Serra'nın Parfüm Kokulu Dünyası

Ben dun askli konumu actiktan sonra ask101 dizisini bitirdim. Bana inanilmaz derecede Lise ve universite yillarimi hatirlatti ve oturup 'neden Ben eskisi gibi asik olamiyorum" diye agladim. Evet. Tuba unsalin oynadigi salak bi diziyi izledim ve hungur hungur agladim.

Diziyi bana alman bi arkadasim onermisti mesaj atmis "en buyuk kk Ben ordaki sinani (dizide 17 yasinda gercekte 93lu) cok begendim sence bu subyancilik mi" diye sormus. Ceza hukuku doktoru baska bir arkadasim da sinan'a hasta olmus ve "acaba bu normal mi diye oyuncunun instagramina girmis ve 93lu oldugunu Google'dan ogrenince rahatlamis.

Ben de wattpad okuyorum. Kotu cocuklarin kizlara kotu davranarak cinsel cekim yaratmalarindan cok hoslaniyorum.

Hepimiz ergeniz bence. Bende bir 13 going on 30 durumu var o kesin.
Ya ben de vampirli dizileri cok severim madem itiraf ediyoruz :KK70:

Aaa eveet bir kız vardı Sırma hiç sevmiyordu, çünkü kız da Cüneyt'e sulanıyordu. Ondan görmüştü.
bir arkadas grubuna girmisti yeni. bir kisi aralarindan bir anda durun kimse hareket etmesin deyip yerlerde bir sey aramisti. herkes anlayip gulmustu. serra anlamamaisti. sonra bulmustu. digerleri aciklamisti lens olayini. serra o yaz sonunda bronzlasiyordu, gozlugu atiyordu, genc kiz havasina girmisti annesinin yanina geri donuyordu. bahcelerinde bir kiraz agaci vardi alttan isiklandirmislardi..

Ben mafyalıları okuyup kafa buluyorum. Psikopat mafyadan hamile kaldım temalı. Gerçi hep kurgu aynı ama güzel kafa buluyorum. Bazı hikayeleri arkadaşlarımla aynı anda okuyup WhatsApp üzerinden dalga geçiyoruz.
Ya ne çok seviyoruz dramı, ekşını. Ruh hastası ve güçlü herifleri dize getirip, minnoş bir ev kedisine çevirme hikayelerinin toplum tarafından bu kadar tutulması incelenmeli bence. Hadi sen ben bazı şeylerin bilincindeyiz, ya dalga geçiyoruz ya da kaptırmadan okuyoruz bazı şeyleri. Ama genç Kızlar basbayağı böyle şeyler yaşamayı hayal ediyorlar demek ki.

Ya ne çok seviyoruz dramı, ekşını. Ruh hastası ve güçlü herifleri dize getirip, minnoş bir ev kedisine çevirme hikayelerinin toplum tarafından bu kadar tutulması incelenmeli bence. Hadi sen ben bazı şeylerin bilincindeyiz, ya dalga geçiyoruz ya da kaptırmadan okuyoruz bazı şeyleri. Ama genç Kızlar basbayağı böyle şeyler yaşamayı hayal ediyorlar demek ki.
Maalesef öyle, çünkü onlar yazıyor bunları🙁

bir arkadas grubuna girmisti yeni. bir kisi aralarindan bir anda durun kimse hareket etmesin deyip yerlerde bir sey aramisti. herkes anlayip gulmustu. serra anlamamaisti. sonra bulmustu. digerleri aciklamisti lens olayini. serra o yaz sonunda bronzlasiyordu, gozlugu atiyordu, genc kiz havasina girmisti annesinin yanina geri donuyordu. bahcelerinde bir kiraz agaci vardi alttan isiklandirmislardi..
Ooo alttan ışıklandırmalı kiraz ağacını da hatırlıyoruz

Maalesef öyle, çünkü onlar yazıyor bunları🙁
Aman sadece genç kızlar mı, şu an ülke kadınlarının bir kısmı wattpadden haberi yokken ordan kitabı çıkan bir diziyi ayılıp bayılarak izliyor. Dizide herkes her saniye bağırıyor, birileri sürekli birilerine Tokat atıyor falan. Arada denk geliyorum vallahi inme iniyor bir taraflarıma ruhum çekiliyor kanalı değiştirene kadar 😅

Aman sadece genç kızlar mı, şu an ülke kadınlarının bir kısmı wattpadden haberi yokken ordan kitabı çıkan bir diziyi ayılıp bayılarak izliyor. Dizide herkes her saniye bağırıyor, birileri sürekli birilerine Tokat atıyor falan. Arada denk geliyorum vallahi inme iniyor bir taraflarıma ruhum çekiliyor kanalı değiştirene kadar 😅
Ayy gerçekten ya. Dram seviyoruz ve ölçüyü kaçırıyoruz. İyi dram izlemeyi ben de seviyorum ama dediğin gibi herkesin birbirine şiddet uyguladığı, kadınların köşede ağladığı bir şeyi de bu dramdır diye destekleyemiyorum. Çünkü hep aynı mantık ağa dizileri yapıyorlar.

Aaah ah Gülse Birsel'i Duru Granül Matik reklamında oynatan hayat bize neler yaptırmaz

Aaa ben onu hiç görmedim ya YouTube'da var mı o

Biz kardesimle kanal d'nin sitesinden izlemistik. Ama inanilmaz cirkef ve zengin kadinlar iceriyor galiba gercek sosyeteler. Gercekler mi bilmiyorum ne kadar sosteyikler cunku nerden anlicam. Hayatimda hic duymadigim kavramlarla o programda tanistim inanilmaz bir program.

Ohooov kızlar bir dışarı gittim geldim neler neler yazmışsınız. Baya iyiymişsiniz seri hakkında. Oktayı anlatınca gözümde Anthony canlandı. Ama gerçi o efendiydi sanki ama tipi öyle gibi 😜

X