Sevdiğim bey aşka küs?

Ben bizim okuldan bir beyi seviyorum. Kendisi bakımlı, iyi seviyede dört dil felan biliyor. Çok kültürlü birisi ayaklı kütüphane gibi ayrıca ses tonu öok karizmatik. Neyse onu anlatmaya gelmedim :)

Beyimiz şair, arkadaşıyla da tanışıyorum aramız iyi. Daha önce çok aşık olmuş ama ya geri çevrilmiş ya da onun güzel kalbini kırmışlar. Beyle aramız fena değil o kafkas türküymüş ona naber kafkas diye hitap ediyorjm genelde. Güzellik algısını biliyorum ve kesinlikle hoşuna gidecek bir kadınım ama nasıl ilgisini çekerim bilmiyorum. Çocuk hiç düşünmüyormuş. Arkadaşına sordurttum hep böyle mi gidecek diye, beyimiz bilmiyorum aklıma aşka dair bir şey gelmiyor benden geçti artık felan diyormuş. O kadar seviyeli ve beyefendi biri ki ona bitiyorum resmen… Napaam ilgisini çekerim? Ben rusum (annemden ötürü yarı rusum) diye sorun eder sanıyordum ama hiç problem etmedi. Napıcam??
Bu bey sadece cinsellik içeren birlikteliklere açık.
Bey deyince aklıma "köyden bibey geldi" karikatürü geliyor. 😂

Ben bizim okuldan bir beyi seviyorum. Kendisi bakımlı, iyi seviyede dört dil felan biliyor. Çok kültürlü birisi ayaklı kütüphane gibi ayrıca ses tonu öok karizmatik. Neyse onu anlatmaya gelmedim :)

Beyimiz şair, arkadaşıyla da tanışıyorum aramız iyi. Daha önce çok aşık olmuş ama ya geri çevrilmiş ya da onun güzel kalbini kırmışlar. Beyle aramız fena değil o kafkas türküymüş ona naber kafkas diye hitap ediyorjm genelde. Güzellik algısını biliyorum ve kesinlikle hoşuna gidecek bir kadınım ama nasıl ilgisini çekerim bilmiyorum. Çocuk hiç düşünmüyormuş. Arkadaşına sordurttum hep böyle mi gidecek diye, beyimiz bilmiyorum aklıma aşka dair bir şey gelmiyor benden geçti artık felan diyormuş. O kadar seviyeli ve beyefendi biri ki ona bitiyorum resmen… Napaam ilgisini çekerim? Ben rusum (annemden ötürü yarı rusum) diye sorun eder sanıyordum ama hiç problem etmedi. Napıcam??
Aşka küs değil beğeneceği birini bulunca bak nasıl koşuyor o aşka bu tuzaklara düşmeyin bunlar 2000 lerde kaldı

Aşka küs değil şu an aşık olacak birisi çıkmamış karşısına. 21 yaşında ne geçmiş ondan pardon? Muhtemelen sizin ondan hoşlandığınızı biliyor, kırılmayın ve umut da bağlamayın diye bu haberi yayıyor. Zaten bildiği bir şey için dikkatinizi çekmeye çalışmasanıza gerek yok bence.

Aşka küskün,karizmatik,5 dil bilen,kültür ateşesi,üstelik 21 yaşında,hemi de Kafkas olan Bey,çorabının diğer eşini bulabiliyor mu acaba😏?
Buluyor pek tabi,diğer tekini yemekten kalktıktan sonra peçete niyetine ağzını silerek kullanıyor.🤔

21 yaşında 5 dil...Diplomat çocuğu olması lazım ancak.
Kız, dil bilmeyenler iki cümle konuşanı dil biliyor sanıyor. Benim için de "üç dil biliyor" diyen vardi, oysa Arapca Rusça sadece flört etmeyi biliyorum. Özledim, bir buse ver ,aşkım , canim falan 😂😂 konuşuyom mu,konuşuyom:)
Bu bey de kafkasmis, kendi soyunun konuştuğu lehceyi biliyordur, eğer eski Sovyet rejimi altındaki kafkaslardansa Rusça biliyordur , okuldan öğrendiği kadar ingilizce biliyodur. Bir de Türkçe var, zaten 4 demişti:)
Konu sahibi nasıl emin adamın o dilleri bildiğine acaba.
Gibi bölümünde bir söz vardı ya “Kimsenin hiçbir şey bilmediği yerde bir insan her şeyi bilebilir.” :))) aynı o hesap

Asiklarmis, küsük degillermis
Heeee, orayı şimdi okudum.
Saçma geldi ya, akşam akşam çok acil gel demeler, bihtervari 'ölüyorum anlasana' serzenisleri.. çok Bayık. Benim romantizm anlayışıma uymuyor, inanmadım konuya

