Sevdiğim bey aşka küs?

Ben bizim okuldan bir beyi seviyorum. Kendisi bakımlı, iyi seviyede dört dil felan biliyor. Çok kültürlü birisi ayaklı kütüphane gibi ayrıca ses tonu öok karizmatik. Neyse onu anlatmaya gelmedim :)

Beyimiz şair, arkadaşıyla da tanışıyorum aramız iyi. Daha önce çok aşık olmuş ama ya geri çevrilmiş ya da onun güzel kalbini kırmışlar. Beyle aramız fena değil o kafkas türküymüş ona naber kafkas diye hitap ediyorjm genelde. Güzellik algısını biliyorum ve kesinlikle hoşuna gidecek bir kadınım ama nasıl ilgisini çekerim bilmiyorum. Çocuk hiç düşünmüyormuş. Arkadaşına sordurttum hep böyle mi gidecek diye, beyimiz bilmiyorum aklıma aşka dair bir şey gelmiyor benden geçti artık felan diyormuş. O kadar seviyeli ve beyefendi biri ki ona bitiyorum resmen… Napaam ilgisini çekerim? Ben rusum (annemden ötürü yarı rusum) diye sorun eder sanıyordum ama hiç problem etmedi. Napıcam??
Nazım Hikmet’ ten bir kıta ezberletebilirsin (Türk-Rus diyaloğuna binaen)

Ben bizim okuldan bir beyi seviyorum. Kendisi bakımlı, iyi seviyede dört dil felan biliyor. Çok kültürlü birisi ayaklı kütüphane gibi ayrıca ses tonu öok karizmatik. Neyse onu anlatmaya gelmedim :)

Beyimiz şair, arkadaşıyla da tanışıyorum aramız iyi. Daha önce çok aşık olmuş ama ya geri çevrilmiş ya da onun güzel kalbini kırmışlar. Beyle aramız fena değil o kafkas türküymüş ona naber kafkas diye hitap ediyorjm genelde. Güzellik algısını biliyorum ve kesinlikle hoşuna gidecek bir kadınım ama nasıl ilgisini çekerim bilmiyorum. Çocuk hiç düşünmüyormuş. Arkadaşına sordurttum hep böyle mi gidecek diye, beyimiz bilmiyorum aklıma aşka dair bir şey gelmiyor benden geçti artık felan diyormuş. O kadar seviyeli ve beyefendi biri ki ona bitiyorum resmen… Napaam ilgisini çekerim? Ben rusum (annemden ötürü yarı rusum) diye sorun eder sanıyordum ama hiç problem etmedi. Napıcam??
Şu dört dil bilen erkekler ah onlar yokmu onlar 🤣🤣🤣

Kimse aşka küsmez. Sadece iç dünyasına döner. Ta ki kendisinin ruhuna ve gözüne hitap edecek biri karşısına çıkana kadar. Demek siz aklında yoksunuz. Dikkatini çekmenize gerek yok. Nasibiniz dağın altında da olsa çıkar gelir.

Kimse aşka küsmez. Sadece iç dünyasına döner. Ta ki kendisinin ruhuna ve gözüne hitap edecek biri karşısına çıkana kadar. Demek siz aklında yoksunuz. Dikkatini çekmenize gerek yok. Nasibiniz dağın altında da olsa çıkar gelir.
Aa yok konu sahibi kavuştu Kafkas beyine, çocukta onu seviyormus hoşlanmış enerjisini beğenmiş yani buluscaklardi hatta en son

Aa yok konu sahibi kavuştu Kafkas beyine, çocukta onu seviyormus hoşlanmış enerjisini beğenmiş yani buluscaklardi hatta en son
Ne çabuk. Aşka küs hali buysa küsmediği hali dağa kaçırırdı herhalde😏
Fake gibi geldi konu bana

Ne çabuk. Aşka küs hali buysa küsmediği hali dağa kaçırırdı herhalde😏
Fake gibi geldi konu bana
Ben aşka küstüm diyen kişinin , benim arayıp herif gel gör şu halimi tarzı isyanıma karşı bende seni seviyorum hoşlanıyorum falan demesine asla inanmazdım(madem hoşlanıyor o kadarda bilgili kültürlü düzgün bir şekilde açılmak varken aşka küstüm mü der insan) ki konu tam yaz dizisi tadında olmuş hepimiz şaşkınız😬

Yok yaaa keşke en azından onun adına sevinirim. Hiç öyle bir hareketi yokmuş ve yok da yani gördüm. Çok kalbini kırmışlar sadece o kadar, sık sık konuşuyoruz ama neden sevgilin yok demeye çekiniyorum beni arkadaşı olarak görmesin diye.
Ya sen nerden bilceksin allasen, ciddi ilişkisi yoktur takıldığı vardır ulu orta sana onları mı anlatacak ya da tüm çevresine, nasıl öğrenebilirsin😂

"Naber kafkas" diye hitap ettiginiz birisinden fazla bile yuz bulmussunuz..

Tatlım sende dört koldan adama yürümüşsün.
Kaç yaşındasın bilmiyorum da.
Önce araya aracı sokmak gibi hayati bir hata yaptığın için seni kutluyorum.
Senin yapman gereken flörtöz olman adama karşı hepsi bu.
Peşinden geliyorsa senden hoşlanıyor yok ık mık oluyorsa bırak gitsin adam mı yok ya

Bu iğrenç herif kaç yaşında?

X