Serklaj

Zenen

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2022
41
11
27
Merhaba, ben 19 haftalık hamileyim. 12. Haftada serklaj oldum. Şuanda kasıklarımda göbeğin altındaki üçgen bölgede ara ara batma çekilme bir rahatsızlık hissi hissediyorum. Bunun sebebi ne olabilir raund liquid bağlarından rahmin büyümesi ile bağların gerilme ağrısı olmasından şüphelendim ama erken doğumdan da şüphelendim. Kontrolüme 5 gün kaldı. Benimle aynı problemi yaşayan var mı? Enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum çünkü düzenli antibiyotik krem verdi doktor doğuma kadar kullancam.

Merhaba, ben 19 haftalık hamileyim. 12. Haftada serklaj oldum. Şuanda kasıklarımda göbeğin altındaki üçgen bölgede ara ara batma çekilme bir rahatsızlık hissi hissediyorum. Bunun sebebi ne olabilir raund liquid bağlarından rahmin büyümesi ile bağların gerilme ağrısı olmasından şüphelendim ama erken doğumdan da şüphelendim. Kontrolüme 5 gün kaldı. Benimle aynı problemi yaşayan var mı? Enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum çünkü düzenli antibiyotik krem verdi doktor doğuma kadar kullancam.
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun inşallah sağ salim bebeğinizi kucagınıza alırsınız 🙏🏻
Ben 21 haftalık gebeliğimde kasık kramplarımdan doktora gittim 2 cm açılmam olduğunu öğrendim ve acil hastane yatışı yapıldım kesem kanala kadar inmişti ve acil serklaj oldum kesem yukarı itilip serklaj oldum. 1 gün sonra damla şeklinde suyum gelmeye başladı 7 gün hastane yatışından sonra kanamayla beraber tekrar kramplarım başladı nst de sancım çıkıyordu 22 haftalıktım ve o akşam suyum geldi bebeğim tamamen susus kaldı ve kalp atışları yavaşladı bu süreç artık bana zarar verdiğinden doğum yapmam gerektiği ve bebeğim küçük olduğundan yaşamayacağını ve yaşamlı ilişkisinin kesilceğine dair imza istediler allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın bebeğimde hiç bir sorun yoktu çok sağlıklı ilerliyorduk ama ben enfeksiyon kapmışım ve bu doğumu tetiklemiş ne yaptıysak olmadı dikişlerim alındı ve ben normal doğumla bebeğimi doğurdum üstünden 4 ay geçti ama asla aklımdan çıkaramıyorum ve her gece bütün yaşadıklarım gözümün önüne geliyor bebeğimi toprağa verdim bunun acısını asla tarif edemem allah kimseye yaşatmasın bence ne olursa olsun eğer bir şikayetiniz varsa direk doktara gidin asla ihmal etmeyin

X