Yaaaa ahahahahah🤣🤣🤣.Donlarini da muhtemelen anası yıkıyor bu ultra karizmatik Beyefendinin😆.
"Bey" denince insan Küheylan gibi bir şey bekliyor.
Yahu bu henüz 21 yaşında..
Hangi arada 4 dil öğrendi,bu kadar entel oldu,kültür küpünü ağzına kadar doldurdu,ne zaman üni okudu,nasıl ise girdi..
Bu çocuk henuz Beycik yahut Beyimsi..
Yine yaz dizileri izlenmiş,etkilerinde kalınmış 🤣

Benim is ortamında bekar bir kadin ve erkek var ,aynen sizin gibi çırpınıyor kadin ,oysa adam gayet farkında, hos farkında olmasa ne olur ki ,erkek istedikten sonra hiç umurunda olmaz.Erkek istemiyor ,kiz kanka ayağına döndü ama halen çabalıyor, dışarıdan bile çok itici duruyor.Adamda istemiyor bunu biz bile görüyoruz, ama kiz vazgeçmiyor.O adam size ufakta olsa bir sey hissetseydi bugun boyle cirpinmazdiniz .İllede denemek istiyorsanız, acikca söyleyin ve cevabınızı alın, baska türlü nasil bir tavsiye istiyorsunuz mesela ?

"Bey" denince insan Küheylan gibi bir şey bekliyor.
Yahu bu henüz 21 yaşında..
Hangi arada 4 dil öğrendi,bu kadar entel oldu,kültür küpünü ağzına kadar doldurdu,ne zaman üni okudu,nasıl ise girdi..
Bu çocuk henuz Beycik yahut Beyimsi..
Yine yaz dizileri izlenmiş,etkilerinde kalınmış 🤣
Vallahi ben de 45-50 yaş arası bir bey beklemiştim ilk okuduğumda🤣🤣.

Efendim şuan sevinç gözyaşları içindeyim. Aradım kendisini dışarı çağırdım önemli dedim. İşi olduğunu söyledi başlatma işine çabuk gel artık dayanamıyorum dedim sonra ağlamaya başladım ama neden bilmiyorum. Noldu iyi misin dedi şok oldu. Sen ne kör bi adamsın beni nasıl göremiyorsun felan dedim niyetimi açıkladım. Sonra bende senden hoşlanıyordum aslında çok farklısın çok güzelsin ve güzel bir enerjin var çok iyi niyetli bir insansın ama ne yapacağımı bilmiyordum geçmişten dolayı cok korkuyordum karşılıklı olduğunu bildiğim için rahatım dedi. Şimdi beni almaya geliyor. İyiki beni cesaretlendirdiniz çok ama çok teşekkür ederim asla bugün bu işin böyle sonuçlanacağını bitmezdim. İnanamadı bir de gerçekten sende beni seviyor musun dedi evet dedim anlamadı en son evet kör herif evet dediğimde sustu. Çok garip bir andı herkese çok teşekkür ederim çok ama çok mutluyum elim ayağım titriyor

Senaryo gibi geldi

Efendim şuan sevinç gözyaşları içindeyim. Aradım kendisini dışarı çağırdım önemli dedim. İşi olduğunu söyledi başlatma işine çabuk gel artık dayanamıyorum dedim sonra ağlamaya başladım ama neden bilmiyorum. Noldu iyi misin dedi şok oldu. Sen ne kör bi adamsın beni nasıl göremiyorsun felan dedim niyetimi açıkladım. Sonra bende senden hoşlanıyordum aslında çok farklısın çok güzelsin ve güzel bir enerjin var çok iyi niyetli bir insansın ama ne yapacağımı bilmiyordum geçmişten dolayı cok korkuyordum karşılıklı olduğunu bildiğim için rahatım dedi. Şimdi beni almaya geliyor. İyiki beni cesaretlendirdiniz çok ama çok teşekkür ederim asla bugün bu işin böyle sonuçlanacağını bitmezdim. İnanamadı bir de gerçekten sende beni seviyor musun dedi evet dedim anlamadı en son evet kör herif evet dediğimde sustu. Çok garip bir andı herkese çok teşekkür ederim çok ama çok mutluyum elim ayağım titriyor
Şunu yazarken eliniz titremedi de
Son durum bötle tkerdaedan çok ama çok teşekkürler elim ayağım titriyprmy yazamıyorummm
Bunu yazarken mi titredi?

Yok yaaa keşke en azından onun adına sevinirim. Hiç öyle bir hareketi yokmuş ve yok da yani gördüm. Çok kalbini kırmışlar sadece o kadar, sık sık konuşuyoruz ama neden sevgilin yok demeye çekiniyorum beni arkadaşı olarak görmesin diye.
Onun adına sevinirken kendi adına üzülürsün dikkat et. Erkekler hep güzellik algısının tersi kadınları beğenir. Mesela sarışın seviyorum diyenler hep esmerlerle birliktedir. At gibi kadın sevenlerin yanında minyon kadınlar vardır. Alık etli sevenler, hep dal gibi kızlarla birliktedir. Hiç şaşmaz. Belki işine yarar..

X