberleri çıkmıştı.

Güzel oyuncunun gizlice yapılan bir operasyonla yenilenen silikonları eski formuna kavuştu. Sevgilisi Kerem Bürsin de hastanede yattığı sürece Sarıkaya’yı yalnız bırakmadı.

Çarşamba günü hastaneye yatıp cuma günü taburcu olan oyuncu, operasyon için 12 bin TL ödedi.
1145257_620x410.jpg

seviyorum bende param olsa taktırırım sonra ne sütyen dersi ne askı derdi

kk ya her gün takılıyorum bebeğim, heleki BDV favori konularım :KK53:
geçen gün de keremle kavga ettik sırf bu kk yüzünden. neyse sonra paparazileri görünce barıştık sdklşfşdslfkşdl :KK70::KK70:
dikkat et kk de sevgilinin çok hayranı var seni çekemeyebilirler

benim bir arkadaşım var senin turuncu kafa sevgiline bayılıyor:KK53:

Ohhh canima değsin 90 beden gogsum var hihhh :63::63::KK53:

bende kucultmek ıcın dar dar toparlayan sutyen gıyıyorum :KK70:
bence kucuk gogus daha kullanıslı sılıkonlu camasırla ısı cozersın de camasırdan pırtlayan airbaglerı napcaz

ayrica velev ki silikonlar hakkinda bisey bilmiyorum bu durumda cag disi mi kalmis oluyorumm :KK30:
ahh simdi edebiyet ve mizah karisimi bi spesiyal hazirlardim ama malesef vaktim yok :KK14:

Mizah yapabilirsiniz elbette ama konu hakkında zerre bilginiz yok tahminimce.. Mizah için bilgi gerekir.

haahhaa :KK70:
mizah patlatmak icin gerekli bilgiye sahibim:KK30: fazlasina ihtiyac duymuyorum , takip ettigim daha muhim mevzular var:KK14:
uzatmanin anlami yok. siz silikon bilgici , ben silikon cahili :KK45: ahh ne buyuk eksikliikk :cool:

haahhaa :KK70:
mizah patlatmak icin gerekli bilgiye sahibim:KK30: fazlasina ihtiyac duymuyorum , takip ettigim daha muhim mevzular var:KK14:
uzatmanin anlami yok. siz silikon bilgici , ben silikon cahili :KK45: ahh ne buyuk eksikliikk :cool:
Kendiniz kendi tanımınızı yapmışsınız zaten, fazla söze gerek yok.

X