Seri katil Atalay Filiz İzmir'de yakalandı

Seri katil değil bu adam dümdüz katil. Bir kişiyi öldürmüş diğerleri durumu anlayınca onları da öldürmüş. Yani başı sıkışmış, belirli bir dürtü ile sistematik cinayetler işlemiyor. Dolayısıyla seri katil değil. Medyamız adamdan nedense bir Dexter çıkartmaya çalışıyor :KK51: Gerçi keşke bir Dexter'ımız olsa canileri, tecavüzcüleri, kedi köpeklere eziyet edenleri falan öldürse :işsiz:
Vallahi doğru diyorsun vivelamour, medya sanki halk kahramanını haber yapar gibi şişirdi de şişirdi bu adamın cinayetini, ben bunların seri katil anlayışlarına :KK62: özenip medyada şişirdikleri şeye bak seri katil, ki seri katil böyle olmaz.

Dexter'ın eline su dökemez bu:KK70: Dexter en azından suçluları yok ediyordu.

Eki Görüntüle 1845694 yakalaninca çekildiği ilk fotoğraf

Psikopat, acaba valizlerin içinden ne çıkacak

Adamın tipi japon çizgi filmi karakteri gibi, iri gözler minik ağız.
Bu sosyopat filan olamaz ya sosyopatlar karizmatik olur, bu bakkal çırağı falan kıvamında bildiğimiz düz katil işte :KK53:

Bu kadar sahte kimlik ve kredi kartına kendi imkanlarıyla ulaşması mümkün değil. Mutlaka yardım almış bu adam.

qBjbpD.jpg

Kendisini çok neşeli gördüm.

Ohh cok sukur bir manyak yakalandi diycemde iki gun sonra serbest kalacak.
yıllar evvel satanist katiller vardı onlar 15 yıl sonra serbest kaldı Zennur vardı ayyy asıl şimdi o halkın arasında ben Atalaydan çok onlardan korkuyorum Atalay husumeti olduğu kişieri öldürmüş onlar şeytana kurban veriyorladı

Suç aletleri olabilir de diğerleri olamaz herhalde ya kokar çünkü. Hem Elena kaybolalı kaç sene olmuş .Belki yurt dışına kaçmak için biriktirdiği paralar vardır valizin içinde.
olga kızlar o elena ölen

Seri katil değil bu adam dümdüz katil. Bir kişiyi öldürmüş diğerleri durumu anlayınca onları da öldürmüş. Yani başı sıkışmış, belirli bir dürtü ile sistematik cinayetler işlemiyor. Dolayısıyla seri katil değil. Medyamız adamdan nedense bir Dexter çıkartmaya çalışıyor :KK51: Gerçi keşke bir Dexter'ımız olsa canileri, tecavüzcüleri, kedi köpeklere eziyet edenleri falan öldürse :işsiz:

kesinlikle.. yani bu adamla "karısına kızıp, karısının ailesini taradı" haberleri arasında hiçbir fark yok ki.. bu durumda yığınla seri katilimiz var..

birde kız kardeşi adına çok üzüldüm cidden üzüldüm bir sitede yüzü açık annesiyle bebaber çekilmiş resmini koymuşlar suç bireyseldir kızın suçu ne abisinin katil olduğuna mı üzülsün suçu yokken ulu orta fotolarnın servis edilmesine mi?

yıllar evvel satanist katiller vardı onlar 15 yıl sonra serbest kaldı Zennur vardı ayyy asıl şimdi o halkın arasında ben Atalaydan çok onlardan korkuyorum Atalay husumeti olduğu kişieri öldürmüş onlar şeytana kurban veriyorladı
Aman allah korusun hepsi de birbirinden manyak. İnsanliktan ciktik artik

Ne salak bir millet olduk ya.:bicak:
Sosyal medya bu videoyla yıkılıyor. Polis sanki süperstar bulmuş edasıyla, " gel senle selfie çektirelim, kaç gündür polisten kaçmayı başarıyorsun " diyor:işsiz:
Adam şok olmuştur heralde gördüğü ilgiye:kusmuk:

Son düzenleyen: Moderatör:
Pesss polisler selfie çekmiş, bugüne kadar seri katilimiz yoktu ama sayelerinde meşhur olup emniyetle selfie çektirmek için seri katillerimizde olur yakında:KK12:

Medya bir kere de katili uğursuzu ünlü yapma ya, bizim gelişmeye ihtiyacımız var, katile, yolsuza değil:KK11:

X