serhan yavaş

E

EU3

Ziyaretçi
1972 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisine giriş yaptım.
Bu sırada özel bir Fotomodel Ajansında reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmaktaydım.
Üniversite yıllarında aynı zamanda okula giriş branşım olan Tenisle ilgili ders vermeye başladım.
1995 yılında Fransız televizyonunda yayınlanan Ester ve Sarah adlı dizide küçük bir rol aldım.
1998 yılında Örümcek isimli bir televizyon dizisinde rol aldım.
Askerliğim nedeniyle diziden ayrıldım.Bu arada yüze yakın reklam filminde oynadım.
1999 yılında evlendim.
2000 yılında ailevi şartlardan dolayı ajanstaki faaliyetlerime ve tenis derslerine son verip tekstile, ticarete yöneldim.
2001 yılında Kızım Elif Gamze doğdu.
Dört sene kadar tekstille uğraştıktan sonra eşimden ayrıldım ve bu işide bıraktım.
2005 yılında tekrar bir klüpte tenis dersleri vermeye başladım ve bu arada da reklam oyunculuğuna geri döndüm.
Deniz Bank,Bosch,Tofaş,Papia ve Nestle Kit Kat reklamlarının ardından YEMİN dizisi için başrol teklifi aldım.
Sayın Süreyya Güzelle iki buçuk aylık bir ön çalışmamızın ardından 2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandırmaya başladım. şimdi ise unutulmaz dizisinde harun karakterini canlandırıyor.

Eklentiler

• $dsc01913en4.jpg
    $dsc01913en4.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 785
  • $16.jpg
    $16.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 1.774
  • $BUNY2979.JPG
    $BUNY2979.JPG
    68 KB · Görüntüleme: 9.681
  • $tn_BUNY3107.jpg
    $tn_BUNY3107.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 652
serhan yavaş resmi web sitesinden alıntı yapılmıştır.

serhan yavaş 37 yaşında mı :1shok:hiç göstermiyo maşallahı var:nazar:çok da yakışıklı
demek daha önce evlenmiş ve bir kızı varmış bunu bilmiyodum
şöhreti biraz geç yakalamış ama olsun ona kariyerinde başarılar diliyorumalkisalkisalkis

Bu adamın sesi düblaj değil dimi yemin dizisinde de aynıydı çünkü ama nedense ses onun değil gibi geliyo bana hep bilgisi olan var mı :ecrin_bebek:

Nerede okudum hatırlamıyorum ama kendisi sanırım çengelköy de oturuyormuş. Bu da ek bilgi:)

X